Skoči na vsebino
Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

ja, sam tole ni na nivoju nobenega dobrga komika, ?e mene vpra?a?. Mogo?e, ?e bi bla tale oddaja za otroke do 10 leta starosti, pa ?e to bi 2x pomislu, da jih tale tip prej kot ne poneumlja.

Tak nepristno zafnan, da je kar bebav tale tip no... ''A krave lahko jejo jabolka''... resno? get the f....

 

Ima oz. igra kot kaze tak lik... Ker kjerkoli sem ga videl, sem najprej pomislil na to, da je bebcek :) ... Vedno v neki cudni srajci in v zivobarvnih hlacah ... Pac tak "imid? fura" :) ... Sej je prav, da se pove, da nekomu ni vsec... tudi meni ni... ampak se vedno pa se mi zdi sama rubrika posrecena (on ni edini voditelj... vsakic te kraje priedstavlja kaksen drug "komik" ... Ima pa kot kaze ravno tale najvec prispevkov :) )...

 

Morje >> http://www.24ur.com/bin/video.php?media_id=61810432

Vino >> http://www.24ur.com/bin/video.php?media_id=61814902

Ivan?na Gorica >> http://www.24ur.com/bin/video.php?media_id=61812103

Od Pekla do Nebes >> http://www.24ur.com/bin/video.php?media_id=61811178

Borovnica >> http://www.24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/koliko-borovnic-raste-v-borovnici.html

Svinjsko >> http://www.24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/ste-ze-slisali-za-vas-svinjsko.html

 

... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Visokosolstvo se ne zanicuje... Zanicuje se bolj to, kaj pridobis s tem "visokosolstvom"... To kar je omenjeno, da si kelnarca zna zapomnit narocilo prav gotovo nima nobene zveze s tem, kaksno stopnjo izpobrazbe ima... ampak predvsem od cloveka samega ...

 

In ja... jaz sem tudi eden izmed tistih, ki nima visoke sole... ker pac takrat, ko sem jaz hodil v solo, to ni bila splosna praksa, da ce nisi vedel, kaj bi pocel v zivljenju, si se vpisal na faks ... In se to je, da sem pri takih letih, ko eni se vedno studirajo in zivijo v hotelu "mama", ze zivel na svojem in imel druzino ... Poleg sluzbe, druzine, popoldanskega dela in podobno ... zal ni ostalo casa za studij. Sedaj na stara leta pa mi niti na misel ne pride, da bi sel studirat, ker mi ne bo prineslo prav nic. Sem ze v takih letih, da ni vec vazno, kaksno solo imas... ker te nihce vec kar tako na blef ne vzame v sluzbo... da bi pa sedaj zacel nekaj na svoje, pa tudi ne gre... ker sem kot kaze preposten in ne znam goljufati drzave, da bi lahko na tak nacin prezivel :) ... 

 

Ljudje smo si razlicni... in vsi ne morejo iti na faks... eni morajo tudi kaj delati :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

?al, realnost dana?njega medijskega prostora - iz leta v leto so bolj bebavi.

 

Meni se pa ta rubrika, kjer predstavljajo kraje z nenavadnimi imeni zdi kar posrecena... Ne more biti vedno vse resno... :) ... In ce so stand-up komiki, potem je ze v njihovi naravi, da se obnasajo bebasto :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Ampak se na vsak nacin trudis zanicevati fakulteto :-)

V vsakem primeru si vec vreden , ce ga mas

 

 

Niti ne... Moti me mogoce le v toliko, da je na fakultete vpisanih cel kup studentov, ki nimajo niti namena dostudirati in so vpisani zgolj zato, ker je to dandanes "moderno" in ker imajo vec sans za zasluzek preko napotnice ... s tam pa odzirajo delovna mesta tistim, ki bi mogoce radi delali pa za njih ni prostora, ker nimajo napotnice ... 

 

Ampak se miniti ne ljubi naprej debatirati... Vsak ima pac svoje mnenje glede tega :) ... in prav je tako ...  :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

ja slovenija je specificna, ker je tukaj 2 milijona ljudi, ampak ce imas neko znanje in papirje lahko gres v tujino...a je to tak problem v letu 2016? mislim, da ne

V tujino gres lahko tudi brez papirja... Le da imas pravo znanje, in ga znas tudi uporabiti... Se strinjam, da je lazje, ce imas tudi papir... ampak ta ni najbolj pomemben... za visino place pa sploh ni pomemben...

Sicer sam ne razmisljam o odhodu v tujino, ker tujina ni vedno tista obljubljena dezela... V tujini si vedno tujec... Sem rojen v tujini, ker so starsi sli pred mojim rosjtvom s trebuhom za kruhom... Zato tudi malce poznam te zadeve... Foter je recimo ze kasneje, ko smo bili ze v Sloveniji, nasel delo v Avstriji, ceprav je imel koncano samo poklicno solo... Imel pa je znanje, ki so ga potrebovali. Dal je oglas v neko evropsko strokovno revijo za njegovo podrocje (tiskar oz. litograf) in je dobil kar nekaj ponudb... Resda je to bilo pred mnogimi leti... se v casu "bivse juge"... a zadeve se tudi danes niso kaj bistveno spremenile.. To se vidi tudi v privatnem sektorju, kjer papir niti ni toliko pomemben za delovno mesto... sploh pa ne za visino place... V takih firmah je vec vredno specializirano znanje, kot pa papir o dosezeni stopnji splosne izobrazbe....

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Ja dejmo pol zapret vse fakse, doktorje znanosti pa takoj v zapor ker predstavljajo groznjo...

Nisem tega trdil... Samo v Sloveniji je zal tako, da je najprej vazno, kaksen papir imas... to, ali tudi kaj znas niti ni tako pomembno... :)

 

Saj to se tudi vidi po tem, da danes vecina gre na gimnazijo in potem ene 15 let studirajo na faksu in vlecejo status, da lahko delajo preko napotnic (zadnje case sicer ni vec tako ugodno... Se vedno pa je precej razsirjeno "delo preko napotnice"...

 

Sam nisem nikoli hodil na faks... vem pa da se da do znanja priti tudi na druge nacine... Samo s takim znanjem zal v drzavnih in velikih podjetjih nimam sans... tudi ce bi imel se tako "debelo vezo" ;) ... Ker je dovolj takega kadra, ki imajo "papir" ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Kaj pa imate vi ki pljuvate po fdvjevcih koncano?

Verjetno sam neko xy srednjo solo.

A je to sploh pomembno, kaksno solo ima kdo koncano? V Sloveniji mogoce res, ker je ponavadi vazno samo to, kaj pise na papirju in ni vazno kaj clovek zna... Predvsem to velja v drzavni upravi in velikih firmah, ki so tajkunsko privatizirane ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Ko?a polna do zadnjega koti?ka... in to med tednom, kaj bo ?ele ?ez vikend... Na Triglav smo ?li pa v koloni in kolone sre?evali, k sre?i smo bili dokaj pozni, tako da vsaj za nazaj ni bilo gne?e.

 

Jest sem bil pa v ponedeljek sam gor... nikjer nobenega...  :jupiii:  :jezicek:  :ph34r:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

skitched-20160825-211609.jpg

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/virtualen-izlet-na-vrh-triglava.html

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Ker domnevam, da si parkiral, ko si fotografiral, se ti je tudi kazalec za hitrost zataknil...

 

Ja seveda...  :ph34r:  sramezljiv

 

Sej nisem slikal med voznjo... A se ne vidi, da sem skiciral po spominu  :jupiii:  :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Zakaj bi to vplivalo ce je na podkornu tudi kontrola, in na ljubelju in na jeErskem....

 

 

Samo tam verjetno ni toliko prometa... in sproti pokontrolirajo :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Kava na Hrvaskem ima nizjo ceno za hrvasko govorece goste (8 HRK)  kot za tiste, ki govorijo recimo anglesko (10 HRK)  :) ... Ali pa je razlicna cena za zenske ali moske? :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

A ve? kaj pa jaz ne razumem, Avstrijci jebejo s kontrolami na svoji strani Karavan?kega tunela, zato je taka kolona pa se nih?e ?ez njih ne pizdi. Da bi to na?i po?enjali bi internet explodiral od jeze.

 

Druga? pa Jures bodi vesel in ne preve? razlagat, kje se da okrog hitro pridet. Ko bodo drugi pogrunatali bo? mel kolono ?e na teh prehodih. :rolleyes:

 

 

In sedaj ne da samo "zajebavajo" s poostrenimi kontrolami... So ocitno prebrali, da eni gredo mimo teh kontrol in sedaj je cez dan zaprt se prelaz Podkoren :)

 

Prometno-informacijski_center_-_Razmere_

 

 

To je ze staro ... Cesta je bila menda odprta ze naslednji dan po 12 uri ... :)

 

 

**************************************************

 

Ponekod tudi policiste kaznujejo, ce napacno parkirajo :)

 

http://www.slovenskenovice.si/novice/svet/foto-ponekod-tudi-policiste-doleti-kazen

 

Ali pa je to samo "zgodba" za javnost  :rolleyes:

 

skitched-20160818-075244.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Stevec prevozenih kilometrov se je pokvaril... :blink:  :ne vem:  ... same osmice   :ph34r:

 

14045906_10154549809112147_3703517827343

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Filmi
Napisano

Bond ne pije vec martinija...

 

 

In telefonira s Sony Xperio :) ...

 

650_1200.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

No sej to je moj primer exea, zato tudi meni ni jasno kako se lahko zaklene ce uporabljas vrata

Pac nekatere zadeve so kot kaze nerejene nelogicno... V primeru, ki sem ga opisal, gre za ene 5 let starega Polota, ki nima smart kljuca... Ampak vseeno bi clovek oricakoval, da ce odpres katerakoli vrata, da se prekine rutina, ki cez dolocen cas nazaj zaklene vozilo... Pri smart kljucih jih prakticno ne mores zakleniti notri... Vsaj pri Mazdi ne... Nevem kako je pri drugih... Sem zadnjic imel avto zaklenjen, pa sem odprl samo prtljazna vrata (ostala vrata v takem primeru, ko prtljaznik odpiras preko tipke in imas kljuc v zepu, ostanejo zaklenjena)...

 

Ko sem dal jakno s kluci vred v prtljaznik in zaprl prtljazna vrata je zacel piskati in prtljaznik se ni zaklenil, ker je zaznal, da je kljuc v avtu.

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

Ja ce odpres voznikova ali katerakolinod stirih je ok se ne aktivira, s prtljaznimi pa ne dela.

 

 

Ni slo za prtljazna... ampak zadnja vrata za potnike za voznikovimi :) ... 

 

 

Ne razumem samo tega kako 2 letnik lahko najde kljuce, ki so morali biti v prtlkazniku, ne zna pa vrat odpret s kljuko oz z gumbom spredaj (po navodilih cez okno seveda)?

 

 

 

Ce je dvojno zaklepanje... ne mores odznotraj odpret na noben nacin... Edino z daljincem ali pa s kljucem od zunaj ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Kontrola vinjet je skor vsakic, ki seveda zaprejo vse padove razen enega

Je pa tud res, da ne hodim v casu najvecjih gnec ampak med tednom zvecer

Na karavankah ali na splosno? Ker na cestninski postaji pred karavanskim predorom sploh ne potrebujes vinjete... Ce se na AC vkljucis na zadnjem uvozu pred predorom in AC zapustis v Avstriji na prvem izvozu, imas cestnino placano ze s tem, ko placas predornino...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Ampak jaz vedno vec casa cakam na slo strani (kontrola vinjet + placilo predornine) kot pa kontrola avstrijcev, kateri ustavljajo le non EU tablice ali pa kakega sumljivca...

V zadnjih dveh mesecih sem preckal skor vsak teden

Kontrola vinjet? Jih se nisem tam videl... Sicer pa zadnje dni opozarjajo, da je xx km kolone zaradi poostrenega nadzora avstrijcev za karavanskim predorom... Se pa nisem tam peljal, tako da sem prisiljen verjeti temu, kar povedo pri prometnih porocilih ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

Ni mi pa jasno kateri avto ti samodejno zaklene vrata, ko ma? klju?e notri. To je bedasto?a brez primere, razen ?e je ta izjava spet plod nepravilnega prevoda.

Zloglasni "fauve" je ze en tak, ki se zna nazaj zaklenit, ko ga odklenes, ceprav vmes odpres zadnja vrata... Nevem kako je ce odpres voznikova.. Vem pa da si je mamin partner v Polotu tako zaklenil kljuce v avto ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.