Skoči na vsebino
pred 42 minutami je Gregster napisal:

Jaz pa končujem servis na pooblaščencu, bom sam servisiral pa me zanima katero olje je primerno za mazdo 3 bencinar. Mazdino original seveda.

Je tole ok?

https://www.mimovrste.com/motorna-olja/webhiddenbrand-mazda-motorno-olje-dexelia-ultra-5w30-1l?tab=reviews

To je to....👍

Koliko km pa že imaš?

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Plehci na zavornih ploščicah
Napisano (urejeno)

Sem pred leti sam menjal ploščice na službenih avtih in eni niso imeli,sem pa pozabil kateri od teh znamk; Reno,Citroen,Ford,Opel,Fiat,Hyundai,Volvo.....🤔

Ono o Mazdi je bil pa hec....😂😉

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Konstantno zvijanje diskov
Napisano
pred 1 uro je skritikrt napisal:

Zelo dober video👍...sem se kar naročil,da vidim kaj je še pametnega🧐

 

Sem pred leti imel problem pri C-Maxu,k so na servisu vodilne puše čeljusti namazali z napačno mastjo...te pa so se napihnile,in je čeljust štekala...in nikoli ni spustila do konca.

Sem kupil nove puše vse razmontiral in sledil nasvetom

Vse očistil,in namazal le tam k je treba z silikonsko mastjo ali bakreno...je avto bil čisto drugi...na sredi ravnice čez Fužine na rdečem semaforju si moral stopiti po bremzi,če ne se je avto zapeljal😲....prej pa nikoli🤔

 

EDIT:...aja-seveda moral kupiti IMBUS-7😲...ima ford to čudno velikost za sornike...pa pojdi in najdi dobrega za sprejemljivo ceno...k je najboljši na "gedoro",k je treba včasih malce "prepričevanja z batinami"😅

Pri tem blogu"Neovlašteni" izveš marsikaj, mimogrede tudi o Mazdinih dizlih 😁 in bencincih😊..... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cena servisa
Napisano

Bomo zgleda samo še na redne servise hodil dokler je v garanciji.... :nevem:

pred 59 minutami je bevo napisal:

 

Ma saj to mi je jasno, išcem kakšen konkreten predlog tudi za redno servisiranje, ker pri Selmarju je glede na mojo letno kilometrino (35k) ratal to drag šport.

 

Stvar pri tej menjavi diskov pa je to da je cena materiala nabita v nebo, postavka za delo se mi zdi dokaj normalna.

 

menjava_diskov.png

 

Od kje pa si? 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Problemi s stranskimi ogledali
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

V bistvu bi morali te avtomatske avtopralnice inšpektorji pregledati vsak teden, kako izgledajo te krtače, ki tako uničujejo lak. Če bi ugotovili, da je ujetega preveč drobnega peska v njih, bi jih morali zapreti. In jim dati rok, da jih zamenjajo z novimi, ki manj uničujejo lak. 

V takem primeru bi pa " mogoče" tudi moj avto videl pralnico.....😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Problemi s stranskimi ogledali
Napisano
pred 8 minutami je Gelipter napisal:

E..ja rajši operi ročno plus paromat😉😁.ker te krtače v avtopralnicah so močne in full umazane ter grobe ..ti poškoduje lak na avtu.

Pa lep dan zoom zoom 😉😉😁

Hvala mojstrer,ravno to sem hotel napisat.....😉👌👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Problemi s stranskimi ogledali
Napisano
Pred eno uro je NevLado napisal:

Bomo videli, prej ali slej tudi tebe čaka, žal

Verjemi,da bom naredil pri uvozniku rompompom,če mi crknejo tile motorčki,ker takole ne morejo odirat zvestih strank in lastnikov Mazd.🤔👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Problemi s stranskimi ogledali
Napisano (urejeno)
pred 3 urami je NevLado napisal:

zdej se bo @Bini požrl :lol:

Jebi ga,še vedno imamo nižjo ceno kot vi.....😂

Jaz bi predlagal pobudo o izredni menjavi ogledal tudi izven garancije saj je to očitno serijska napaka pri Mazdi....🤔

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 1 uro je TBA napisal:

Sam svojo m3 v pralnici največkrat kar z ono peno našpricam pa sperem. Če je pa že res svinska pa svojo ''rokavico-gobico'' in krtačo prnesem sabo in pa čistilo za felge ;). mogoč kdo čudno gleda, če ma pa kako pripombo mu pa rečem da sm že vidu koga k je s krtačo po-tleh krtačil in ne mislim s to krtačo potem po svojem avtu drgnit. Mislim, da bo danes kr uredu dan za kako pralno akcijo ;) 

Ne vem, če ne bom kar kolesa-gume zamenjal za letne.... 🤔💪

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 5 urami je Jest napisal:

 

Kaj pa takrat, ko ga operejo na servisu? :P 

Pri nas perejo na roke in z vapom tako,da ni skrbi....😂

Poleg tega pa moj avto nikoli ne pride usran na servis tako,da s pranjem nimajo veliko dela👍

Sem pa vesel in hvaležen,da so tako pozorni in ustrežljivi do svojih strank.....👌👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Problemi s stranskimi ogledali
Napisano

Ne delaj se neumnega ker nisi, samo 10 postov zgozaj si poglej in ti bo vse jasno.... 😉

So pač naleteli na eno voznico Mazde, ki se ne pusti nasrat in je to odkrito povedala tukaj, ti pa še naprej bodi zadovoljen, če si lahko.... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.