Skoči na vsebino
pred 15 urami je sportman333 napisal:

Zdaj ko sem bil na dopustu, večina Slovakov, Čehov fura samo octavie RS ali pa uni glomazni Kodiaki al kaj je že.....v glavnem slovenčkom nam gre slabo glede na vozni park ostalih tablic, kar sem jih imel možnost videti na trajektu oz na otoku.... (zmahajo pa itak tablice z SRB :), tam je bilo pa samo m5, x6 ali pa limo 7tka.....noro kaki avti

Vsi ti se bolj kot ne skrivajo.... 🫣😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Bo Mazda 6 res počasi izginila?
Napisano
pred 23 minutami je Boss napisal:

A od zadi pa zgleda kot še en SUV. Nobenih elegantnih limo linij.

 

Mah sej bomo kmal itak vsi peš hodili tko k nekoč kitajci, kateri se bodo pa brez težav vozili. Če bo šlo tako naprej bomo mi ratal Kitajci izpred dveh desetletjih.

Še pred tem te čaka štrom.... 😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda ceniki, najdi cenik
Napisano
pred 1 uro je mazdaman napisal:

Avtotehna VIS ima vezano na njihovo financiranje, ki pa niravno ugodno. Drugače pa se sedaj lahko v Mazda AH kar pogajaš za ceno tudi če plačaš z gotovino. 

Kje pa bi to lahko bilo.... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-80
Napisano
pred 2 urama je mazdaman napisal:

Po moje je kar uspešno dodan večji zadek, v Video posnetkih ni tako velika videti.

Meni je všeč.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja, ko je pa 30tka zraven je pa ogromna videt.... ?zmeden?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda ceniki, najdi cenik
Napisano
pred 1 uro je Bossek napisal:

Mislem pa saj ni nateg. Je pa res, da vecina ne gre racunat koliko bo na koncu dala za avto. Koliko so obresti, stroski odobritve, zavarovanje, ....

 

Jaz mam na lizing cx30 (takrat je bila akcija brez obresti). Dal v excel, prekalkuliral vse in se na koncu odlocil kako in kaj.

 

Je pa folk, ki samo vidi Audi A4 ze za 130 na mesec, ne vidi pa spodaj teksta predplacilo 40.000 eur, zadnji obrok 30.000 eur :D 

Točno tako, bil je lizing brez obresti, na gotovino pa 2.500€ popusta... 😊😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Bo Mazda 6 res počasi izginila?
Napisano
pred 5 urami je Boss napisal:

 

Upam, da bom še dolgo mlad pa da se mi ne bo treba s tem vprašanjem ukvarjat. Moj fotr je bil glih kar 78 pa ma še vedno Mazdo 6 in bi bil zanj verjetno kakšen CX-3 bolj primeren pa me sam pogleda in pravi: tiste parkrat na teden za not pa ven it pa še nisem tolk ubog, da ne bi zmogel.

 

Je pa res, da nikoli ne veš kaj ti bo življenje prineslo ali odneslo, tako da ne bom rekel "nikoli".

Pameten zaključek.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Bo Mazda 6 res počasi izginila?
Napisano
pred 2 urama je Slivka napisal:

Zanimivo. 

 

Tudi pri nas je na izbiro nova (september 2021) Kia Cee'd z litrskim ne-dizlom in 73,5 kW ali pa star (december 2008) Renault Megan Grandtour z 1,9 litrskim dizlom in 96 kW, pa je vedno Renault prva izbira. Pa ne samo med moškimi, ampak tudi med ženskami. In sem začel ženske spraševat, zakaj hočejo Renaulta, če je pa Kia nova, a ne bi raje Kio. Pa še same niso vedele, zakaj, ampak enostavno jim je lepše peljat starega Renaulta... Pa imam občutek, da nimajo pojma, kaj je treba v katerega tankat, ker jaz vedno poskrbim za avtopark in so vsi trije avtomobili natankani, nalit vitrex in preverjen tlak v pnevmatikah ter avto že obrnjan in parkiran tako, da samo obrnejo ključ, prva in gas. Ampak vseeno vsi prvo vprašajo za starega Renaulta.

Nove tehnologije se bojijo, ženske pač... 🫣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Bo Mazda 6 res počasi izginila?
Napisano
pred 11 urami je dvorjan napisal:

Ja, Slivka (še) nima izkušenj s SkyActiv-D motorji, zato tako hvali Mazdine dizle.

Mehanik Pelko pa je na srečanju povedal, da skoraj samo še to šraufa ...

Ja to so dejstva in posledica vseh teh okvar na dizlih so eko standardi..... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-90 (USA, Avstralija)
Napisano
pred 2 urama je MazdaBoy napisal:

Konfekcijo imam M, morda je tud čas za avto velikosti M😆

Ugotavljam,da imam cote za 2 št.prevelike za moj avto.....😲

Za mojo ž. je pa ravno pravšnji....👌😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 53 minutami je Gelipter napisal:

E..ja pri nas na obali edini pooblaščeni servis Mazda Avto plus kp...NE dovoli prinesti svojega olja pri rednem servisu 😉🧐☹️😳

Sem se zadnjič skoraj skregal ko sem pripeljal cx30 na prvi redni servis 

Noro .cela JEBA .še pred 2 letoma se je še dalo prinesti svoje original.olje 😁verjetno KOMANDA OD MMS..🤣🤣😉😁plačujemo dražje olje kot je v trgovini 🫤😕🫣☹️Dokler je Avto.v garanciji ....treba vozit na pooblaščeni servis Mazda 

Zaradi veljavne GARNCIJE.tako da spet služijo servisi na naših Mazdah..Bogi da nebi slučajno bli v minusu😭😢😥😥🧐.če ne bi blo zaradi garancije ...bi vozil na servis Pelkotu ali našemu mojstru Farko tu...kp.to je moje osebno razmišljanje ..pa lep dan zoom zoom 😉😁😁😁

😪A ti nisi imel gratis 1.servis?🤔

Kaj ti je zdaj olje ostalo? 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 2 urama je Jest napisal:

 

A ni to ravno smisel konkurence? 

 

Zapustil jih je pa verjetno zato, ker ni dobil dovolj placano... Ni pa dobil dovolj placano, ker eni skrtarite in prinesete svoj zrezek (ups... svoj material) in se cenkate za 3€ popusta ... :) ...

Seveda je ampak kaj pravi na to Interclas? 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 14 urami je Liuch napisal:

Upam, da bo še naprej tako... pri zadnjem servisu sem dobil namig, da se zna zgodit, da ne bo več dovoljeno. MMS jim teži glede tega. 

 

Mislim,da bo moral MMS narediti najprej red v Ljubljani. Očitno jim gre v nos ugodnejši servisi drugod po državi.

Osebno pa mislim,da so si skuhali.slabo župo s tem,da so dovolili avtotehni VIS take ugodnosti v primerjavi z drugim servisom v Ljubljani in drugod po Slo. :whatever:

Marsikdo bo šel sedaj tja kupit Mazdo in nadalje tam tudi opravljat servise,s tem pa izgubijo vsi drugi servisi sploh v Ljublani.....☹️🥴

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 4 urami je Alex napisal:

Ne moreš. Gelipter je hotel prinesti v avtoplus v Kopru svoje olje, a so mu elegantno odgovorili:"jok brate, odpade".😊

Tako,da je plačal to povprečno olje po zlatarski ceni 25€/liter. 🤗

Škoda, da ni Selmar tudi v Kopru😟

Jaz sem ga lahko prinesel razen takrat, ko sem imel SERVIS GRATIS 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda Drive Together DRIVE TOGETHER
Mazda
MAZDA V LJUBLJANI VNOVIČ PRISOTNA Z DVEMA PRODAJNIMA SALONOMA 
 
 
z veseljem vas obveščamo, da je Mazda v Ljubljani vnovič prisotna z dvema prodajnima salonoma. Dolgoletnemu Mazdinemu pooblaščenemu prodajalcu Interclass cars na Viču, se v naši pooblaščeni prodajni mreži pridružuje podjetje Avtotehna VIS. Slovesna otvoritev novega prodajnega salona bo 24. marca na Celovški cesti 228. 
 
Za Mazdo Slovenija je izjemnega pomena, da našim strankam zagotavljamo kakovostne in celostne storitve ter podporo, ki jo potrebujejo. Avtotehna VIS ima na področju prodaje vozil bogate dolgoletne izkušnje. Kot vsi naši obstoječi pooblaščeni prodajalci, je tudi Avtotehna VIS zavezana nudenju najboljših možnih prodajnih storitev, ki temeljijo na strokovnosti, prijaznosti in naravnanosti na stranke.
 
 Z dvema pooblaščenima prodajalcema v Ljubljani bomo našim kupcem še izboljšali dostopnost do vozil znamke Mazda. Vljudno vabljeni na njuni lokaciji in se prepričajte o kakovosti, varnosti in okoljski naravnanosti Mazdinih vozil.
 
Mazdin pooblaščeni prodajalec Interclass cars
Gorjupova cesta 1, 1000 Ljubljana 
 
Mazdin pooblaščeni prodajalec Avtotehna VIS
Celovška cesta 228, 1000 Ljubljana
 
facebook   instagram   youtube
 
Mazda Motor Slovenija d.o.o.
 
Dolenjska cesta 242b
1000 Ljubljana

 

dcs.gif?e_id_s=d9216b21f312e090deae0e775

FooterImage1?elq=8bd9aaae00064f16ab0b5a7fi9?es=2751642&s=477278796&u=aHR0cHM6Ly9

O "špeglih" pa nič ne napišejo.... 😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.