Skoči na vsebino
Tole je pa kr smeh
Napisano

Nekdo, ki ne ve, kako se vozi z vlecnico :) 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mizarstvo
Napisano

Na pomlad bom iskal mizarstvo za pograd in mizo v otro?ki sobi narediti.

Ima kdo kak?ne izku?nje?

Lp

 

Meni je enkrat eno omraico za kopalnico delal en mizar iz Grosuplja... ki mi ga je priporocil kolega ... 

 

http://www.hisnimojster.si

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Ne bom rekel, da je Petrolova nafta gnojnica.

 

Tudi ne bom rekel, da Petrolova nafta ni gnojnica.

 

A pribli?no 750 km po tistem, ko sem natankal na Petrolu, je minibus pristal na avtovleki do najbli?jega Mazdinega poobla??enega servisa (Mazdina asistenca)...

 

Prazen rezervoar?  :ne vem:

 

Jaz vecinoma tankam Petrolovo "gnojnico" ki povrhu niti ni poceni :) ... Pa dosedaj se nikoli nisem imel problemov... Tankam obcasno tudi kje drugje... pa tudi nisem opazil, da bi drugi imeli kaj drugacno "gnojnico" :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

zanimivo, kako nih?e ve? ?ez dan ne pri?iga lu?i, a zve?er ne pozabi na meglenke  :vskalo:

Ti tudi to opazas? Predvsem tisti, ki zmigavcev ne uporabljajo... kot kaze dobro vedo, kje se prizgejo meglenke... sprednje in zadnje... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pokemon GO
Napisano

ja ne vem, jaz sem avgusta napovedal, da bo konec do novega leta... tko da ... its over man

Jures jih ?e lovi izgleda... ;) pokemoni, mi?i,... oboje je golazen... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

PA kje mi ?ivimo, da potrebujejo 2-4 tedne za priklop interneta, kjer telefonski priklju?ek ?e je? Da ne omenjam kak?ne omejene pakete imajo ponudniki, dejansko so nazadovali v primerjavi s ponudbo izpred parih let.

 

Telekom?  :jezicek: Pri sinu na Vrhniki so rabili skoraj dva meseca, da so naredili koncni priklop optike... Res pa je, da opticnega vlakna se ni bilo do hise... ampak samo mimo... 

 

Pri meni... ko sem narocil trojcka pri EVJ ... je bilo urejeno v treh dneh od narocila po mailu ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Trenutna temperatura. attachicon.gif20170108_011724.jpg

 

Sicer ne morem konkurirati icemanu... :) ... ampak tudi v na?ih koncih ni ravno neke hude vro?ine ... 

 

skitched-20170109-071211.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

V napa?nih krogih se gibljem, al pa mi ljudje ne govorijo po resnici? Aja, druga?e pa obstaja tudi ?e kaj drugega kot brazilske nadaljevanke in politika - sej izbor je ogromen tako velik, da niti pod razno ne more ?lovek spremljat vsega pa ?e bil imel ves ljubi ?as na voljo.

 

Ampak vseeno kaj je tako dobrega v kmetijah, barih, gostilnah, big brotherjih, kuhinjah itd? Razen kregarije in psiholo?kega profiliranja udele?encev, ki so tolk prismuknjeni, da javno razkrijejo sebe pred vsemi? Ne vem, ne razumem, res ne. :ne vem:

Saj na tak nacin lahko napises prav za vsako stvar... kaj je recimo tako dobrega v nekem filmu, kjer itak ves, da je vse skupaj ponavadi zlagano... ali pa vsaj napihnjeno... ali pa recimo kaksna poljudnoznanstvena oddaja, kjer se tudi vedno najdejo drugi, ki pravijo, da ni vse tako, kot je predatavljeno... ;)

 

Pac priznal sem, da pogledam obcasno tudi kaksen reality show... in kot kaze, ga tudi ti, ko tako dobro ves, kaj se dogaja ;) Itak verjetno najbolj gledajo prav tisti, ki zelo na glas trobijo, da jih take traparije ne zanimajo... ;):D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

To mene najbolj ?udi, ker ne poznam niti enega ?loveka, ki bi to spremljal - celo nasprotno vsi ponavljajo, da gre za bedarijo prve klase. Se pravi kdo to sploh gleda? :ne vem:

Jaz raje pogledam kaksen resnicnostni sov, kot pa brazilske nadaljevanke ali politiko ;) ... evo... zdaj lahko reces, da poznas enega takega ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Zakaj na primer samo EVJ? Kaj pa amis, telemach itd itd

Nevem... tako so se odlocili... ostali bodo pomoje drazili cez par mesecev ;) da ne bo tako ocitno, da je zaradi teh paketov ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Hmmm, jaz pa tega nisem dobil. A ma? samo TV ali paket?

 

Nisem dobil... to je na spletni strani objavljeno ... >> http://www.elektroprom.si/obvestila-kks

 

Je pa v clanku na zurnal24 napisano, da to menda velja samo za tiste, ki imajo samo TV... da pri trojickih zaenkrat ostanejo cene nespremenjene .. >>  http://www.zurnal24.si/ze-prva-podrazitev-zaradi-placljivih-programov-pop-tv-in-kanal-a-clanek-283744

Hmm a ni (vsaj pri mobitelu ?e se ne motim) tako, da ?e ponudnik podra?i storitev, lahko brez penalov zadevo prekine? ali vzame? kak drug paket?

 

 

Lahko odstopis od pogodbe brez stroskov prekinitve oz. pogodbene kazni... vendar pa moras poravnati obveznosti, ki jih imas zaradi aneksa ... Saj to je navedeno na koncu obvestila ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Se popolnoma strinjam.

Tukaj je EVJ naredil napako, ker signala ob prehodu na digitalno shemo ni zakodiral. Sedaj bi vsi imeli Conax kartice in vsak bi lahko izbiral.

 

Ampak o?itno niso edini, ki so pokleknili. ?e posebej tu ne razumem Telekoma, ki se je uklonil konkurenci.

 

 

Zaenkrat so edini, za katere sem nasel informacijo, da se bo zaradi tega podrazilo... Ostali (Telekom, T-2, Amis/Si.mobil, Telemach,...) imajo sicer napisano, da programi ostajajo (kar nakazuje na to, da so se nekako pogodili s Pro Plusom) a noben zaenkrat ne drazi mesecne narocnine ... Lahko da bodo drazili cez par mesecev ... ampak zaenkrat cene ostajajo nespremenjene ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Sem takoj za to; vendar dela? hudo napako - ostale sodi? po sebi.

Najbolj gledane zadeve so resni?nostni ?ovi vseh vrst - in pri tem so na POP TV /Kanal A pa? prvaki.

 

Domnevam, da so malo povpra?ali in ugotovili, da bi bil ve?ji revolt (= izgubili naro?nike), ?e bi bili naro?niki za gledanje Proplusa prisiljeni kupiti Conax vmesnike. Za razliko od Telemacha EVJ osnovne sheme nima zakodirane.

 

Ampak se vedno ni fer da se placuje nesorazmerno visoko ceno za gledanje reklam ... resda so med reklamami vcasih celo neke vsebine kot so razni gorski zdravniki, resnicnostni sovi... ampak za dva taka programa placevati 3? mesecno nekako ni sorazmerno glede na to, da za vse ostale programe sedaj placujemo slabih 15?... Sedaj se bodo javili se drugi ponudniki (pri Planet TV so menda ze nekaj napovedovali) in bodo postavljali take pogoje... 

 

In se vedno sem preprican, da ce bi bilo treba za POP TV in kanal A (ostali programi Pro Plusa itak niso omebe vredni) placevati... gotovo ne bi bili med najbolj gledanimi ... To so zgolj zato, ker so dosedaj bili zastonj ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Kot kaze bomo zaradi reklamnih programov Pro Plusa morali od februarja dalje placevati dobrih 20% oz. 3? visjo narocnino za kabelsko TV  :vskalo:

 

Obvestila_KKS-20170106-091449.png

 

Naj dajo na izbiro in naj to placujejo le tisti, ki zelijo gledati reklame... Sem preprican, da v tem primeru ti programi gotovo ne bi bili vec med najbolj gledanimi ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Zima zima bela...

 

 

Kontra :) 

 

IMG_3952-20170105-143022.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

V?eraj zapeljal avto skozi pralnico, da sploh vem, le je moj avto :) ... ker je bil tako umazan ... 

 

Danes pa dobil nov koledar... z malo zamude :)

 

 

post-10-0-11082500-1483540603_thumb.jpg

 

post-10-0-19521400-1483540608_thumb.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Jaz mo?no zni?ujem povpre?je, ker sem zapravil natan?no 0?.

 

Jaz tudi ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

2017
Napisano

Sre?no 2017 ... 

 

skitched-20170101-010659.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Ma ?ist se zme?a avtu ?e drugi dan....V?eraj sem pripisovala te?avo, ker je bil iz pralnice in da ga je mraz in voda sistem kej zbegala. Danes pa isto. 2 urci smo bli v mest in tudi, ko sem odklenila avto je ?e vedno rde?a lu?ka za keyless gorela

Kako se pa ta klju? odpre?

http://www.mazda-si.net/topic/1455-menjava-baterije-v-daljincu/?p=355884

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Ne bo? ni? zamudil tudi ?e ga izpusti?. V opsiu druga?e opi?e, da je jezik Ruski.

 

Zenksa govori romunsko ... in tudi v eni recenziji sem prebral, da naj bi slo za moldavijske otroke ... :) >>> http://filmoljub.blogspot.si/2016/12/spectral-2016.html

 

Deklica, ki govori slovensko je Ur?ula Parker, in je v resnici h?i Jerice Oblak, z Ameri?anom Brianom Parkerjem poro?ene slovenske skladateljice z newyor?ke univerze. 

 

Tukaj je izsek iz TV oddaje "Louie", kjer tudi govori slovensko :) 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Ze dolgo ?asa se nisem toliko nasmejal.

 

Sem gledal film, zelodober na za?etku, na koncu jih odnese. Komedija se pa za?ne pri 44.20. Resni?no priporo?am, da ga snamete in prevrtite:

http://www.imdb.com/title/tt2106651/

 

Sem videl samo ta odsek... Celega filma se nisem gledal... Sem bral, da ni nevem kako dober... Si bom pa enkrat vzel cas, da ga pogledam... :) ... Prilozen je ta del, kjer je omenjena ta komedija z moldavskimi otroci, ki govorijo slovensko :) 

 

Spectral.mp4

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.