Skoči na vsebino
Pivo mi paše
Napisano

Jp, sem še tu-ZDA.... 👍

Korona še zaenkrat je, a ni nekih omejitev. Uslužbenci nosijo maske brez pardona.... 👍

Tukaj niso maske obvezne toda "zunaj" jih nosijo predvsem revni in nižji sloj saj se zavedajo kaj jih čaka, če slučajno zbolijo!!! 🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano (urejeno)

Dans je pa bilo zanimivo v ZDA, ko mi je ura kazala 10.05 sem imel že delne rezultate volitev na dlani..... 😄😂🤣

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 21 urami je Slivka napisal:

Ne vem, kaj imate proti Bosancem. Mene so včasih tudi fejst motili. Zdaj pa ne več. Do tega pa je prišlo takole:

Imam hčerko, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari, bolan, zabitež, sto let za leseno žlico, ni kaj ni bilo. Imam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Nič ji ni pasalo. Bolj ko sem delal, bolj je čvekala. Imam sosede, ki so mi nonstop delali pi****ije. Nobeno stvar nisem prav naredil, ne da bi imeli pripombe. Potem pa je hčera spoznala enega Bosanca, zanosila in se z njim oženila. Sprva sem mislil, da se mi bo sfuzlalo. Čez dva meseca je prišla nazaj s plavim frisom: "Ati, mami lejta kaj mi je naredu." Nič več neandertalec in podobno. Čez dva dni je itak šla k njemu nazaj. Vsake toliko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu ateku. Še staro je strah zeta in se je fejst unesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pijačo in sva največja kolega.

Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Ti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak večer, postrežba all inkluzive, nobenega španskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko naučili od njih.
Včasih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (imata tri sine) in žlahto.

Včasih še kake kolege s sabo pripeljejo. Ko se frocovje zakadi po vasi sp***ijo še podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tako slaba. Še sploh Šaban Šaulič in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, čeprav je baje že zelo stara. Sedaj če me kak sosed hoče kaj gnjavit, samo rečem, da bom imel piknik, pa imam mir. V trgovini včasih za štos stegnem roko proti pakiranim čevapčičem. Narod samo razširi oke v strahu: "spet bojo meli piknik". Skratka, sedaj sem car na vasi.

Zato:
Živeli Bosanci!
 

Ti to resno......🤔😊😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sex chat
Napisano
pred 5 urami je Boss napisal:

 

Odvisno kaj si?

 

- Če si normalno navita ženska se je boljš obrnt proti pedru- Tudi če je lepotica lezba ti kej dost ne more narest (no vsaj v teoriji)

- Če si narobe navita, se obrneš proti lepotici v upanju, da je ona tud. Peder ti ne bo nič naredil

- Če si tudi sam peder potem tu ni dileme - obe poziciji sta ok

- Če si heteroseksualc maš lahko problem in je najbolje ležat na hrbtu pa še to ni ziher, da ne bo neprespana noč.

 

Ampak kaj bi jaz vedel kaj je najboljš, ker itak ne hodim v hribe. :nevem:

Joj kolk ene teorije rabiš za v hribe,nisem vedel.....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 27 minutami je Slivka napisal:

 

Še boljša je, ko nekaj dni pred poletom gledaš Air Crash Investigation...

 

Pa še en "leteči":

 

- "Kaj leti po zraku in kvaka?"

- "Letalo, polno Ljubljančanov..."

Ni panike, sem že tolikokrat letel, da sem imun na raznorazne fore in strahove..... 😊😀😉

Samo drisko dobim nič drugega... 😁

(hec) 😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

RTV prispevek
Napisano
pred 10 minutami je mazdaman napisal:

Če nimaš signala za TV potem se lahko izogneš. Pridejo pa z nekim hudim kombijem delati meritve ali loviš signal.

Ima int. kabel, tako da to nebo šlo😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

Hvala bogu da ni razmišljanja in govora samo o virusu in ukrepih :)

To tako ali tako, zdaj so druge teme aktualne..... 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Bossek napisal:

Sicer ne spada v to temo, toda da nadaljujem.

 

Nekaj nazaj sem pisal da mam vrocino. No potem je vrocina zginila ampak sem sel vseeno do zdravnika. Rece, da sedaj itak na polno vse razsaja in nisem edini. Ampak je pa ze dolg minilo odkar sem naredil nek splosni pregled (nad 30 let ti pripravda na 5 let). In me pac naroci.

 

Prejsni teden v cetrtek sem dal kri, jutri imam pa se EKG, glezni index (neki pretok krvi) + se par testov.

 

No danes pa malo šok. Ob 19:20 me klice zdravnik, da je prejel rezultate krvi in da je raven hormona scitnice zelo nizek in me naroca na pregled scitnice. Tako da imam se ta mesec pregled na poliklniki. 😐

 

Tako da ocitno res ni bil kovid (kar je potrdilo vsaj ene 8 testov).

Dobro opravi,srečno.....👌👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.