Skoči na vsebino
Tole je pa kr smeh
Napisano

Mi smo vas mnogih prilo?nosti

 

 

A je ne poznas? Sej je skor soseda :):harhar:  :jezicek:  :ph34r:  ... Ukrajinka Tetyana Tudor >> http://www.autoevolution.com/news/ukrainian-model-tety-tudor-drivers-her-new-ferrari-458-spider-and-it-s-not-fair-video-94754.html :) 

 

ukrainian-model-tety-tudor-drivers-her-n

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

 

Bi se dalo ?e precej pisati, a se otroci prebujajo in nimam ve? ?asa.

Vedno berem, da takrat, ko ni treba, otroci vstanejo prezgodaj. So pozabili, da je danes praznik? ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Saj pravim, da je to voz za device. Ali pa najve? za tiste bolj malo rabljene, ki so navajene imeti noge skupaj. Za nas, ki imamo nekaj konkretnega med nogami, pa to ni prav ni? i-cool i-prevozno i-sredstvo... :P

 

 

CX-3 je narejen na osnovi Mazde 2 ... tako da kaj drugega tudi ni za pricakovati... glede na to, da je to trenutno najmanjsa Mazda v SUV izgledu :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Filmi
Napisano

Sem vceraj pogledal... oz. vecino filma prespal ;) Bridget Jones baby... to je bolj film za zenske... ;) ... zena je celega gledala... ceprav je ponavadi on tista, ki malo zakinka ;) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mobilna telefonija
Napisano

Jest a si ti tudi opazil da je (koncno) signal na Jeprci? Vsaj kar se mobitela tice

 

To mislis tisti konec skozi gozdicek mimo tistega parkinga, ki ima nek piknik plac preden prides do odcepa za Sk. loko, ce se peljes iz Kranja proti Medvodam?

 

Sem pri Si.mobilu... in vcasih vem, da so bili problemi tam z vsemi operaterji... ampak je ze nekaj casa OK...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Filmi
Napisano

Ravnokar pogledal Sully (?ude? na reki Hudson) ... odli?en film ... 

 

 

Pred kratkim pogledal dokaj dobro ocenjeno Netflix serijo Stranger Things ... Sicer je bila gledljiva... ni pa nek presezek... ceprav ima na IMDB oceno 9.0 ... Zaenkrat je bila ena sezona z osmimi poglavji ... 

 

Mi je pa vsec serija Timeless ... ki ima trenutno po predvajanih 10 epizodah prve sezone pavzo do sredine januarja ... 

 

 

Pogresam kaj v stilu Stargate-a ...  sramezljiv

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Pa dobr, a te tvoj res ne zna popedenat? :rolleyes:

 

Mogoce premalokrat temperaturo pomeri :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Par bohinjskih ... :P

 

 

V Bohinju so hoteli zgraditi plavalni bazen. 

Predsednik krajevne skupnosti je obiskal bogatej?e kmete, da bi kaj prispevali. 
Predsednik KS: ?France bo? kej prispevu za bazen?? 
France: ?Bom ja! Mica dej gva? fri?ne vode.? 


Mica in Jo?efa: 
M: ?Kok pa s' dobiva, k sta na?a dva v hosti podirava smreke in je Tvoj France ?kripnu pod smreko?? 
J:  ?Dva miljona.? 
M: ?Bog se me usmil! Moj bk Ivan je pa odsko?u!? 


France gre skoz vas v Bohinju in zagleda Mico na oknu. 
F:  ?Mica, a b' se midva mau onegauva.? 
M:  ?France, sej bodo u vas usi misl, de s'm kurba.? 
F:  ?Mica, sej gnarja nism omenu!? 


Gorenjec France iz Bohinjske Bistrice je trem babam iz Studorja, ?e?njice in Stare Fu?ine na isti dan na?timu vsaki otroka, ki so jih rodile na isti dan. 
Sodnik je poklical Franceta na sodi??e v Radovljici: ?France, a s' ti na?timu Ivanki, Micki in Mariji na isti dan otroke?? 
F:  ?S'm ja, gospod sodnik.? 
S: ?Kako s' pa to umogu?? 
F:  ?Ueste gospod sodnik, jest mam' moped.? 


?upnik pri spovedi v Bohinjski Bistrici: 
?:  ?Mica, kol'k s' star?? 
M: ??estnajst.? 
?:  ?Ma? fanta?? 
M: ?Mam ja, gospod ?upnik.? 
?:  ?A kej gre?ita?? 
M: ?Ne gospod ?upnik, zmeri trofneva.? 


Kmet pri dohtarju: "S postelje sem padel pri divjem seksu z deklo in si zlomil roko." 
Dohtar: "No no, tole pa povejte mal bolj lepo, ker bo v kartoteki." 
Kmet: "Ok, pri polaganju semena v brazdo sem padel z delovnega stroja!" 


Zrno modrosti .... 
Pred seksom sla?imo eden drugega, po seksu se obla?imo sami! 
Poanta zgodbe: Nih?e ti ne ?eli pomagati, ko si zjeban!**** 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kje je meja med tem, kaj si lahko privo??i navaden smrtnik in ?esa ne? 5k ?? 20k? 50k? 200k? In ne pozabit...tudi Jobs je bil le navaden smrtnik...konec koncev je umrl...

 

Zakaj te pikam? Zaradi tega, ker so mi fascinantne tak?ne absolutne izjave v stilu "BMW-ja pa nikoli ne bi imel!" "Italijana pa no?em v gara?i!" "?kode ne bi nikoli kupil!". Tako pa sem pokazal nekaj italijanskih modelov, ki bi pa tudi nekomu, "ki res ne bi nikoli imel Italjana" bili mogo?e zanimivi... :P

 

Saj on je napisal zase... Jaz tudi pravim, da takega ne bi nikoli kupil... ali imel v garazi... Mogoce bi imel za enk krgo... ampak ko se postavim na realna tla... mi taki avti niso vsec ... So dalec od udobja... so dragi, kvarljivi.... vedno si na oceh... vsak vidi se tako majhno napakico, ki jo naredis ... ce recimo parkisa preblizu crte ali das prepozno zmigavec :) ... 

 

Pac toje za take, ki ne vedo kam bi z denarjem... in ki so radi v srediscu pozornosti :) ... pa slinaste sanje vecine najstnikov ...  :jezicek:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ker je avtorju teme rodilnik umrl, je naslov zavajajo?. Sam sem moral dvakrat prebrati, da sem razumel, kaj avtor teme sploh ?eli:

 

Katerega avtomobila si ne ?elite imeti parkiranega v svoji gara?i?

 

proti

 

Kateri avtomobil si ?elite imeti parkiran v svoji gara?i?

 

 

Sem porpavil naslov teme, da ne bo tako "zavajajoc" :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kopirano iz napa?ne teme. :)

 

....

 

Realno gledano bi mel tale tanov Tesla neki neki (ne vem celga naziva), sanjam pa o Ford Mustangu, neko?.  :) Pristal bom pa na novem modelu Mazde 6, ampak ?ele nekje ?ez par let.

 

PS: Ko zadanem na lotu bo vse la?je.  ;)

 

 

Mogoce si napacno prebral naslov teme :) ... Ker nasov teme je 

 

Kateri avto si NE ?elite imeti parkiran v svoji gara?i?  :ph34r: 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Kon?no sem ?la ven na sonce z mojim lepotcem. In kon?no gre na bolje moje zdravje!attachicon.gifxendo na soncu.jpg

 

 

Ravnokar je bilo po radiju, da naj se izogibamo zadrzevanju na prostem zaradi povecane koncentracije skodljivih snovi :) ...

 

Ne zadr?ujte se na prostem, zrak je izjemno onesna?en. Olaj?anje bo prinesla ?ele nedelja

 

Delci PM10, ki so ta teden zelo gosti, najbolj ?kodijo otrokom, starej?im in tistim z boleznimi srca, o?ilja in dihal. Iz dihal vstopajo v telo in potujejo v razli?na tkiva, organe, kjer tudi povzro?ajo vnetje. V krvi med drugim povzro?ijo ve?jo viskoznost, nastanek krvnih strdkov, ve?ajo krvni tlak, kar lahko vodi v nastanek mo?ganske kapi. Torej nikar na plano!

 

 

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/ne-zadrzujte-se-na-prostem-zrak-je-te-dni-izjemno-onesnazen-najmanjsi-delci-skozi-dihala-prodirajo-v-telo-in-lahko-povzrocijo-hude-tezave.html

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

5 let sem imel to, sedaj evj/telemach. Tk prikljucka pa ne bo nikoli. Zjebal me je se Hofer, ki se je postavil direktno na pot ....

 

Saj sem napisal zadnjic da so nam dvignili internet.

 

Vem da si napisal...samo sem mislil, da imas se vedno od starsev tisti link :) ... In ce so starsem dvignili, se tebi tudi pozna :) ...

 

Sicer pa sem pred kratkim preslatal na trojcka... in internet res fajn leti... Verjetno bom kmalu odjavil se zadnjo Telekomovo stvar v hisi :) ... Mogoce bom (oz. bolj zena) pogresal funkcijo "ogled nazaj" ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Slika je odlicna. Med drugim mamo pa kabelsko :)

Mas kabelsko? A nisi enkrat rekel, da tam sredi polja ne morete nic imeti? In da mas internet speljan od starsev preko brezzicnega linka?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Ja imas prav, ampak 55inch tv se pa ne upam. Res pa da so imeli dobro ceno.

 

Glede tega v sredo ko sem narocil je bil tv 570?, kar 112? ceneje kot na ti black friday....komercialne fore.

 

Je razlika.....se posebej ko gledas s petih metrov. Velikost stare tv je se iz razmer iz stanovanja na Drulovki pred sedmimi leti. Sem pa zasral pred dvema letoma ko je strela skurila tv in sem mislil da zaradi zavarovalnice rabis isti tip tvja....v bistvu bi lahko takrat sel v vecjo pa delno doplacal. Po drugi strani pa je bila taka led tv 55' takrat vsaj jurja pa pol.

 

 

Ce je tisti spodnji kot stari TV... potem verjamem, da je razlika vec kot ocitna :) ... Tisto je uproabno samo za monitor pri racunalniku :) ... 

 

Jest imam sicer se 46" ... Panasonicovo plazmo ... ampak je stara skoraj 7 let... in takrat je res bila cena okoli 1250? v Celovcu... pri nas pa je bil isti model najceneje okoli 1500? ... normalna cena pa okoli 1650? ... Ampak pri TVju je tako, da ga menjam sele ko crkne :) ... Tako veliko ne gledam, da bi moral biti zadnjo krik mode ... imam pa rad, da je cimvecji ekran :) ... Ti imas prostor in bi lahko dal tudi 60" ali vec :P 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Jaz se ravno zato izogibam nakupu v slovenskih spletnih stacunah... ker status, ki ga vidis pri artiklo velikokrat ni pravilen ... In dostava traja ponavadi nekaj dni... Ze sama obdelava narocila ponavadi traja en dan ... :( ... Pred kratkim sem narocil nekaj iz UK... v ponedeljek dopoldan oddal narocilo... v torek je bilo na Brniku in sem osebno prevzel ob 10:00 ko odprejo salter za stranke (prej sem seveda klical, ko sem po trackingu videl, da je zadeva ze na Brniku in narocil osebni prevzem, ker dopoldan itak ni nikogar doma in bi se potem s kurirjem lovil :) ... Sem pa tudi ze preusmeril posiljko na sluzbeni naslov ... 

 

Pri Posti pa je tako, da recimo po trackingu vidim, da je zadeva na posti... Spotoma iz sihta se ustavim na Posti in ji dam sprintan tracking iz strani sledenje.posta.si pa me nakuri, da moram imeti tisti listek, ki ga postar pusti v nabiralniku... da drugace ona ne ve tocno, kje je posiljka in mora iskati... Nevem zakaj imajo potem sploh stevilke za sledenje... ce sami v bajti ne znajo enostavno najti posiljke... Sem ji rekel, da nisem bi se doma in sem spotoma... pa mi zabrusi nazaj, da ima pa ona zaradi vec dela in da mora vseeno se enkrat napisati tak listek, ki mi ga je postar ze pusti v kaselcu ...  :blink:  :ph34r:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Botrstvo
Napisano

letos smo izbrali fantka z neozdravljivo boleznijo, ki ima za novo leto dokaj specifi?no ?eljo - katerikoli model?ek avta ?kode rally.

Mi imamo kar nekaj stvari mu bomo darovali, ampak radi bi da se uresni?i njegova ?elja - ali ima kdo doma kje kakr?enkoli material, avto?ek itd o rally ekipi ?kode?

 

Hvala

 

Sam sicer nimam nic takega... Je pa na eBayu kar nekaj tega >> http://tinyurl.com/gnhpkmc

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Filmi
Napisano

Sherlock je zakon. koliko je bilo sploh delov, gledal sem prve 3, ki so skorajda filmi....

Tri mini serije s po tremi epizodami so bile se mi zdi.. pa lani je bila ena "special" serija... 1.1.2017 bo na vrsti prva epizoda cetrte serije...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tomos E90, rezervni deli
Napisano

Pred kratkim sem si uresni?il eno otro?ko ?eljo, ta je da sem kupil v naslovu omenjen motor. Gre za redko produkcijo Tomosovih motorjev, kateri so zelo iskani. Odlo?il sem se da ga bom restavriral. Ker mi manjkajo dolo?eni sestavni deli, npr. armatruna plo??a( smerniki, obratomer in merilnik hitrosti), pa ?e kaj bi se na?lo, se obra?am na vas in sicer ?e se komu slu?ajo kaj od omenjega motorja valja doma, se toplo priporo?am ?e mi sporo?i. Mogo?e je pa ?e kdo med nami, ki je tak fanatik :)

Za za?etek prilepim kaj imam in kaj ho?em imeti :) (Slika je iz bolhe, prej kot je bil moj)

 

 

Sem imel takega sluzbenega :) ... tam nekje leta 1986 preden sem sel v JNA :P ... Kasneje sem potem dobil Tomosov BT-50 (plastik fantastik)  :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.