Skoči na vsebino

Zakaj kar naenkrat z zakonom istospolnim partnerjem omogo?iti poroke? Saj so lahko ?e dosedaj ?iveli v zunajzakonski zvezi, ki je prakti?no izena?ena s poroko ...
 pa pustimo to. Zarad mene se lahko o?enjo. Ups. omo?ijo. ... karkol.

Sem pa odlo?no proti posvojitvi otrok. Pika. Gospod Vode lepo razlo?i:

https://www.youtube.com/watch?v=-Geyx8CMNpI

Pa da ne tol?ete takoj spet po cerkvi, desni?arjih, se g. Roman jasno izrazi da je levi?ar :)

 

"Spolna usmeritev sploh ni pomembna. O?e je lahko gej, mama je lahko lezbijka. Ampak star?evanje morata opravljati penisno bitje in vaginalno bitje, zato da otrok ob?uti kastracijsko bojazen s strani penisnega bitja in ta o?etov NE ponotranji, da ga pe?e vest, da bo moralno razsoden."

"Dr?ava ne sme biti tista, ki podle?e psihopatski ideologiji."

"?e nam crkne dru?ina, nam crkne vsa dru?ba."

"Dru?ina je o?e, mati in otrok. In ta izraz je rezerviran za libidinalno, ?ivljenjsko, partnersko, ?ustveno, seksualno skupnost, za penisno bitje, za vaginalno bitje in njunega potomca. Ta izraz je rezerviran."

 

?e eno razmi?ljanje s strani Dejana Steinbucha

http://fokuspokus.si/article/425?=bruno-ali-zgodba-o-gejevskih-posvojitvah

 

"Drugi problem, ki je s pravicami otroka tesno povezan, pa se nana?a na znanstvena spoznanja glede vpliva homoseksualnih posvojiteljev na razvoj otroka.

 

Ne obstaja namre? nobena verodostojna empiri?na ?tudija, ki bi pojasnila, kak?ne posledice za otrokov du?evni razvoj ima tak?na posvojitev, v kateri sta posvojitelja homoseksualni zakonski par. Ker gre za otrokove pravice, ki so povsod po svetu predmet posebnega varstva in za??ite dr?ave, moralo veljati obrnjeno dokazno breme: dokler ne bo dokazano, da homoseksualna posvojitev ne prina?a niti najmanj?ega tveganja za koristi otroka, je pozitivna diskriminacija glede tega edina re?itev. Skratka: homoseksualni par seveda lahko sklene zakonsko zvezo in je v vseh pravicah in dol?nostih izena?en s heteroseksualnim, vendar ne more posvojiti otrok.

?e ne bi obstajali tak?ni pomisleki ravno glede posvojitve otroka s strani istospolnega zakonskega para, ste lahko prepri?ani, da bi ?tevilne dr?ave ? tudi bistveno naprednej?e in liberalnej?e od Slovenije ?, v katerih se homoseksualci lahko poro?ajo, ?e zdavnaj omogo?ile tudi tak?no posvojitev otroka. Vendar je niso ? in za to obstajajo razlogi, ki jih na?i zagovorniki pravic otrok hinavsko spregledujejo."

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

BENCIN VS DIZEL
Napisano

Glede na moje vo?nje, bi rekel, da je bencin to go :)

Lansko leto naredil nekaj ?ez 7000 km, ve?inoma se gre za vo?nje v slu?bo in domov, to je 6 km v eno smer. Tu najverjetneje z dizlom ne bi kaj bistveno pri?paral, kve?jemu bi uni?eval ma?ino, ki se niti dobro ne bi ogrela. Da ne govorim o tem blazno hudem DPF filtru, kaj bi mu to delalo. S tem da nekaj kar je razlike v porabi in ceni najverjetneje prinesem not pri letnih servisih, ne vem :) trenutno sem veliko ve?ji prista? bencina :blush:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Ocena APGAR je trikrat zapored in ne pet krat. To pa zato, ker delajo test eno minuto po rojstvu, pet minut po rojstvu in 10 minut po rojstvu. Pri vsakem testu pregledajo 5 vitalnih znakov, funkcij, odzivov, videz,... ki imajo ocene 0, 1 in 2. Ocene pa se?tejejo skupaj.

 

?e ima otrok oceno APGAR 2,2,2 to pomeni, da za?ni razmi?ljati o trugici...

?e je prva ocena APGAR manj kot 7, otrok potrebuje zdravni?ko pomo?. ?e je tudi druga ocena manj kot 7, je stanje ?e kar resno. ?e pa so vse tri ocene manj kot 7, lahko pri?akuje? dalj?e zdravljenje ali celo trajne zdravstvene te?ave.

?e pa ima APGAR 10,10,10 pa pomeni, da je... Ja, da je zelo ?ivahen... Res zelo ?ivahen...

"mamica pa je ?e mal ?voh. So jo po porodu pod splo?no anastezijo ?ival pol ure pa precej krvi je zgubla,"

Kako pa je s hemoglobinom?

 

No, nama niso za oceno ni? povedal, bomo vidl ?e bo kej napisano v odpustnici. Hemoglobina ima 80 ... tko da jutri najverjetneje ?e ne gre domov. Ni dobila nobene transfuzije, samo tabletke z ?elezom.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Hvala vsem za ?estitke :) mali se dr?i super, mamica pa je ?e mal ?voh. So jo po porodu pod splo?no anastezijo ?ival pol ure pa precej krvi je zgubla, sam gre dons ?e na bol?.

Matr, iz ?urke so mi pa vsi pobegnl ?e predno je zmankal :vino: tko da bo treba ?e kak?no :D

 

?estitke!

Tale bo pa ko?arka?: 53 cm in samo 3,65 kg... Mora biti suh kot prekla. No, samo da je zdrav. In kak?en je imel APGAR?

 

Hm, nisem ravno iz zdravstvenih vod, kaj je to APGAR? Drga? pa niti ni tok suh, vsaj na pogled ne :D pa zanimivo je to, da sta bla ob rojstvu oba te?ka popolnma enako :)

 

Objavljena slika

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

No tako, pa smo ga do?akali, fanta Martina. Rodil se je danes ob 16:15. ?e mere za poznavalce 36,5 cm ?ez glavo, 3650 neto te?e, 53 cm dol?ine. Oba z mamico se po?utita OK.

S tastarej?im sinom mava zdej sama doma ?urko, prej so bli ?e obojni star?i, sestre, bratje :cheers::vino:

Jutri pa kolegi pridejo, dobr da mam frej na ?ihtu :mi pijemoo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Modelarji
Napisano

Lepo :)

Jest pa navdu?en nad pilotiranjem ?e od nekdaj :policaj:

Sem pa od letos lastnik bixlerja iz HKja in se po?asi uvajam, me kolega u?i vo?nje :) Smola je samo to, da mava oba precej natrpane urnike, in je te?ko uskladit proste termine.

 

Tole je pa zverina :) bolj pohlevna sicer :bravo:

 

Bixler 2

 

 

Za na morje in pa lokalni bajer mava pa tole s sinetam :)

 

Deep Blue 450

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Premetal cca 7 m2 zemlje, jo razvozil po enem delu vrta, ?ena je zraven mal grabila, pol sem pa poseja travo in povaljal. ?e dobr da je svetla luna, da sem kaj videl, sem bil do 11 zunej :rulam:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

.. se normalno zaparkiram pred gospodarcam, ko prideva nazaj, pritisnem sklopko in lepo pedal ostane na dnu :angry: po?la je hidravli?na cevka. Pol sva ?akala na prevoz do Medvod, ga je g. Pelko zrihtal in prijazno pri?el ?e v delavnico da smo mazdo spravl na varno, ter da sva z na?o dobila nadomestni avto ... hvala g. Simon! :rispekt:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Hoho, vozil od moje bolj?e polovice cliota, po zasne?enih ovinkih v na?i vasi gre res lepo na po?rek. Aja, pa na?a je bla tud z mano, pa ?e mali, da sem mu pokazal kako to gre :bravo:

Noben se ni n? kej prito?eval B)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.