Skoči na vsebino
Analiza olja z metodo kapljičnega vzorca
Napisano
pred 5 urami je Janez007 napisal:

Službenim in tesnim Mazdam (tudi dizlom) v ACosmos olje menjajo na 20.000, dostikrat še nekaj 100 km pozneje.  

In ne se smejat @Bini, tvoja nova X mašina praktično (kar se olja tiče) spada pod dizle 😉 😁

Se že smejim, ko sem videl kaj je @Aless napisal.... 😂😂😂 Brez zamere ampak jaz bi ga res na 10k km menjal. Na svojo X 186 še čakam, bomo vidli kakšno bo tam olje pri 5k km? Nekje drugi teden ga dobim, potem pa..... :ouje:

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Krajši interval regeneracije
Napisano
pred 5 urami je Aless napisal:

@BiniMislim da ne boš rabil forumske pomoči, glede na to kako hitro ti menjaš avto. ;)

 

@AlexNe vemo vsega ja, vemo pa da tako kot laufa pri @Janez007 ni prav, pri njegovi vožnji so intervali regeneracij premajhni, če moja M6 z 295kkm še vedno zmore intevale med 150-200km pol bi morala njegova Mazda uspet 200km intervale z lahkoto.

Mislim pa da tudi če bo šel na pooblaščen servis mu ne bodo tega rešili, verjetno bodo rekli da je vse ok.

Tako hita menjava avta je bila izredna, drugače menjam na 7 do 9 let.... 😊Upam pa, da bo nova cx30 tako dolgo pičila brez težav..... :whatever:, Se že veselim teh 186 bencinskih konjičev na dizel način..... :jupiii:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Jaka32 napisal:

Hjaaa, glede vožnje je res čisto "nič po urniku". Kak dan avto stoji v garaži, kak dan naredim 200 km po avtocesti, tretji dan recimo samo 15 km "pohorske vožnje" (hrib). Bom pa v enem letu sigurno naredil nekje 20.-24.000 km, sem mislil da bom delal servis 1x letno, tako kot je predpisano. Očitno "malo morgen". 😂

 

Avto mi kaže "oil change" 60% in zraven 11.980 km. In smo nekje pri moji računici 1x letno mali servis 20.-24.000 km. 

Kje ti to piše, lahko slikaš? 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Krajši interval regeneracije
Napisano

Nekdo mora biti med prvimi za poizkus X motorjev in ne si delat nepotrebnih skrbi glede tega. :nevem:

Bomo reševali probleme skupaj, ko bo čas za to. Ampak zaenkrat ni nekih problemov, tudi na tem forumu ne.... :bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 G120 2017 servis
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Glavn, da je tep všeč, sej ga zase kupuješ.

 

Ampak priznaj leta in bolečine v križu pa tud mal pripomorejo k izbiri 🤪

Prvo ja, drugo pa zaenkrat še ne... :jupiii:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 G120 2017 servis
Napisano

Me par ur ni na M.forumu pa že pišete oslarije o mojem avtu....:aaaaa:

Meni je zelo všeč in mimogrede ni suv ampak naj bi bil uradno crossover! :whatever:

Ne vem pa v čem je razlika :nevem:

Višina avta je samo 155cm in sploh ni tako visok glede na to,da je tudi od tal dvignjen na 17,5 cm.

Sedanka mi je zelo dopadljiva in lepša od 5 vratne ampak CX 30 je pa TOP,ker je nekako bolj kupejevska in bolj uporabna glede prtljažnika :bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 G120 2017 servis
Napisano
pred 6 minutami je scania napisal:

 

Bravo @Bini čestitam :) tisti ki bo kupil tvojo M3 je lahko presrečen. cx30 bo avtomatik?

Hvala,ne ne bo avtomatik. So mi ga odsvetovali pa tudi dražji je kar precej in jaz rad ročno prestavljam tak dober r.menjalnik😊

S službenm naredim 10k km na mesec pa mi ni težko,zato mi tudi z Mazdo ne bo ko jih še 10k km na leto komaj naredim.:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda 3 G120 2017 servis
Napisano
pred 50 minutami je Jest napisal:

Predvidevam, da x186 ... :P 

 

Ravno danes je bila v BTCju ena taka, kjer je mehanik menjal injektorje ... :) 

Aja ,zakaj pa?

Pred eno uro je scania napisal:

Bos zamenjal za cx30 x180?

 

X186 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.