Skoči na vsebino
pred 23 minutami je Janez007 napisal:

 

Kolikokrat si servisiral pri njem? 😄

 

Sicer se strinjam (1 x pri njem na servisu). Ravno včeraj sem Pelkota priporočil sodelavcu, ki je do sedaj vozil v BTC se mu zdi cena visoka. Je 1. lastnik Mazde z 2.2 CD150 motorjem letnik 2017, živi na hribu blizu Ljubljane (omenjam zaradi režima vožnje), servise dela na 20.000 km, sedaj ima okoli 140.000 km - do sedaj samo redni servisi, nobenih težav. 

Nikoli, a nikoli ne reci nikoli... 😉

Saj veš kam ga midva voziva... 🤗😉

Vsi ga hvalijo, ki nimajo preveč denarja za uradni servis.... :nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 3 urami je Alex napisal:

Najnovejše novice. 

Pravkar sem bil s 6-ko na tehničnem. 

Ne vem, ali je to po novem, anpak so se vpičili danes pri vseh avtih predvsem v feltne in gume. 

En mercedes pred nami ni naredil tehničnega, pa čeprav je imel enake dimenzije gum, ko so bile napisane v njegovi  homologaciji. 

Ni pa imel homologacije za aftermarket platišča. Kregal se z pregledniki, da je takšen avto uvozil iz Nemčije in da nima ničesar. Poslali so ga ven brez opravljenega tehničnega pregleda. 

Noter smo bili vsak po dvajset minut.

Pred mano je bil kolega. Tako, da sem porabil tam skoraj eno uro.🤪

Gledajo pa čisto vse. Vprašali so me tudi za končnike na auspuhih, a so ugotovili, da ker so privijačeni, ne rabijo homologacije. Če bi bili privarjeni ne bi šel skozi. Tako, da izgleda, da je bolje, da imaš v vsakem primeru homologirane aftermarket feltne. 

Ali pa vsaj v sredini feltne  original mazdin  pokrovček. Tako jih mogoče pteslepiš. 

Ko je peljal mojo 6-ko noter, sem mu dal na sedež homologacijski kartonček z vpisanimi mojimi dimenzijami gum in točnim tipom feltn. Rekel je, da super,da sem mu pripravil vse in da je pri roki. 

Nov vir zaslužka.... 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Nivo olja
Napisano

Odvisno je od tega kako pogosto ti dela regeneracije in če jih opravi do konca. Pogostost regeneracij je pa odvisna od marsičesa. Fino je če ni prej kot na vsakih 200km, ponavadi so od 200 pa tja do 350 km. 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 G120 2017 servis
Napisano

Lahko, da je kaj na tem, ponavadi, ko pridem tja kar po rajnglah skačejo in čez pow ure je že na krožniku.... 😁

Pri meni deluje dokler prvo ne zgazim..... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 G120 2017 servis
Napisano
pred 15 minutami je Jaka32 napisal:

@Bini to je to? Kam jih namontiram? Na streho ali na gril nekam?

 

20240613-072427.jpg

Tja kot ti piše. :whatever:

Jaz ga imam na grilu kot je bilo priporočeno..... :nevem:

Pa veliko sreče pri odganjanju divjadi.... 😉

17182572349639092597470106830620.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 G120 2017 servis
Napisano

Če boš avto kmalu prodal pusti tako kot je, če nimajo prevelikega roba in res niso čisto tanki v kar pa dvomim. Če boš pa avto imel še dalj časa pa tako moraš menjat, ker je brezveze čakat do konca... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ali je to velik prevozenih
Napisano
Pred eno uro je seyo napisal:

Pozdravljeni 

 

Gledam mal oglase sem najdel ta lepo zgleda samo mal več prevozenih ali je to velik za ta avto? Kaj lahko pričekujem kaj bi moglo bit zamenjano ali v prihodnosti zamenjano lp

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19636713&display=Mazda Mazda6

Načeloma neproblematičen avto-motor... 😊 Mogoče za to maso premalo konjev je pa dovolj za normalno, umirjeno vožnjo😊 Je pa tudi nekaj dodatkov na avtu, ki tudi naredino avto bolj atraktiven,jaz bi ga vzel.... :bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 G120 2017 servis
Napisano
pred 33 minutami je Jaka32 napisal:

 

Sem že naročil, 4 komadi za 3 eur.

Bom kar dva dal na avto pod tablico, pa dva na dvocikel da bom še tam "zavarovan". Upam da deluje.

4 za 3€.....😲

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 G120 2017 servis
Napisano
pred 2 urama je Jaka32 napisal:

Bom rekel ličarju, ki mi popravlja avto preko zavarovalnice, naj preveri.

Masko in odbijač so mi zrihtali, sicer je malenkost druge barve... sem pa potem še ugotovil, ko je bil dež, da je tudi luč počila in sedaj čakam tudi na novo luč. Očitno le ni bila tako nedolžna ta srnica, ki mi je razbila masko.

Žvižgača nalepi.... 👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.