Skoči na vsebino
Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 19 minutami je Z M A J napisal:

Ko prebiram tole temo, sem jaz očitno edini kolikor toliko aktivni kolesar, ki še NIKOLI ni meril pulza. Ko vidim, da ne zmorem več suvereno napredovat, se ustavim, kaj popijem in potem dalje, nobene drame. :)

 

Aja, ravno sem prispel (po službi) iz Kamniške Bistrice, kar mi je v obe2 smeri skupaj nekih 35km, čist luštna rekreacija, zdaj pa počasi na zmenek, da ne bo kolesarjenje vrhunec dneva, hohoho.

Uživaj pa še kaj za jutri pršparaj.....😁🙃😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 23 urami je Nejc1986 napisal:

Jp,moraš pa vedeti da imam v mirovanju 41pulza. Enkrat sva imela z enim kolegom ki je bil tekmovalec žolčno debato... Nekaj me je teral da naj pospešim  ker imam še rezerve in da bom pač hitrejši . Jaz pa sem mu preprosto rekel , da ne rabim tega in da mi je dosežek že to, da sem zmožen prevoziti katerikoli klanec s pulzom pod 150.

 

Enkrat bi šel na medicinsko fakulteto ,da dejansko pogledajo kje se mi začne laktatni prag in do kje se mi izplača nabijati pulz. Do takrat bom pa prihajal pol minute kasneje na vrh in si mislil svoje 😈 Vseeno je to srce; ni se za špilat s tem . Nismo več 20let stari.

🤓 samo 10 utripov več, ampak zato 10x manj kilometrov..... 🙃😉😄

IMG_20220602_070744.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano (urejeno)

@Nejc1986 ; tak način vožnje je odličen za topljenje maščobe in cel kardio sistem v telesu.... 👌

Je pa res, da nima vsak tako telo kot ti in, če bi vozil s 130 pulza nebi nikamor prišel.... 🥴 Za kaj takega je potrebna v prvi vrsti kondicija in nizka masa kolesarja in seveda dobro kolo 👍

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 19 urami je Nejc1986 napisal:

Nekje zraven Kureščka.

IMG20220531124015_00.jpg

Nekje blizu postelje..... 😊😂🤣

IMG_20220601_075708.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 3 minutami je TiEn napisal:

Jah na utrip se žal ne morem zanašat preveč kaj preveč ker je prek zapestja... morm pas kupit. Je pa definitivno majn kondicije zdej ko sem imel probleme z gležnjem.

Pri Garminu je kar točen utrip na zapestju, - 5+5 to ni skoraj nič pri 180 utripa.... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 5 minutami je NevLado napisal:

V Velenju pa lahko slikaš na semaforju, ker imaš na razpolago odštevalnik časa 😛 

Ja,v Velenjkovcu majo to porihtano.....:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
Pravkar je zosek napisal:

9f9bf7ba27dd197b4e92290ff94a8343.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kaj ti je pokazal za danes? 🤔😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 47 minutami je FuManchu napisal:

Na ledeno pivo mogoče edino:jupiii:

Saj veš služba pa to..... 😇 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 48 minutami je Deeyan napisal:

 

Ah kje pa, je gibcen bolj ko js 😁

 

Karbona mas razlucne razrede, tak da ni lih tako 🙂

 

Ketno postrani? 

 

Ketno postrani? 

Ok.... 😉Veliko uživaških kilometrov mu želim.... 👌

"Ketna postrani" je mislil na verigo, ki jo ima spredaj skrajno desno in zadaj skoraj skrajno levo, če se po domače izrazim. 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 50 minutami je Nejc1986 napisal:

Specialka je s pravimi nastavitvami (bike fitting ) presenetljivo udobna zadeva. Karbon+ širše (28mm+)gume in zadeva rata bolj udobna kot marsikater treking , MTB...

Jp,kras je vedno fajn :)

O tem bi bilo dosti za napisat a še vedno je na treking kolesu bolj udobna vožnja kot na specialki kakorkoli obrneš je pa res,da isto pot opraviš hitreje,če je to glavni cilj.👍 

Mimo grede je pa z aluminijem bolj udobna vožnja kot s karbonom,je pa karbon lažji in hitrejši.....👍

So minusi in plusi,najvažnejše pa je,da je zadovoljen z nakupom in hitro vožnjo....😊👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.