Skoči na vsebino

Glej nekje sem bral, ne vem kje, da ravno zaradi vi?je kompresije bodo imeli ti motorji zna?ilnosti dizla?ev, tistih brez turba, zato bi imeli ve? enakomernega navora in manj?o porabo. Lahko pa da se motim, ampak dobro bi bilo ?e bo tako. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jap,s kompresijo so dosegli tako visok navor in ni druge kot da gre od nule do tja kamor je max,navor 220 in to pri tako nizkih obratih pomeni malo porabo,Tak navor pri 3000 ima disel,bencinar pa pri okoli 6000 zato je kompresija kriva da benz deluje kot disel glede navora pri 3000 obratih,bomo videli kaj bo iz tega. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Seveda so imeli, ampak ne ?e 2 meseca po predstavitvi avta... prav tako ne zato, ker so gor dra?je.

Vem samo da zadnje 2 leti ko sem kupoval trojko,druga?e ne vem. Polna cena pa je bila 25k tak?ne kot je moja. Misim,da bo pri nas tudi kaj pop.ampak neuradnega! Zoom zoom

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

To?no tako, odprto verzijo 2.0 ali motor 2.5 naj ponudijo, pa bo super. Motor 2.5 je v mazdi 6 homologiran za EU, vgrajujejo ga v novo 3 za USA in Kanado, tako da tehni?no ni nekih ovir. Finan?no pa se verjetno homologacija 2.5 ne bi izpla?ala za EU... torej 2.0 165 (170?) in kratek menjalnik, pa se ne bo nih?e ve? prito?eval.

 

V Avstriji jih ?e ogla?ujejo z 2.000 popusta (brez potrebe po fiannciranju ali menjavi staro za novo), tako da o?itno prodaja ni ravno cveto?a.

Ta pop.so imeli ?e pri prej?nji trojki,ker so tako dra?je kot pri nas! Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Verjetno vi trije Alex nisre tega opazili ker ste vozili bolj dinami?no, pod ve?jimi obrati in obremenitvijo zato ni pri?lo do izklopa dveh valjev,ker do tega pride pri nizkih obratih brez ve?je obremenitve. To sem nekje zasledil za M3 z X motorjem za G motor sploh nisem vedel da ta sistem sploh ima! Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.