Skoči na vsebino
Nesre?e :(
Napisano

Ker sem glih iz unih koncov doma, mi ni uspelo to?no zvedet kateri avti so bli in kaj je blo to?no res pri tej nesre?i. Je pa bla cesta zaprta dobre 3 ure.

 

Je pa pri nas velik selja?ke mularije, ki si kupi npr. BMW letnik 19xx,muske za 2000? (da ja vsi mislijo, da ima registriran avtoradio in ne avta) in potem samo gas

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Internetni ponudniki
Napisano

Mam T-2 ?e dolg cajta (net+tv) pa dela bp. Ene trikrat je bilo potrebno ugasnit in pri?gat modem zaradi updejta in to je bilo to.TV slika je pa zakon. Priporo?am T-2.

 

Pri T-2 ni drobnega tiska in vezave. Ko sem jih klical, da bi vzel njihovo tv, so mi rekli, da me bodo oni odjavili od kabelske (kar tud so) brez stro?kov. In ko sem jih upra?al za kolk se moram vezat, so rekli da ni?, da delajo in obdr?ijo stranke s kvaliteto. Ko sem jih vpra?al kaj moram storiti da pridem do tv (ker sem mel prej ?e internet preko njih, so mi izmerili up indownload v 10 sekundah in potem mi je operaterka rekla da gredo 3 televizije in da naj jim po?ljem samo en fax, da ho?em 3 televizije in to je za njih ankes. Pri?li so 2 dni po dojavi zmonirat opermo in to je to.

 

Zelo zadovoljen.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.