Skoči na vsebino
Adblue
Napisano

Ja kaj pa delate z avti,🤔 to so avti za nežne roke in dolge ture.... 👍

Smo zvozili enih 10. HDI dizl motorčkov (350000-430000km) pa še so šli, samo kot avti sami so... 🙈

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Letne pnevmatike
Napisano
pred 47 minutami je Boss napisal:

Če še mal do aprila počakate bo Twito dal vavčerje/bone za nakup gum. :hudicek:

Za BONE moraš na drugo temo.....🙈

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Adblue
Napisano
pred 9 minutami je Deeyan napisal:

 

prinas, ko smo mel še službene Berlingote so tut crkovale v vrstnem redu... + še kup drugih težav, tak da smo se na firmi poslovili od Citroena

Zaenkrat druga ne crkuje,tako je že 10 let.....🤞

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Adblue
Napisano (urejeno)
pred 5 urami je Brane napisal:

Ad blue je da rataš plav kadar crkne  pumpa.Zdaj imajo psa koncern novo finto če crkne pumpa in ti oni niso natočili njihovo lulanijo se obriši z garancijo -pripravi jurčka.Ma rataš zelen ne plav

Vem ja, nam na službenih treh so že tri šle u maloro pred 200kkm, cena pa 700€ ?zmeden?(citrončki koncern) nismo jih menjali, naj se lepo.... :harhar:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Letne pnevmatike
Napisano
pred 9 urami je Janez007 napisal:

V kratkem bom menjal 4x BRIDGESTONE Turanza T005 A 225/45 R19 letnik 2018 z novimi. Imajo od 4-6 mm profila, sicer OK. Morda koga zanimajo - zastonj seveda?

 

slika.png

 

slika.png

 

slika.png

 

slika.png

 

 

 

Zakaj pa to?🤔

Če ni skrivnost..... 🤭

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Na stotine drobnih pikic
Napisano
pred 14 minutami je jereb napisal:

A zdaj si pa ze fizik? Sorry v smislu binija 'te malo hecam'

 Premosorazmerna je tudi z velikostjo kamen(čka)(ja)

Pok = dimenzija/kot * hitrost * koeficient temp stekla :)

To kar je @Janez007 napisal je čista 'logika' in ne rabiš biti fizik.....👍

A veš,da pri TOČI je pa ravno obratno....😁 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Zginja antifriz
Napisano

Jaz bi kupil prej omenjeni motor, če ima res tako malo km kot praviš, starega pa imaš še za rezervne dele in se voziš ohoho... 😉 Je pa res, da je precej odvisno koliko sploh še dobiš za tak avto kot je sedaj🤔 

Nasankal si v vsakem primeru, zato pa jaz vedno kupim nov avto, četudi malo slabši kot bi si želel a zato bolj zanesljiv in v garanciji! 😊

Želim ti veliko modrosti pri rešitvi tega problema. 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Parking senzor
Napisano
pred 15 minutami je robz napisal:

 A je tezko montirat, kako povezes oz. kam skrijes kable od havbe do armaturke:)

Je že enkrat bilo napisano nekje pri navodilih za montažo kamere,da so kabli že tovarniško speljani nazaj😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Opozorilna lučka - volan s klicajem
Napisano
pred 14 minutami je kacnje napisal:

Prejle me je klical sin, ki ima Mazdo 2. Menda se mu je zjutraj prižgala rumena lučka - volan s klicajem. Kolikor vem (in sem na hitro preletel), gre verjetno za kakšno težavo s servom?
Verjetno se lahko pelje do mehanika? Sicer bolj tako, kot smo včasih - z mišicami 🙂

Jp, pa previdnost ni odveč.... 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Letne pnevmatike
Napisano
Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Jaz imam z letnimi narejenih cca 15t km v treh letih in imajo še dobre 4mm profila . Nove so imele 8mm. Pa se gre za umirjeno vožnjo . Radirka. :)

 

 

To pa je poraba🥴 Dobro, da nisi na obali doma, tam bi jih že zradiral😲

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3-kamera
Napisano
pred 14 minutami je kupid napisal:

Pozdravljeni,

zanima me ali ima kdo na Mazdi težave s sliko na vzratni kameri? Meni se namreč dogaja da je slika popačena, oz. slika leti kot na kakem starem tv-ju. To se dogaja občasno. Potem pa prestavim v prvo in najaz v rikverc in je slika ok.

Bo zgleda potreben drugi izreden obisk servisa-prvi je bil zaradi tresočih ogledal,ampak se ta po menjavi enako tresejo😄

Vozi na servis dokler je še v garanciji😉

Na moji ni bilo teh problemov, zaenkrat😀

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.