Skoči na vsebino
TIRALICE
Napisano

A bi lahko kak?en Kamni?an prismo?il na posko??

 

I??em klju?avni?arstvo Kuret Iztok.

Na?el sem tudi naslov: ulica Matije Blejca 9, 1241 KAMNIK

Na?el sem tudi dav?no: 44407629

Na?el sem tudi TRR: SI56-0231-2001-9360-239

Na?el sem celo mati?no ?tevilko podjetja: 5871317000

 

 

Nikjer pa ne najdem obstoje?e telefonske ?tevilke :vskalo: :vskalo: :vskalo: :vskalo: ...

 

 

A je komu poznana? Ker jaz je ne najdem... sramezljiv

 

Hvala.

Na spletni strani ima objavljene ;) >> http://www.kuret.si

 

Telefon: 01 839 50 60

Mobitel: 051 646 216

 

post-10-0-62524300-1477318299_thumb.png

 

Pa na strani mazdaklub.si so tudi objavljene stevilke  >> http://www.mazdaklub.si/2012/08/kljucavnicarstvo-iztok-kuret/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

kako pa ple?e? na siddharto? :ne vem:

 

 

Roke v luft pa migas :jupiii:  :vesel:

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mislim da dobis za 1 eur al pa 2 komplet teh re?ic pri prodajalcu mobitelov..Samo za informacijo...

Pri nasih prodajalcih bo tezko dobil za 1? ;) ... preko spleta pa ja...

 

BigBang recimo hoce skoraj 7? za ta konec plastike >> https://www.bigbang.si/pribor-za-telefone/nanomikro-sim-adapter-524131

 

Na bolhi se pa dajo dobiti tudi ceneje >> http://m.bolha.com/iskanje?q=sim+adapter

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Ja fak no, pa ne mores v soboto ob stirih pozvonit pa rect zivjo mi smo pa mal na obisk prisli....

Kdaj pa je bolj primerno? Ob pol petih? ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Ne, ker so mi svetovali naj predenem SIM v drug gsm, kar sem tudi storil in testiral, pa ni bilo nic.

 

Sedaj mi ponujajo brezplacno novo kartico, da mi jo posljejo priporoceno po posti. :)

 

Saj potem se trudijo, da bi problem odpravili :) ... Pomoje je nekaj pri tebi narobe (telefon ali SIM kartica... ali kombinacija obojega) ... 

 

Sklepam zato ... ker sam uporabljam Si.mobil (bob je blagovna znamka Si.mobila oz. njihov "nizkocenovnik") ze precej let... pa nimam neki omembe vrednih problemov ... Skoraj cela familija pa je na bob-u (moja druga stevilka, zena, mami, njen partner, zenina sestra in njena familija - izjema je hci, ki ima Si.mobilov Orto tripster plus... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

BOB je taaaka driska od operaterja in ob?asno dobivam sms-je z dnevom ali celo ve?imi ZAMIKA, vmes seveda ?e osebo gnjavim, zakaj mi ne odpi?e in tedaj se usujejo sms-ji.  :zvizga:

 

Pa to se dogaja le ob?asno, ni neke ustaljene recepture, vsake tolko, ampak glih da ne more? bit zihr al je al ni oz. kdaj bo odgovor (alpa je ?e bil in ga bom dobu enkrat MAJA - JESENI, post festum.  :vskalo:

 

Sicer je paket na mesec 7,99?, ampak po pravic povedan, tudi ?e bi oni meni mese?no pla?eval teh 7,99 ne bi ve? ?elel nadaljevat z njimi! JAJC!  :ph34r:

Kaj pa ce je tvoj telefon tisti, ki dela probleme? ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Menda mamo v slovenscini dodan 7. sklon, ki se imenuje koruptivnik in se po njem uprasamo komu in koliko? :D

 

 

To bo potem ze osmi... ker sedmi je menda ze tale :harhar: :

 

7. sklon - fu?ilnik (?efurativ) 

Primeri uporabe: 

Suad, pejt kosilat.

Sla?ana, neh se kolesat.

- Fikreta, ajd pokli? D?evada, da bosta grela v trgovinu. 

Elvis, nehi brcat ko?arku, prid doma!

- Senada, kaj spet dela? ni?...? Sam ti rekla, da bu? druga? spet sve delala opet.... 

V Fu?inah sranje. ?tala. Pokli?ejo policijo. Pride gospod mili?nik in za?ne popisovat: Mili?nik: Ime, priimek? Emil: Emil Had?iefendi? Mili?nik: Kaj si po poklicu? Emil: Pa nisam jas poklicu, sosed je poklicu. Zdej pa morm pejt jest!

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

ce das otroski stolcek cez je ok, predvsem jaha?, druga?e je pa zasilen ja....ve?ji problem zna biti da je avto s sedmimi zici brez prtlja?nika

 

 

No saj to... Zic je bolj kot ne zasilen... potrebujes pa vseeno se nekaj prostora ... In ravno zato pravim, da je tisti srednji zic bolje izkoriscen, ce se ga uproabi kot odlagalno povrsino :) .. 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

vsak ima po svoje prav ampak na 29. ?len ustave se ne bi glih zana?al, ker je tam dolo?eno za kazniva dejanja v pravnem postopku in ne za prekr?ke.

 

 

 

Jaz sem se enkrat pritozil z nekim dopisom, ki sem ga dobil od nekoga drugega... kjer pa se je sklicevalo na ta clen ustave ... in s pritozbo sem tudi uspel... Ker nisem vozil in sem takrat bil v sluzbi ... Dodal sem potrdilo delodajalca, da sem takrat res bil v sluzbi 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

ne rabajo, imajo ?e en zic frej :)

 

V bistvu tisti srednji zic v drugi vrsti v Mazdi 5 ni uporaben za drugega kot za to, da je tam odlagalna povrsina :D 

 

mazda5-045.JPG

 

mazda5-043.JPG

 

mazda5-tx-plus-055.JPG

 

mazda5-tx-plus-052.JPG

 

mazda5-tx-plus-051.JPG

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Vauuu peti:) ? Sam a Mazda ma kobi? ?estitke

 

 

Vcasih so ga imeli >> Mazda E2200 ...

 

mazda-e2000-04.jpg

 

mazda-e2200-16.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Od kje vam ta ideja, da v primeru neznanega voznika kazni ni potrebno pla?at? Tudi ?e gre za slu?beno vozilo, v tem primeru nastrada podjetje. ?e sam ne zmore? dokazat kdo je v doti?nem momentu vozil avto in ne po?lje? njegovih podatkov, potem bo? kazen pla?al ti, ker je nate napisan. Da firma ne more dokazat kdo je voznik je bedarija, ker naj bi se za slu?bena vozila uporabljali potni nalogi mar ne?

 

 

To ni res... Ce imas dokazila, da si bil v casu prekrska drugje in ni dvoma o tem, da bi lahko ob tistem casu v vozilu, ni potrebno sporociti, kdo je dejansko vozil, ce je to nekdo iz druzine ... Sklicevati se je potrebno na cetrti odstavek 29. clena Ustave RS iz leta 2008 in 2009 ... Stvar policije oz. redarstva je, da najde, kdo je dejansko vozil ...

 

Ce pa gre za sluzbeno vozilo, pa je zadeva verjetno drugacna ... ker mora biti vsak kilometer pokrit s potnim nalogom in mora biti jasno, kdo je takrat vozil. 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Jebemti, dez in megla pa same dnevne brlivke....zadaj pa brez luci kot duh se prikazejo predvsrm srebrni avti

 

 

Pa se mi zdi, da je najvec takih Renaultov ... Vceraj vozil za enim Twingotom... Sem mu blendal, pa ga ocitno ne briga, kaj se dogaja okoli njega... Danes zjutraj spet en Twingo... mi je sel nasproti... sem videl, da ima spredaj samo dnevne LEDice ... Ko je bil mimo, pogledam v ogledalo... seveda zadaj brez osvetlitve ... Ko ga bo kdo napicil v taki megli, kot je te dni... bo pa jok in stok, kdo je kriv ...  :blink:  :ph34r: ... Pa v tunelih dostikrat vidim Cliote, ki so od zadaj neosvetljeni ... No... novi Megane (menda tudi Fluence in drugi...) pa je to spremenil... ker menda, ce so prizgane samo dnevne LEDice, zadaj svetijo luci... in to s "fancy" dizajnom ...

 

renault-megane-rear.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Se strinjam za ?ole itd, pa nenazadnje tudi avtoceste, tam je najve?ji kaos, medtem ko je tam najve? tolerance v zakonu.

 

Jaz sem zadnjo kazen dobil v Gr?arevcu, sem omenil tukaj, cca 4 leta nazaj (torej sem brez pik danes) ko sem v Gr?arevec, ki se za?ne ?e v gozdnem nenaseljenem delu bremzal z ma?ino iz 90 na 50, a me je ?e pri 68 par 100m za tablo pobral radar.....zakon je zakon, samo razporeditev nekaterih tabel, naselij, itd je groza.

 

pa se nisem bunil, pa? pla?al ?eprav se ti za malo zdi. V BTCju ki je sigurno najve?ja koncentracija zaposlenih v LJ pa grejo KRETENI zapreti vse glavne ceste iz mesta za kolesarje, celoten promet pa preusmerijo V mesto.....halo????????? In potem na tisti edini cesti ?e pre?ijo...vsi smo zamujali v slu?bo zaradi te organizacije - debelo uro, in to so ?akali ?akali...

Milsim, da jih je takrat tudi Mercator na ?martinki to?il ker so odsekali tudi njih.

 

En primer so na primer omejitve hitrosti v HR, ITA FRA, ?e posebej FRA pred cestninskimi, ki so ?e cestniske, zadnja tabla za omejitev je v ve?ini 100km/h, na primerni razdalji, potem pa vozniki prilagajajo.

Pri nas ima? cel halo kilometer prej in 60/40 ?e kar po?teno pred cestninsko ki je sedaj kao frej. Da o tisti budal??ini da omejitev velja ?e cca 200m za njo ne govorimo.....to so same nevarne cone namesto da bi se pospe?evalo promet....

Takih odsekov je toliko, da jih niti ne moremo vseh nasteti... recimo omejitev 50 km/h skozi Medno je ze ena takih tock... ali pa novozgrajeni ovinek pod motelom Medno... prej, ko ni bilo zapore in je bil ozek most, tam ni bilo omejitve... torej je veljala splosna omejitev 90km/h za ceste izven naselja... Sedaj, ko je ovinek se enkrat sirsi in bolj pregleden, pa je omejitev 70 km/h... Velikokrat je zaradi teh nesmiselnih omejitev potem ob cesti nasranih toliko enih tabel, da se clovek izgubi v njih... vecina zaradi birokracije...

 

Tole je sicer ekstrem... ni pa dalec od vsakdanjika ;)

 

post-10-0-69034600-1476159791_thumb.jpg

 

Pred solami so pa radarji itak vecinoma samo od 31.8. do 2.9. .... in tam so predvsem zaradi medijev...

 

 

Mimogrede... ko je govora ravno o kaznih... Kaj pravite na tole zgodbo >> https://www.avtomobilizem.com/forum/viewtopic.php?f=30&t=107347 :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Danes me je pokovc vrgel pokonci ?e ob 5:30...

 

Ni sme?no!

 

 

Mene pa budilka ... :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

?e bodo ?li tkole naprej te vikendi, bo treba kmal garderobo menjat. Sami pikniki pa fe?te:)

Garderobo bo itak treba pocasi menjat.. ker prihajajo hladnejsi dnevi... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Ta mesec bo pa Slivkin delovni stroj na na?ih koledarjih :) ... 

 

skitched-20161001-110045.jpg

 

Na Slivkinem koledarju v slu?bi verjetno ta list ?e manjka :)   :ph34r: ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Meni se pa zdi, da so bolj naivni tisti, ki verjamejo vsemu, kar se pojavi na netu ... Veliko teh zadev je cista zajebancija ... in je zrezirano... oz. zmontirano... Verjamem, da sicer tudi obstajajo taki bebci... ne verjamem pa, da je vse res, kar pise ali je prikazano :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Huh to pa je pohvalno, rispekt

Jaz svojih privat (z mtbjem, ker za otroski sedez sem kupil trekkinga) sem naredu dobrih 100...vecinoma golovc,rasica pa tosko celo. Vecinoma ponoci, sem investiral v konkretno luc, ki sveti bolje kot mazdine luci :D

 

 

Jaz imam trekking... ker se vecinoma vozim po asfaltu ... in ne maram klancev... zato sem se tudi odlocil za Pedelec (eBike oz. elektricno kolo) ... 

 

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_b2c2-20160928-074

 

Pa preden padajo ocitki, da je to moped :) ... Elektromotor pomaga samo do hitrosti 25 km/h ... in se to le takrat, ko vrtis pedale. Nima tipke ali rocke za dodajanje plina :) ... Po ravnem grem itak vecinoma ravno tam okoli 25 km/h... tako da motor nic ne pomaga... Precej pa lahko pomaga pri premagovanju klancev ... 

 

 

Koledarcek, ki ga kaze Runtastic Pro izgleda takole :)

 

Runtastic__Running%2C_Cycling___Fitness_

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Jaz pa sem v tem poletju naredil ca. 500km s kolesom v vlogi soferja hcerke, ki je uzivala na zadnjem sedezu.

Je pa kar razlika, ce je treba vlect se ca 15kg zadaj, kolena alarmirajo ze po 30km

Jaz sem skoraj 500 km prekolesarih v zadnjem mesecu, odkar sem zacel migat na biciklu ;) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.