Skoči na vsebino
Streha pu??a
Napisano

I don't wanna jinx it ampak, odkar je bila na ravnalni mizi pri kleparju, je situacija ob?utno bolj?a. Tudi po teh mo?nih de?evjih se v gumi ne nabira ve? voda. Vsa ?ast Poli?niku :cheers:

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

POPRAVILO PASA ZADAJ
Napisano

Jaz sem dal take odprtine fotru, za?iti z istim cvernom. Zgleda ?e?ko, a vseeno bolje kot pa da se cufa ven...do takrat ko gredo sede?i v preobleko bo vredu...sploh v miati, ko se bolj al manj vr?e? gor :blink:

 

Bi ti slikal pa je nimam doma :P

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda MX-5
Napisano

Povej letnik.

 

Sem pa ?e sli?al za te probleme pri ve? miatah. A je razmak med kolesi in kolotekom na vseh straneh enak? Ena mo?nost za problem je kot je dejal jstdoma, druga pa volanska letev. Prakti?no je lahko ve? mo?nosti, se zrahlja vijak za poravnanje al camber pa te fore, pa ti tega na optiki ne poka?e...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Te?ko speljevanje C35
Napisano

Prasc je pa zgodba zase.

Sem ?e kampiral s prijateljem. Nepozabno.

Oprosti, za take osebke o katerih pi?e? so Iveco Daily, Zastava 35-8 in VW Caddy.

Da ne govoriva o romunih in bolgarih ki po autobanu gonijo VW LT.

 

Ja in to?no v to skupino spada tudi C35.

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Te?ko speljevanje C35
Napisano

A te lahko vpra?am ?e nas ti malo zajebava? mogo?e? :ne vem:

 

Ali je treba narisati da je treba menjalnik odpret pa pogledat, ker jasnovidec tu ni nih?e, ugibat kaj je je pa na menjalniku tudi brezveze.

 

Upam da razume?. Pa brez zamere...

Podpis.png

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.