Skoči na vsebino
Mazda3 MPS
Napisano

A bej?? ;)

 

Saj ?e bi se mal zavzeli da bi se peljal avto kot Focus RS jim tudi ne bi ?kodilo pri prodaji. Tako pa upajo, da se bo zaradi cesarjevih novih obla?il avto prodajal bistveno bolje.

 

Eno mogo?e offtopic vpra?anje? Ali se F RS podaja v tem ''razredu'' kjer so MPS, GTI in RSi ali je ?e cilja kaj vi?je? To me je vedno begalo, vsaj ko sem primerjal z ostalimi v tem ''razredu''?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda MX-5
Napisano

Ej, ?e me je enkrat pavle pr?u iskat domov, pa me pol sosed vpra?a, ?e je on od Bav?arja kolega, pa vpra?am zakaj, pa on men ja k ma tak avto, more ?e nekje dnar dobit :glare:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda MX-5
Napisano

sj ne da ni hud.. sam to ni to ve?.. zgubu je svoj ?ar. .svojo du?o.. ?e z NC modelom.. saj za moj okus

 

+1

 

Sej ne da NC in future ND nista lepi, ampak sta se odaljili od bistva tega avta, tistega primarnega dizajna, pa konstrukcije s katero so za?eli...zdej ?e bolj ratuje s2000 al pa kak slk pa te fore...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda6 2013
Napisano

Nova lepoti?ka

 

Avto bo predstavljen avgusta na avtosalonu v Moskvi. Zakaj so se pri Mazdi odlo?ili najprej za premiero karavana, ki mu bo sledila ?e limuzina dobrega pol leta pozneje, ne vemo, verjetno pa so razlogi v prodaji in morda tudi pri neposrednem konkurentu Hyundaiju z i40.

 

Nova Mazda6 ne bo imela veliko z aktualno verzijo, bo pa precej podobna konceptu Takeri, ki je bil predstavljen lani v Tokiju, ?esar ne more skriti niti kamufla?a. To se ka?e v veliki maski, nazaj zavitih sprednjih lu?eh in poudarjenih kolesnih lokih.

 

Nova Mazda6 bo imela Skyactiv pogon, novi ?eststopenjski samodejni menjalnik in start - stop sistem. Podobno kot pri BMW-ju bodo nekaj elektrike pridobili pri zaviranju in jo uporabili za napajanje elektri?nih sistemov.

 

vir: Avtomanija; Avtomagazin ?t.14/XLVI

 

 

 

 

 

 

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.