Skoči na vsebino
Avtokozmetika, pranje avtomobila,…
Napisano
pred 20 minutami je Boss napisal:

 

To boš moral pa na portalu Lady al pa Naša Žena vprašat. Predvidevam, da ta pena tudi omamno diši. :hudicek:

Sem vprašal na Lady pa so mi rekli, da je to ona cuker pena, ki jo na stojnicah prodajajo za otroke,to bi ja pa ti moral vedet..... 

:harhar:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Utrgana veriga črpalke olja
Napisano
pred 2 urama je dvorjan napisal:

Jaz imam med oglasi ugoden komplet novih verig in podložk, pa je samo en do sedaj vprašal zanj. 😃

A rabili bi ga praktično vsi (prej ali slej).

Glej, vsi čakajo do konca potem pa v jok...... :hohoho::nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Utrgana veriga črpalke olja
Napisano

To je vse lepo in prav,kaj pa nek povprečni lastnik ki tanka in vozi in zaupa serviserju,da bo opravil vse kot je treba......🤔 Takim pa trda prede,če vozijo dizla☹️🥴

Ne morem pa verjet,da se vsa ta leta  pri Mazdi ne doreče kako in kaj s temi dizl motorji.....:nevem:

Kot,da nebi imeli nobenih povratnih informacij o teh težavah,ki bi se s pravilnim servisiranjem kamot odpravile in bi bili vsi zadovoljni....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Utrgana veriga črpalke olja
Napisano
pred 18 minutami je vzupan3 napisal:

Ko sem jaz pripeljal šestico (2015) na peskanje sesalnih kolektorjev (uradni servis), sem jim omenil, da bi rad menjal tudi podložke. Mlajši gospod mi je rekel, da to ni predvideno (oz. potrebno), vendar je bil na srečo v bližini g. Majes in je takoj pripomnil, da bi on na svoji mazdi to menjal, saj je minimalni dodatni strošek. In tako so mi zamenjali tudi podložke. Od sedaj naprej za mnenje vprašam g. Majesa. Pri Matej2020 pa je šlo verjetno za zabito sito, kar je vodilo do odpovedi črpalke?

Takih g. Majesov in D.r Pelkotov pa Selmarjev bi še kar nekaj potrebovali, da bi bili lastniki Mazde zadovoljni in brez skrbi.... 😊🤔🤗👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Senzorski ventil tlaka v gumah
Napisano

Kolikor jaz vem ni tako. Če kupiš na servisu Mazda so cca 30€ in ti ni potrebno narediti nič,samo zmontirajo jih in delajo u nulo pa tudi kolesa lahko menjuješ križan kakšna te je volja😉👍

Sem pa tudi slišal,da če kupiš preko spleta so lahko kalibrirani za model avta,ki ga imaš in delajo tako kot je treba👌če pa niso potem je pa tako kot praviš le s to razliko,da ni važno kje imaš katero kolo pri menjavi,samo napumpaš jih na pravi tlak,ki je predviden za tvoj avto😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 9 urami je Jest napisal:

Lani si imel prvo leto… Takrat ti referent lahko da komercialni popust kao na novo zavarovanje… potem pa ne vec oz. ce ze, je manj…

Ja tudi ta popust je bil lani zraven, ampak dodatki, ki sem jih opisal so šli za 30%gor,sem preveril pri agentu in papirjih od lan.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Praske DIY rešitev
Napisano
pred 4 minutami je Jaka32 napisal:

Verjetno je že kdo doma probal flikati te manjše in mogoče tudi kakšno večjo prasko, odrgnino. No, jaz sem rekel da se bom ta vikend lotil.

Iz mazdinega servisa sem kupil tole na zadnji sliki. Set za korekturo barve. V eni flaški naj bi bila barva machine grey, v drugi pa verjetno lak.

Ima kdo kakšen napotek, kako se lotiti tega? Slabše kot je zdaj, verjetno ne more biti... 🙃

 

1666961519174.jpg
1666961519180.jpg
1666961519186.jpg
image uploader

Poskusi mogoče bo vredu🤔👍

Kako si pa kaj z Nexen zadovoljen?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 6 urami je Volume napisal:

Evo, točno tako....

Zjutraj sem se zbudil in ugotovil, da so ponoči bili na delu nekakšni hrčki.... 🤣 sedaj imam čisto novi menjalnik...

Zdaj pa zares. Ful mi ni dalo miru, zakaj pri meni ne šalta kot bi moralo. Očitno sem zaradi vseh pohval o mazdinem ročnem menjalniku pristopil preveč lahkotno in pričakoval,  da bo menjalnik skoraj da ne pa sam šaltal v prestave.... pa sem probal prijeti ročico menjalnika tako, da sem objel bunko in so prsti usmerjeni navzdol proti konzoli. In glej ga vraga, naredil 85 km, še stal in šaltal zjutri na primorki ko je bila nesreča. Menjalnik mehak kot puding 😝 moram priznati,  da do sedaj nisem razmišljal kako držim ročico,  a očitno je nova ljubica malo občutljiva 😁

Se hecaš al kaj, kje si pa delal izpit🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 31 minutami je Volume napisal:

Meni se zgodi, k je čisto ustavljen avto. Lažje gre, če dam iz 2. v ler pal 1. Včasih se zatika tudi iz 4. v 3. Med vožnjo seveda....

Prašam zaradi garancije. Ja, prvo k sm najdu ceno je 26€ za slab liter. Kolk pa kaj gre v cx30?? Pa je to pol mir za dolgo časa?

Imam nekaj čez 11kkm in se mi niti enkrat ni zataknila ročica menjalnika!😊

Jaz bi na tvojem mestu šel na servis in naj oni rešijo pod garancijo ta problem ali menjajo olje (redline)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vztrajnik in sklopka
Napisano (urejeno)
pred 3 urami je Alex napisal:

V BTC ga moram peljati, ker imam prvi  servis zastonj. Za naprej pa bomo videli. Mogoče ju z Gelipterjem zapeljeva kar v Trst na Mazda servis. 

Tam so res mački. 

Ker v Kp na uradnem servisu je res tuga glede tega. 

Cena servisa je pa verjetno enaka pa še koffé je bolš in cenej kot v Kopru😉

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.