Skoči na vsebino
?arnice H11
Napisano

Skoraj leto in pol ter 11 200 km so zdr?ale Philips H1 X-treme Vision pri meni.

Prej?nje Osram H1 night breaker unlimited so zdr?ale eno leto in 2 meseca ter 9500 km.

Ne vem ?e, kaj naj kupim sedaj ...

Pri m6 1.gen itak svetijo bolj tko tko kerekol ?arnice vtaknem notri ...

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Varnostni pas zadaj - Mazda6 2003
Napisano

Hja, saj hec je v tem, ker ko otroka pripnem, ga nikole ne potegnem do konca ven.

Je pa res, da ga tudi pospravim ne do konca, ker ostane na stol?ku. Mogo?e ga to zmoti?

Stol?ek je namre? Romer, takle kot ta: https://www.babycenter.si/izdelek/02087/avtosedez-kidfix-chili-pepper

in pas imamo na stol?ek napeljal mimo vzglavnika in bo?ne za??ite zgoraj, spodaj pa pa?

pri naslonjalu za roke.

Problem se pojavi, ?e na hitrico potegne? pas, se zategne, in ne popusti. ?e ima? sr?e?o je v tem trenutku ?e tako kratek, da ga niti

ne spravi? ven izza vzglavnika in ga niti ne more? sprostiti do konca.

Pa tudi v?asih ko je do konca spro??en, se ne odtakne.

Me ?e malo ?ivcira tole vse skupaj :vskalo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Varnostni pas zadaj - Mazda6 2003
Napisano

Imam eno te?avico.

Mali se sedaj zadaj vozi v ve?jem stol?ku, pripnemo pa ga z varnostnim pasom.

Ve?krat se zgodi, da se pas zatakne, kot bi se za?topal, in ga na noben na?in ne morem sprostit.

In to, ko je pas lepo spro??en, se pravi, ko se vsedemo v avto, pasu ni mo?no sprostit in pripet malega na sede?.

To se dogaja na obeh straneh, levo in desno.
Kaj bi bilo za narest?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Akumulator hin
Napisano

Hvala vsem za nasvete :)

V avtu je od petka naprej nov akumulator, sem ga pa vzel v Agroizbira Prosen.

Klical sem tudi v TAB, ampak imajo zame dokaj neugoden delovni ?as - samo med tednom, pa ?e to samo do 15.00

V glavnem, zdaj spet mazdica v?iga tako kot mora :party0035:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Akumulator hin
Napisano

Ok, akumulator je star mal ve? kot 6 let :)

Zdaj pa samo, kam po nov akumulator (recimo, na gorenjskem, v ljubljani) ter katerega vzet? Bosch bi bil ok?

Bom pa zmeril ?e popoldne ko pridem dam iz ?ihta kak?no volta?o ka?e ...

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Akumulator hin
Napisano

Torej, ?e prej?nji teden v soboto mi mazda ni hotla v?gat - je verglalo, samo ne s tapravo mo?jo. Sem ga popoldne s klemam v?gal, pol smo se ?li pa malo peljat, pol je normalno spet v?igala. Do danes. Zjutraj spet isto. Avto je med vikendom stal.

Skoraj 100% sem prepri?an, da je akumulator hin, moram vpra?ati o?eta, kdaj ga je zadnji? menjal. Zdaj pa samo to, ali je mo?no da je tudi alternator hin? Al se je dejansko akumulator pa? toliko iztro?il, da je po enem tednu spet prazen, in ga med vo?njo ne uspe dovolj nafilati. Je pa res, da vsak dan delam samo kratke vo?nje - 2x na dan po 6km.

Drugo vpra?anje pa je, kje najbolj ugodno kit akumulator, ter kak?nega :)

Avto je mazda 6, bencinar 2.0 letnik 2002.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zaščita podvozja
Napisano

Tudi jaz sem svoj stroj peljal k temu majstru :) in ga bom najverjetneje to jesen zopet.

Je rekel majster da je solidno ohranjenja, meni je predlagal da naj se po enem letu zopet oglasim pri njem ...

Moram pa avto definitivno po?teno prepucat, od zunaj, predvsem pa znotraj je brrrr, zarad pomankanja ?asa in tamalga, ki sedi zadej, bo to ?e kar pravi mali podvig :blink:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.