Skoči na vsebino
pred 5 urami je Alex napisal:

Tudi v 5 brzini avto potegne. Da ne govorimo v 4. Ne vem, ali pomaga pri tem  elektrika, ali kompresor,  ampak definitivno dobro potegne. 

Elektrika, zato pa lažje in hitreje potegne iz niskih v višje obrate. 

To se dogaja, ko imaš baterijo bolj napolnjeno in takrat je občutek kot, da te še nekaj dodatno potiska! 🤗 To vidiš na prikazanem grafu na centralnem zaslonu.... 😊😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

PRODAM Goodyear pnevmatike
Napisano

Gume, ki so padle z kamiona so doma že nekaj časa in so bp.... 👌

Imam račun in garancijo, ki potrjuje nakup pri spletni trgovini "Lider pnevmatik"..... :prstgor:

IMG_20240718_095628.jpg

IMG_20240718_095649.jpg

IMG_20240718_101019.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

PRODAM Goodyear pnevmatike
Napisano
pred 2 urama je knez napisal:

Prodam 4 nove letne pnevmatike Goodyear Efficientgrip Performance 2 215/55 R18 99V XL za 200 €.

Matej 064 110 107

Prodano.... 😊👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda3 G120 - prodaja
Napisano

Ravno zato je končna hitrost pri manjših obratih in zato tudi nasploh manj pije od g165 😊Mislim da sta dva, če sta še na tem forumu in lahko iz prve povesta kako in kaj.... 🤔

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mazda3 G120 - prodaja
Napisano
pred 8 minutami je Matick napisal:

 

Sj g165 tudi moras dat po gasu, ker se razlika v velikosto stalce pozna sele nad 4000rpm

In koliko časa se voziš nad 4000rpm....🤔😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prodam Mazda3
Napisano
pred 4 minutami je ignacij napisal:

Meni so za mojo M6 rekli 13.500. M3 verjetno pod 10k.

To je to, če dobiš več si pa vesel.... 😊😉

Vsi, davčna, zavarovalnice itd.upoštevajo Eurotax... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prodam Mazda3
Napisano
pred 2 urama je primorc85 napisal:

Glede na to, da ste se razpisali pa zaenkrat samo špekulirali, odgovorite sledeče:

 

Zakaj ni vredna 16k eur? Ta letnik s podobnimi kilometri so cene tam tam, nove se prodajajo za 8000 eur in več naprej.

Jaz sem ti že tako napisal zakaj iz mojega primera. Nova 20k,stara 3k manj.... 🥴

Ti dam še jaz jurja, če bo za 17k€ šla....👍😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prodam Mazda3
Napisano
pred 20 minutami je Matick napisal:

 

Kolk so ti tvojo ocenil ko si menjov za cx30?

16.5k €, točo 3 leta staro cca 20kkm in narejenim 3. rednim servisom... Je pa "skoraj" doma ostala.😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prodam Mazda3
Napisano

Tole bi kar držalo, jaz sem dal za enako 19.5k€ s popusti in kako bi zdaj po skoraj 6tih letih s50kkm lahko dobil 16.9k€...:whatever: (misija nemogoče) 

To je dobro, da držijo naši avti na oglasih visoko ceno ni pa vredu, ker dobivajo hkrati tudi sloves dragega rabljenega vozilo in tako kupce že v štartu odbija od nakupa in sploh ogleda oglasov in zato posledično Mazdo težje prodaš.... :nevem:

Me res zanima za koliko bo šla ta Mazda, ampak to ne bomo v resnici nikoli izvedli :zvizga:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Prodam Mazda3
Napisano (urejeno)
pred 23 minutami je Janez007 napisal:

Iščem, ravno nekaj takega, za 10.000 €. :) 

16k€ :wub:Moja je bla za tak denar pred skoraj tremi leti.... :whatever:

 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.