Skoči na vsebino
Mazda CX-80
Napisano
pred 11 minutami je Boss napisal:

 

Najbolj mi je všeč pri tem zapisu, da zdaj fokus "udrihanja nekoga z lopato po hrbtu"ni več na meni :bravo:

@g.Wankel hvala.💖

 

A  F o r d  Fokus? 🤣

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX-80
Napisano
pred 41 minutami je Slivka napisal:

Eh, čim kdo omeni Forda, mi kar dol pade.

 

Če pa kdo omeni kar dva Forda... Bo žena nekaj časa bolj slabe volje...

 

 

American Cars GIF by Namaste Car American Logo GIF by Namaste Car Ford Logo GIF by Namaste Car American Logo GIF by Namaste Car American Logo GIF by Namaste Car fireworks drop GIF

 

Dons bo v miru spala 😜

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda CX 50
Napisano

Razen blatnikov mi ni neki napačna. 

Samo z vidika dizajna so kvadratne in ravne linija dvorezni meč. Zanimivo sedaj, ampak hitro zastara. Zato so ''okrogle'' Alfe in Mazde še danes meni osebno zanimive :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Bo mazda vzpostavila novo blagovno znamko?
Napisano (urejeno)
pred 4 urami je Boss napisal:

 

No pol nas pa ti razsvetli zakaj take odločitve v Mazdi. Odstranjevanje popularnih modelov, razvoj 6-cilindičnih motorjev, zadnji pogon. Iskanje premiumskosti. Mazda hoče bit po novem BMW, AUDI, Mercedes al pa Lexus, Acura, Infinity, Genesis? Ko oziroma če bo v tem segmentu po za nas plebejce pač verjetno predraga znamka. Pa že zdaj daleč od tega da je poceni, ampak ciljajo na nivo še vsaj 15-20kEUR veišjih cen. Se pravi, da bodo nekje v segmentu 50kEUR in več.

Jzt ne delam na Mazdi, ma mi je vseen bolj logična razlaga ostalih kot tvoja.

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

?etrtstoletja mx5
Napisano

nima mx5 potez se strinjam, a obstaja zdravilo - da lastnik sedi v njej...in u?iva, drugi pa dizajn kritizirajo :)

 

Se strinjam :)

 

Po svoje se je pa treba zavedat, da je vsaka generacija le malenkostno sledila prej?ni. Vsi bi radi novo NA verzijo, ampak zavedat se je treba da gre tudi dizajn naprej, in ostali starej?e verzije tako ostanejo le bolj legendarne, ker ima vsaka svoj ?ar. Tako ga bo imela tudi ND.

Men je top! :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

?etrtstoletja mx5
Napisano

Zgleda da sm jzt zmagu :D

 

Spredi mi je v?e?, ker ma mejhne lu?i, pa gre mal v stilu kot prenova NBja, luknja mi je tut v?e?...zadek mi je kot NC, lu?i se bom pa ?e navadu.

 

Sicer res gremo stran od NA serije, ampak ?e tako pogleda?, sej je vsaka serija mal druga?na...

 

Aja, pa kon?no so stranske ?migavce spremenil :D

 

Lep avto :)

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.