Skoči na vsebino
Senzor za nadzora tlaka v gumah (TPMS)
Napisano

Pozdravljen in ?e v naprej ?estitke za novo pridobitev. :bravo:

 

Kar se ti?e senzorjev imam jaz dva kompleta feltn in seveda dva kompleta feltn. Zaenkrat se ta kombinacija odli?no obnese saj je najbolj komot pa ?e z vulkanizerji in vrstami 2x na leto se ti ni treba ukvarjat.

 

Druga?e pa edino kar mora? vedeti o senzorjih je to, da feltne ne smejo biti jeklene in da te bodo stali 200+? za komplet ?tirih.

 

Hvala. Ker v salonu (?erbinek) so mi rekli, da mi dajo 4 zimske gume zastonj, ponudili o mi pa ?elezne felgne za cca 30-40?/kom. Nobeden pa ni rekel karkoli o (ne)delovanju senzorjev na ?eleznih felgnah. Jih v ponedeljek takoj pokli?em.

 

?e ena stvar. Ker ima nova M3 serijsko 17¨felgne, ali mogo?e kdo ve kak?ne oznake morajo biti poem za 15˝ (na netu sem videl da je potrebno vedet razmik med vijaki + vse ostalo).

 

LP

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Senzor za nadzora tlaka v gumah (TPMS)
Napisano

Pozdrav vsem. Sem ?ist novi ?lan, vendar ?e dolgoletni voznik mazde (trenutno ?e mazde3-2004-prodajam 67k km-1.6-modra-5v+4x letne gume in original stre?ni nosilci), naro?eno imam novo mazdo3-Tx Plus 1.6, 4vrata,barva ?rna, predvideno rok dobave februar 10-?akam jo ?e 2 mesecy :zvizga: ). Vsi v dru?ini vozmo mazdo in tudi vsi ?rne barve (brat novo M2, stari?i novo M6). Pravijo, da nas bodo vabili samo ?e na pogrebe :lol: .

 

Sedaj pa k stvari: Zanima me, kako je s temi senzorji za tlak v pnevmatikah. Ker dobim zraven avta ?e komplet zimiskih gum 15˝, bi rad va?e menje kaj je za naredit. Razmi?ljam, da bi kupil alu zimske felgne (cena cca 60?). Kako je z ventil?ki in senzorji? Se dajo premontirat iz originalnih alu felgn (17˝)? Mogo?e ve kdo koliko stanejo? Zanimajo me va?e izku?nje, ko ste menjavali zimske pnevmatike. Vsak info dobrodo?el.

 

Pa sre?no 2010 vsem.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.