Skoči na vsebino
Problemi s stranskimi ogledali
Napisano
pred 11 urami je Anita napisal:

Govorila sem z gospodom Majesom iz Interclassa, danes me je poklical, ker ga včeraj ni bilo. Zelo prijazen gospod, rekel tako kot sem rekla; motorček 80eur, delo ena ura 100. Pravi, da se mi bolj splača koristiti kasko, saj ni odbitne franšize za stekla itd, bolje zamenjati celo ogledalo. Evo to je celotna zgodba. Naročena sem v Torek, da pogledajo. Vseeno pa pokličem jutri še v Celje.. 

Ugodno rešitev in odpravo težav ti želim, kjerkoli že to bo..... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Problemi s stranskimi ogledali
Napisano (urejeno)
pred 8 urami je Boss napisal:

 

Pa to ti razlagam... nekoč so bili v redu in smo jih takrat pohvalili. Zdaj pa so pač kr neki in jih ne hvalimo več. Ti pa se delaš iz nas norca, ker smo pohvalili servis.... NEKOČ.:nevem:

Napisal sem tako kot je bilo takrat oziroma NEKOČ, ker takrat sem imel slabo izkušnjo in TAKRAT ste zagovarjali BTC,ki je sedaj tamj kjer je in tako počnejo "mogoče" sedaj tudi na Interklasu kot kaže po zgornjih izjavah.....🤔 Mi je pa vseeno kaj in kako imate tam u "močvirju", malo za šalo malo za res.....😉

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Problemi s stranskimi ogledali
Napisano
pred 53 minutami je Boss napisal:

 

Tole je pa kr neki izjava. A ti resno misliš, da se situacija ne more spremenit skozi leta? Navadno so za uspeh ali nauspeh zaslužni ali odgovorni ljudje. In ko se ti zamenjajo gre lahko zadeva v kanale. Lahko je pa zadi zgolj neskončni pohlep in ne glede kolk je bil servis nekoč dober je pač šel papa.

Točno tako je kot praviš, poglej si drugi del moje izjave in ti bo jasno... 😉 Sami mehaniki tako niso nič krivi razen, če niso strokovni.... 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Problemi s stranskimi ogledali
Napisano

Narobe je to, da nimajo vsi servisi enotnega cenika in da zastopnik teh stvari ne uredi, enim očitno paše, da je tako..... :nevem:

Mi je pa hecno, da eni do konca zagovarjajo nek servis kako je fajn, potem pa propade.... 🥴

Dober servis je tisti, ki nudi dobro, kvalitetno in prijazno storitev za ugodno ceno ne pa tisti, ki daje popuste samo prijatlom in znancem. 😟Taki običajno hitro zaprejo vrata, poznam nekaj takih.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Problemi s stranskimi ogledali
Napisano (urejeno)
pred 40 minutami je NevLado napisal:

Čaki, to sklepaš na podlagi tega, kar ti pove ena oseba na forumu? Za en motorček špegla?

 

Dej prosim razloži mi po katerem kriteriju si naredil zaključek da so na interclassu postali nateguni.

Tako kot sem napisal,šel bi na Selmar,dal porihtat in na podlagi računa bi jim šel povedat svoje itd. Čist enostavno in ne kar tako na pamet,da ne bo nesporazuma,ker drugače nimam nič proti Interklasu,celo priporočal sem ga nekaterim tukaj napram BTC servisu👍Pred leti sem bil tam in imel res dobro izkušnjo a v nekaj letih se lahko marsikaj spremeni,tudi tam....😉👍

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Problemi s stranskimi ogledali
Napisano
pred 34 minutami je NevLado napisal:

Čas + prevoz je tudi nek denar :D 

Iz inata bi šel Selmarju in to naredil, potem pa šel na Interklas in jim j...l mamico,ter jim povedal kaki nateguni so postali......😤 Postajajo počasi podobni kot nekdaj BTC salon......🥴 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Problemi s stranskimi ogledali
Napisano
pred 33 minutami je Liuch napisal:

@Anita pokliči servis v Celju (Selmar).  Prosi Kristjana, da ti pripravi predračun. Motorček je 30 eur + delo 32eur. Tu še prišteješ ddv in te pride cca. 80eur vse skupaj. Za razliko 100 eur pa narediš en šoping v bližnjem City centru 😉

Ravno to sem hotel napisat pa si me prehitel....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sklopka
Napisano
pred 12 minutami je godlike napisal:

Po mojih izkušnjah Pelkota noben ne prekaša.

Če je oni pri Framu doma je baje vredo, osebno pa ga še ne poznam 👍 Upam, da ga nebo potrebno spoznat.... 😁😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Menjava Olja v Avtomatskem menjalniku
Napisano
pred 7 minutami je scania napisal:

Zdravo. Na dsg se priporoca menjava na vsakih 60000km. Dobinse meyle kit ki vsebuje ze vse, bi ga kar priporocal. Ce pa mi posljes podatke od avta pa lahko preverim kateri menjalnik je.

WWW.AVTO.NET

Audi Q2 2.0 TDI quattro S tronic KOT NOV, letnik:2017,21999 EUR :: www.Avto.net ::

Tole je če je dovolj podatkov ali rabiš iz prometne ? Hvala za enkrat.....😉

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Odmična gred
Napisano
Pred eno uro je Tržičan napisal:

Evo.
Problem rešen.
Dr.Pelko je uredil.Spucat je mogel izpušni kolektor pa sito od olja.


Poslano z mojega Pixel 7 z uporabo Tapatalk
 

Si imel pa kar srečo,da je bilo pravi čas tole urejeno,ker drugače bi lahko imel veliko sranje in velke stroške....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mojster Pelko odgovarja in svetuje
Napisano
pred 4 minutami je Tine1966 napisal:

Pozdravljeni

Sedaj sem preveril nivo olja in je pod sredino med min in max.

Servis je predviden konec aprila - začetek maja.
Letno delam 20000 km mogoče kak km več,trenutno imam 211000 km.

Katero olje priporočate za mojo Mazda 6 letnik 2015 CD 150 ?
Letos nameravam sam kupiti olje,ker mi je malo drago pri originalnem serviserju,dali pa so mi

DEXELIA 5W30 DPF (208).

Prvo in drugo je ok👍 Drugo je boljše a dražje.....😉

pred 4 minutami je Tine1966 napisal:

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mojster Pelko odgovarja in svetuje
Napisano
pred 2 urama je robz napisal:

1.2 tsi s 105 konji niti ni tako navit, seveda pa to ni atmosferec :) Bolj bi me sicer skrbeli 3-valjniki, ki so na trgu... 1.4 tsi pa je 4k cez budget, tako, da zal odpade trenutno :D

Za popravila boš pa imel..... 🤔🙃😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mojster Pelko odgovarja in svetuje
Napisano
pred 55 minutami je robz napisal:

Pozdrav forumaši:) mogoče malo neumesno vprašanje, ker se ne tiče ravno Mazde, a vseeno probam.

Ogledano imam Škodo Octavio 1.2 TSI (l. 2014, 195k prevoženih) in vse izgleda OK, razen enega oz. dveh precej velikih servisov l.2020. Na okoli 150k sta bila menjana jermen in vodna črpalka, ker je super. Pomisleke imam glede tesnil glave, batnih obročkov in drugih zadev, ki so specificirane na računu. Izgleda mi kot generalka motorja a se ne spoznam dovolj, zato se opračam na vas. Bi bilo smiselno kupiti tak avto?

 

1111.jpg

Pojdi proč, ker boš imel same probleme, avto je zdihan in to je to... 🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Odmična gred
Napisano
pred 33 minutami je Tržičan napisal:

Pelko

Poslano z mojega Pixel 7 z uporabo Tapatalk
 

Baje,da na SMS-e odgovarja,te pokliče nazaj.....😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 13 minutami je MazdaBoy napisal:

BTC bi še mogu laufat, 250 eur ziher, za bolj točn znesek, ti naj povedo @Alex @Bini @Gelipter in ostali.....

Do 250€ bi moralo iti skozi👍

pred 15 minutami je MazdaBoy napisal:

BTC bi še mogu laufat, 250 eur ziher, za bolj točn znesek, ti naj povedo @Alex @Bini @Gelipter in ostali.....

Sprašuje za cx3 ne cx30.....😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.