Skoči na vsebino
Vpoklici
Napisano

Avto Skoren?ek ni ve? poobla??eni serviser za Mazdo ?e nekaj ?asa,so pa sedaj za kia avtomobile. Tudi jaz sem nekaj ?asa hodil tja na servis z Mazdo.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tlak v gumah
Napisano

Zato, ker si jih 2017 meril segrete, 2018 pa hladne. :jezicek:

 

Meni vse ?tiri zimske od marca do novembra, ko so v gara?i spustijo popolnoma enako za cca 0.3 bara, kar je popolnoma normalno.

Ko jih vozi? malo ve? pade tlak,kot ?e stojijo v gara?i pod idealnimi pogoji.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tlak v gumah
Napisano

Glej va?no je to da te opozori,saj to ni pogosto.Je pa tako potrebno vsaj vsak mesec malo dopumpat ?e ima? kaj rad gume ne vulkanizerja.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tlak v gumah
Napisano

A primerja vse 4 med seboj, ali samo zadnji dve med seboj, in prvi dve med seboj? To drugo mi je bolj logicno, glede na to da naj bi bli razlicni pritiski spredaj in zadaj.

Evo,enostavno kot pasulj! Lp

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tlak v gumah
Napisano

Sej glih zato me zanima kako merjo. Ker realno po resetu bi mogl bit ok, razen ce je ena guma naredila glih tistih mal obrata vec kt druga, pa je zacev jokat. Mene samo zanima, ce vzame drugo gumo za referenco, ali ima neki vzorec za nazaj koliko bi se morala vrteti, ko se pa spremeni pa se pritozi. Ni toliko tehnicni problem, kot zanimanje kako to v ozadju "ve" :D

To pa nevem,mora primerjat nekako obrate,logi?o bi bilo med prednjo in zadnjo osjo zaradi stabilnosti vozila. Po?akajmo ?e malo, tu na forumu je polno maherjev za Mazdo ziher kdo kaj ve? ve. Lp.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tlak v gumah
Napisano

Jaz imam bolj novo m3 in meri preko ABS,starej?e pa so imele senzorje,ampak nevem do katerega letnika. Meri obrate. Jaz sem menjal letne za zimske in je bilo isto. Zimske je napomnil na 2,5 ampak ?ez nekaj ?asa je tlak malo padel in se je pri?gala lu?ka. Potem sem naredil enako kot ti in sedaj je vse OK.Zoooom.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.