Skoči na vsebino
Zginja antifriz
Napisano
pred 3 urami je mazda gh napisal:

Edn je pac tak,da je vse mozno preveril predno glavo da dol, drugi je biu pelko, k je reku da je glava (samo po telefonu,ker sem dalec), tretji k bo zdej pa sraufa vecinoma mazde tako da upam da bo ta resu problem :)

 

Kaj pa tesnila okrog termostata?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Antifriz? Kateri in kako?
Napisano
pred 13 urami je Bossek napisal:

Danes dolil hladilno (notri slo dobr liter) .... ampak to ni resilo problemo. Se vedno ne deluje gretje.

Klicem drugi teden pelkota ... saj delajo mehaniki?

 

Glede na izkušnje, če se števec za temperaturo ne dvigne, bi stavil na termostat. Sem imel isti problem.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Vargalant
Napisano

Jaz osebno nikoli ve? tja. Leta 2012 so mi obnovili eno roko in dali notri tako ?udno pu?o (nek kovinski rob, pa tudi notri je bila precej druga?na od originalne), da preden si roko sploh dal na pre?o si mogu pu?o ?agat ven.

 

Zdej je not Strongflex, ki ima do?ivljensko garancijo. Bomo videli  :hudicek:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Iskanje duplikata homologacije
Napisano

Meni so na LPPju dejali naj se obrnim na uvoznika in mi je MMS lepo izdal nov duplikat homologacije :)

V tvojem primeru pa? Avto Triglav...

 

Pa ?e je avto mlaj?i od ''nevem katerega letnika'' potem ga itak izdaja zastopnik. ?e je starej?i, potem mora? res tja kjer je bil prvi? registriran. V mojem primeru bi bila to Murska Sobota, ampak ker je avto mlaj?i, sem duplikat dobil pri zastopniku :) Ne vem pa za kateri letnik se gre to to?no :zvizga:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

klepar & li?ar
Napisano

Se strinjam s kleparjem/li?arjem da so neoriginalne obrobe problem ker ponavadi niso iste, ampak to je potem na njemu da ujame in poravna. Pri meni je bilo isto, pa ni nikjer takih stvari...

 

Ta je res nek obvlada? ker se ti ne ujema niti prehod med vrati in bokom...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

mx5 roll bar
Napisano

Glede homologacije: ?e ne presega 3% tovarni?ke te?e vozila, ?e ne gleda izven tovarni?kih gabaritov in ?e ne zmanj?uje oz. ovira voznika oz. voznikovega pregleda nad okolico, ni homologacije.

 

Ni tok simple ane. Aftermarket lu?i spadajo v te okvire, pa te ne spustijo ?ez brez homologacije. Zra?ni filter isto recimo. ?e kak?no stvar bi lahko na?teli :)

 

Druga?e pa, kot Symon pravi. Tudi sam se ne bi obremenjeval s homologacijo tega. ?e ravno ne izziva?, te ne bo lovil na piko zaradi tega.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Dodatki gorivom
Napisano

.....zaradi cene....: :))

.....znano je, da so VSA goriva v Slo precej ni?je kvalitete kot drugod po EU...?e posebej je razlika opazna pri nafti.

Trgovcem gre samo za zaslu?ek, zato prodajajo max. osiroma?eno gorivo, ki ?e komaj zadosti standardom.

Najslab?i med vsemi ponudniki je Petrol, med najbolj?imi je Shell...

 

In kje ma? Shell za osebna vozila?

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

MX-5 vpra?anja
Napisano

Ja po malem mamo vsi probleme, ?eprav eni ve?je eni manj?e, eni skor da ne. Majhen avto. Pa voda je povsod, pri meni se na uni gumi nabere in to rosi cel avto, al pa recimo da ma? de?nik v avtu je tut adijo pamet. ?e sm sam nimam problemov, ?e je pa kdo zraven se pa tut kar fajn rosi :D

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.