Skoči na vsebino
6ka pravo olje
Napisano

Kje pa kupujete olje? I??em Motul 8100 Eco-clean 15W-30 C1, pa ga vsaj online shopi v Sloveniji nimajo. Imam pa CD 110 (2.0 diesel) motor.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

m6 daljinec
Napisano

Hja, daljinec se sploh ne odziva na pritisk na stikalo za odklep ali zaklep. Avta dejansko ne odklene/zaklene, prav tako pa ne zasveti lu?ka (diodica) na elektroniki med obema tipkama. Ugotavljam ja, da so izjemno redki ti, sploh z dvema tipkama.

 

Hvala za kontakt, mu bom poslal mail.

 

 

Zdravo Yovo,

 

Po mojem ti je crknilo stikalo na elektroniki? Ti oba gumba ne delata?

 

Tale tip nekaj daljince od Mazde popravlja...

 

faracajg@gmail.com

 

Je pa iz Zagorja.

 

Iz izku?enj pa vem da je Mistubishijevo elektroniko, oz. klju? zelo te?ko dobit poceni...

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

m6 daljinec
Napisano

A kdo ve, kje bi najceneje dobil elektroniko daljinca? Izgleda namre?, da mi je kar naenkrat crknil. Se ne odziva, ob pritisku na gumb sploh ne zagori lu?ka na njem. Baterijo sem menjal in ni kriva. Imam pa Mitshubishi oddajnik P/N JX331BA5802C.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.