Skoči na vsebino
Servisiranje doma....
Napisano

Ne vem no, sedaj lahko povem za brisalce, original za M3 so na poobla??encu 35 eur, tako da sem jih vzel. Sem hodil po BTC-ju v trgovinah z avtodeli in so champion malo dra?ji, bosch prav tako, da ne govorim za Valeo, prodajalec skoraj ni hotel povedati, preko 50 eur :whatever:

 

Ja tu nekje so bili za prej?njo M3. Mogo?e ve? kolk stanejo za novo M3? Si ti kupoval za novo ali prej?njo?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Odrgnine od kamn?kov
Napisano

In kje je to?

Mene zanima, kaj se poleg tega da nanosi? korekturo na odrgnino od kamn?ka, lahko ?e stori?? Poznal se bo tko al tko v vsakem primeru...

 

V SG. On mi je rekel, da ko avto polira zraven to korekturo naredi in se ni? ne vidi. >Ve? ga nisem spra?eval. ?e ?eli? ti dam GSM na ZS.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vlaga v zadnjih lu?eh
Napisano

Pri moji novi M3 je bilo tudi ?ist malo vlage, vendar je po nekaj dneh ispuhtela. Sedaj mal pogledam lu?i ?e se spomnem, vendar sedaj ne duha ne sluha o vlagi. Mal po?akaj na toplo vreme in ?e ne izgine pokli?i servis (upam da je ?e garancija) in se dogovori za saniranje.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

mazda 6, 1.9, 2004 - tepih
Napisano

V novi M3 so zlo lepi tepihi (izvezeno MAZDA z belo). Majo pa tud eno fajno finto: pritrjeni so z ?epi na tepih spodaj in tako ne drsijo. Zaenkrat imam kr ?ez tepihei Hoferja (9.90?) in ?lovk ne more vrjet kk se ful dobr prilagajajo, skor ko uni originalni.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Senzor za nadzora tlaka v gumah (TPMS)
Napisano

Jat na 6-tico nisem montiral senzorjev za tlak. Ravnotako sem kupil lita plati??a in namontiral gor zimske gume.

Ob vsakem u?igu avtomobila malce utripa oran?na lu?ka za pritisk (cca 1min), potem pa skos gori. Sploh ni mote?e. Pr?parov sm pa cca 200? ker nisem senzorjev nabavlov.

 

LP, S

 

Na to sem tudi ?e jaz pomislil in sem mislil vpra?at kako je z signalno lu?ko na armaturki. Hvala za odgvor. Moram malo ?e premislit kaj bom naredil.

 

Kako se pa kaj obnesejo ti senorji?

 

LP

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Senzor za nadzora tlaka v gumah (TPMS)
Napisano

jeste :)

 

jeklena platisca so vsa ponavadi 6" sirina in 50 ET (za 15 col govorim)

 

 

Hvala. Ker moram za zimski komplet vzeti obvezno alu felgne zaradi senzorjev tlaka v gumah in ker mora bit ?e nek obvezen razmak med zavornimi ?eljustmi in felgno (?e mogo?e ve? kak?en-zaradi ute?i?) za novo M3, mi lahko tudi svetuje? kje na netu bi jih naro?il-kak?no bolj pocen zadevo, ker navsezanje gre za zimski komplet?!

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.