Skoči na vsebino
Vpoklici
Napisano

Poznamo tisto;nemogo?e je mogo?e!

Vpoklic za avto letnik 2004?   :danzoman: . Ve?ina jih je ?e na odpadu.......

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda5 menjava diskov
Napisano

Neverjetno, da tega ne uredijo. OEM roba je o?itno ?e vedno sranje, sam ne poznam nobene druge znamke, ki bi imela toliko te?av z zavorami. Morda bo pri novi 3 kaj bolje, tam so plo??ice ATE, upam da so tudi diski.

Kaj na 3kah so tudi problemi z zavorami? Pri koliko kilometrih pa? In z katerimi zamenjat? Ate? Imam namre? 18 letnik. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

hudic je ce neves vzroka zakaj je vse zapacano....ker loh vse zamenas za 5K? in bo cez kako leto ali se prej zgodba ista....

ponavad ko zacne napr. turbo tulit si mislimo ja bo za zamenjat in bo slo naprej... kurca, najprej je treba najdt vzrok, zakaj je do tega prislo... a ni mazanja , a je zabit dpf in trpi turbo .. zakaj je zabit ...mestna voznja al so sobe slabe...itd itd itd... tud nasa mazdica je ma?ila dpf in kadila itd... pa je za vso sranje bil kriv le en pofukan senzor za 100? ki ni dajal pravih podatkov racunalniku in je naredu ?talo.... ampak tega ne ve? dokler vse ne crkne, lucke pa nobene...dokler ne crkne.... ugl. dokler vse ?tima je dizl ok .tud star z kilometri.... ?e oz. ko pa zacne jebat ..pa sam let stran al pa denarnco ofni.... moje mi?lenje

Popoloma dr?i in tudi za druge avte ne sam Mazde. Dizl je jeba po 300k, ?e se za?ne enkrat sranje ?imprej adijo....
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda3 G120, zatikanje menjalnika
Napisano

Bom nadaljeval tole o menjalniku.

Bi si lahko kdo iz MB ali bli?nje okolice vzel kak?ne pol ure ?asa in dovolil kraj?o nekajkilometrsko vo?njo z njegovim vozilom, da primerjamo delovanje menjalnikov. Seveda sledi tudi vo?nja z mojim avtom.

Res me zanima ali preve? dlakocepim in predvsem ali je vse ok.

Avto je Mazda 3 G120.

Lahko tudi preko ZS.

 

Hvala in lp

?e ?e nisi nikogar dobil za probo glede zatikanja lahko pride? do ?entjurja (50km) pa poskusimo. Meni deluje ok,kot putr?ek kot je nekdo omenil.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cena servisa
Napisano

Letos januarja, servis za 4. leto / 80k km.

M3 2,0 bencin letnik 2015.

Selmar Celje - 153?, s tem, da sem prinesel svoje olje (za 5l sem dal 30?).

?e smem vpra?at kje si nabavil olje in katerega,pa kako si kaj zadovoljen pri Selmarju? Lp
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

?estka pa tank 62 l, awd pa 52 l.

 

Tud jz nisem ?e nikol ve? kot 57 l tanku, pa sem ?e parkrat ?el v "minus". Je pa res, da po cca. 10-20 km minusa ne more? ve? normalno pospe?evat od 100 km/h naprej. Je kr smotan ob?utek, predvsem na avtocesti, ko da? gas v poden avto pa ne mrdne.

Trojka ima 52 lit.tank ne 6ka!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

V?asih so servisi pravili, da za dolivanje nima veze, samo da je prave specifikacije.

 

Sem se ne strinjam najbolj s tem in raje dolivam isto olje. Problem so lu?ila v olju, saj ?e niso skladna dela? samo slabo motorju.

Tak da ti jaz priporo?am, da vlij Mazdino noter, do servisa.

 

Sam pa tudi ne to?im Mazdinega ampak Motul.

Zakaj Motul ?e lahko pove??
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda3 G120, zatikanje menjalnika
Napisano

Na servisu mora? fajn te?it... Mene so parkrat hoteli odpravit na ta na?in, da so ?li na vo?njo in seveda se ravno takrat ni ni? zatikalo in seveda kao nehaj se zmi?ljevat, seveda so mi tudi rekli, da sem jaz edini, ki se mi menjalnik zatika... vsakokrat so nekaj pr?kali, bilo je bolj?e ampak brezhibno nikoli...sem se pa navadil in me ni ve? motilo...potem sem pa avto prodal in k sre?i nimam ve? opravka s ?alabajzarskim Mazda servisom...res pa da niso servisi drugih znamk kaj veliko bolj?i, marsikaj se sli?i, k sre?i pa je nekaj svetlih izjem.

In katere so te svetle izjeme in kje?

Te?ave ostajajo, tudi pri FL 2018 je enako.

Kaj je FL ?e smem vpra?at.? Moja m3 se supr ?alta. Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

CX-5 tresenje zunanjih ogledal
Napisano

Je kdo v tem ?asu re?il te?ave s tresenjem ogledal? Sam imam namre? enak problem na moji trojki, modelno leto 2018. Malo ?udno, da niso tega odpravili v celoti.

 

Kaj ti trese,?ipce ali cela z okvirjem. Kaj pa pravijo na servisu? Meni jih ne,vsaj tja do 160-170 km/h. Zoom zoom
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Battery management sistem inspection required
Napisano

Bi rekel, da je enak, brez Mazda nalepke pa? :) Nekdo (AmpeR?) je vgrajeval AGM v CX-5, pa pravi da je OK. Ne vem sicer, ali ima on i-eloop.

 

BIni: moj avto je star 5,5 let, a je v prvih 4,8 letih naredil le 18k km, zato je sedaj verjetno akumulator na koncu. Veliko kratkih vo?enj in v?igov.

Hvala,toliko da vem koliko ?asa naj bi bil. Tudi jaz delam malo kilometrov. Koliko ima pa garancije? Toliko kot avto 5let ali je potro?ni material kot marsikaj na avtu!
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.