Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 urami je g.Wankel napisal:

10 strani bo lih jeseni v tej temi, se vidimo 👋😅

Se strinjam,mislim da bo bolj aktualna tema "politika danes in po volitvah" 😁

Me je kar strah kako se bo vžigalo levo in desno,dobro da sem apolitičen.....😊😃😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano (urejeno)
pred 5 urami je Nejc1986 napisal:

Upam da je tole samo malo čudno izpadlo . "Dobre" (čedne?) ali ne; upam da so na varnem in stran od ljudi,ki ne znajo razmišljati s pravo glavo.

Res je ja, sem malo @jereb-a podražil....😃

 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Ko je ravno nekaj govora o ceplenju lahko povem,da me je mama dala cepit za vse kar je bilo takrat možno in obvezno. V vojski JNA, 3 doze prvi teden in na koncu 1doza .Sam sem se pa dal proti hepatitisuB in 3x kovidu. Aha pa leta 2020 jeseni za gripo prvič v življenju. Nisem ravno zgled ampak se trudim.....:prstgor:

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 32 minutami je AmpeR napisal:

Ej. Samo kolko ukrajink vidim na AC do Sežane. Celi konvoji avtov pa avtobusi. Smer IT. Noter pa mlade punce z otroki. Me prav groza prime, ko vidiš to, kako bežijo... 

Tudi jaz sem danes  na AC Ce-Lj prehitel kake 4 kolone po 5,6 avtov,notri pa kot praviš same dobre punce z otroki....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 3 urami je Jest napisal:

Sem mislil, da ima Bini podobno mnenje... Zate vem, da oznacujes za antivaxerja vsakogar, ki ima drugacno mnenje, kot ga imas sam... Pa sploh ni vazno ali je to glede cepljenja ali glede cesarkoli drugega ... Pac imam svoje mnenje o tebi... Pac tipicen facebook strucko ... 

 

Bini pa kot kaze se vedno zna uporabljati lastno glavo in se mogoce vcasih le nerodno izrazi... ali pa mogoce pade v to kategorijo, ker prevec vneto vsecka tvoje nebuloze ... 

Ja,vsi smo malo drugačni sploh, če smo lačni.... 😀

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je Jest napisal:

 

Najprer pojasni, kaj oz. kdo so po tvojem mnenju "antivakserji"... Moje mnenje je, da je vec tistih cepljenih, ki stalno tezijo "cepite se, cepite se" ... Vsaj tukaj na forumu pa se ne spomnim, da bi kdo na veliko tezil, da naj se folk ne cepi...

To so za mene tisti, ki zavračajo cepivo in tudi svojim staršem odsvetujejo cepljenje 😟 Ne vem pa s kakšnim razlogom to počnejo, pravzaprav vem.... 😁

Ne bom zanikal, da sem komu rekel, da se naj cepi in to z dobrohotnim namenom, ker so mi predvsem starejši ljudje pred očmi umirali, eni so-ste se pa isti čas norce delali, da za kovidom ne ummreš, če nimaš kakih pridruženih bolezni! Koliko starejših ljudi je pa zdravih? 

Posebej nisem nikogar zmerjal, če se je pa kdo našel med antivakserji se mu pa oproščam😓

Nikoli nisem sam direktno začel zmerjati samo odzval sem se na kak'čuden-provokativen' zapis, ravno tako kot vsi... 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 19 minutami je robertk6 napisal:

Prosim poišči in označi kdaj je kdo tukaj komu odsvetoval cepljenje in komu ogrožal življenje. Vedno smo samo govorili o osebnih odločitvah , ki pa jih ti in tvoj vodja @Alex nista mogla sprejet.

Če bi mislil na koga tu na forumi bi ga z imenom napisal,toda mislil sem na znance ,ki jih poznam in so tudi sami ugotovili zmoto in jim je bilo potem žal,toda prepozno....😓 Takih ne razumem,je zdaj jasno🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

No,jaz sem 3x cepljen (2x februar 21+ 1x september 21). Cepljen 90posto zaradi tega da lahko bolj mirno (a nič manj brezbrižno)delam šiht in v 10posto zato,da lahko kolikor toliko normalno živim naprej (to da grem lahko smučati in na morje ipd JE za moje pojme tudi pozitiven vpliv na zdravje, vkolikor to počneš na odgovoren nacin ).

 

V vsem tem času sem se izogibal množicam (kar se, kot introvertirana oseba tudi sicer), nosil masko kjer je nujno potrebno in imel ozek krog ljudi s katerimi se tudi sicer družim. Zbolel za korono nisem (vsaj ne da bi vedel ), 1x obležal za 1teden z negativnim pcr , testiral sem se v februarju vsak dan + po rizicnem stiku + ko sem zbolel za tisti teden.

 

Absolutno se ne strinjam s tem da je bil PCT pogojen za obisk pump in z komunikacijo stroke in vlade z ljudstvom. Obsojam nerganje nad študenti ,ki so preverjali PCT. Ne strinjam se z gonjo proti ljudem,ki se niso cepili.

 

Ni vsak ki se ne cepi "antivakser". Pač še ni cepil. In ne pozabimo,cepljenje proti covidu ni obvezno,nekateri pa bi necepljene najraje linčali-to ni ok. Če bi pol toliko žuganja s prstom bili deležni pijanci za volanom ,bi bilo bolje.

 

Ko je nekdo omenil da je šel necepljen , a testiran v tujini; v čem je tu problem ? To da imaš negativen test ( pustimo ob strani zanesljivost testov; delajo s tem kar imajo ),je to vsaj verjetno pokazatelj,da je covid negativen . Da pa si cepljen ,pa ni zagotovilo ,da si negativen. In jaz se bolj varno pocutim v družbi necepljenega, ki ima negativen test ,kot ob netestiranemu cepljejemu...

 

Stvar je čisto preprosta ; kdor se želi cepiti naj se, kdor se noče naj se ne. In obe skupini naj probata živeti odgovorno do sebe in okolice; ker živimo v dobi interneta , ni težko najti navodila kako se da tudi poleg cepljenja, živeti kolikor toliko zdravo in odgovorno. 

 

Jaz si družbo izberem na podlagi drugih stvari in ne podlagi tega a je cepljen (no,pa sem spet v manjšini 😈 ).

Ne,ker potem bi se delili še na tiste ki jim to malo bolj paše in na one,ki jim ne.

Nejc jaz vem in razumem v kakem zosu delaš zato te popolnoma razumem kako je delati v taki službi ne razumem pa in nikoli ne bom,da antivakserji odsvetujejo komu cepljenje in s tem ogrozijo komu tudi življenje 🤔

pred 2 minutama je LabiGT napisal:

Al pa se dobimo po dolgem casu v kakem btcju pa se prepucavamo v zivo?

 

Težka bo ta,da bi se dobili zaradi tega.....😵 Še za kak picnik ni neke volje....😓☹️

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je Slivka napisal:

Pa saj ste zblojeni vsi po vrsti!

 

Sem začel brat od zadnje neprebrane objave, pa samo nekaj o kovidu. In spet sami fejst-bukovi doktorji. O tem, kdo je pameten in kdo ne in kdo je naredil prav in kdo ne. 

 

V bolnici Šempeter smo pa največ dela imeli s tistimi, ki so se svobodno odločili, da se ne bodo cepili. In smo samo za njih potrebovali okoli 6000 kg tekočega kisika na teden. Je cisterna vozila dobesedno vsak teden, ker imamo premajhno cisterno za tak naval. In potem tu berem, kako ste trpeli in bili ne vem kaj, ker ste nosili maske in kazali kovid-potrdila. Ja, res ste ubogi. Mi, ki smo pa (poleg 6000 kg tekočega kisika tedensko) po bolnici v skafandrih prenašali po 100 jeklenk (3 litre na 200 bar), mi pa nismo bogi. Cepci, in to šolani, nimam kaj drugega reči. In enkrat sem že omenil: če bi padale bombe, a bi tudi protestirali, da je vaša pravica, da se sprehajate, kjer se vam zahoče? Če je nekdo omejen, je omejen in mu ni pomoči. Najhuje je, da tak ponavadi ne ve, da je omejen in zato trpijo vsi drugi... In koliko ste trpeli, ker niste smeli ne vem kam in ne vem koliko potovati, nekaj časa niti v sosednjo občino. Ja, res ste grozno bogi! Jaz bi z veseljem ostal vsaj kakšen dan doma, pa se ni izšlo. Še rojstni dan sem praznoval med dežurstvom, ker sem bil 48 ur na delovnem mestu - povečan obseg del... In da sem v dvanajstih koledarskih dnevih naredil po 14 izmen, je sprejemljivo. Da se pa nekdo ne cepi in še druge prepričuje, da je to edino pravilno... Zblojeni ste, vsi po vrsti!

Bravo na zapisano,kot pa vidiš jim-nam ni pomoči......:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 5 minutami je robertk6 napisal:

Ti z tvojimi cvetkami zasmetiš vsako temo .....

Vojska je v BiH že dooooolgo ....trenutno se je samo EUFOR ojačal za 500 pripadnikov.

Malo poglej nazaj po temi,boš presenečen,da nisem jaz začel smetiti teme in ne piši na pamet.😛

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je jereb napisal:

Nazaj na temo....vojska je ze v BIH....tam je 'da zagotovi mir'

Ker se nisi hotel testirati s PCR najprej na Kosovu potem pa se v EU a ne? Oziroma nisi hotel biti v karanteni

To je osebni problem, in ne prepoved! 

E, to je to, karanteno si fasal ja 😃 V ZDA  si imel karanteno ,Islandiji, Avstraliji itd. In kdo gre na potovanje s tem,da gre najprej v 5 do 10 dni v karanteno.....😵 Dejstvo je to da ste takrat vsi jamrali,da ne morete nikamor in so vas zaprli,danes ste pa frajerji in pravite kako ste hodili po svetu in se fino imeli😳malo morgen.....😉

Vem temo sem zasmetil a lahko tole tudi izbrišeš (@Jest),tako ali tako ničemur ne služi več.....🙈

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je robertk6 napisal:

🤣🤣🤣🤣🤣 ti si bil hraber in se cepil 🙈🙈🙈🙈 ti si bil ves posran zaradi virusa zato si se cepil ne pa zaradi poguma. 

🤣🤣🤣🤣 kaka svoboda ..... a to da si moral v vsaki štacuni kazat potrdilo in osebno to je za tebe svoboda??? Da si kljub 3 odmerkom nosil nagobčnik , to je svoboda??? 🤣🤣🤣🤣 pa saj niti sam sebi ne verjameš teh kozlarij ki jih pišeš.

Govoril sem o tem,da nisem imel toliko omejitev kot necepljeni,npr.potovanja tja kamor je bilo sploh smiselno zaradi določenih prepovedi 😊 Cepil sem se pa predvsem iz zdravstvenih razlogov in narave dela,vse drugo je bilo pa poleg.....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 36 minutami je Boss napisal:

 

Od kdaj pa ti ne verjameš v znanost in stroki? Kaj se je spremenilo v razmišljanju? Tako kot Krek ne verjame EMA zdaj ti ne verjameš šefici CDC-ja. Sej je cool, da ne verjameš, ampak pol bi bilo tud cool, da ji ne bi verjel takrat, ko je silila v obvezno cepljenje vseh od petega leta naprej, ker bomo drugač vsi pomrli. Njena izjava da naraven imunski odziv je ničvreden proti umetnemu s cepivi je pač še ena njena cvetka. Takrat si ji verjel, danes pa ne več. Hmmm, zelo sem zmeden ob takem pristopu.

 

Glede dneva, ki ga iščeš pa ne vem kaj dosti, saj nisem nikoli nič kaj takega izjavljal. Vidim pa da te fejst skrbi a to drži al ne, ker če te ne bi, ne bi niti vlekel takih abotnih zadev na plano - kdaj je tisti dan, ko se nam cepljenim slabo piše.

 

Kje piše, da ne verjamem, samo pravim, da drek mešate in se oprijemate nekih pozitivnih biljk, ki so kje napisane, da pa sem jaz cepljen sem pa zato, ker imam jajca in sem se odgovorno družbeno odzval v resnih in hudih časih kot se je cca70% državljanov.... 😊

Če bi mene skrbelo se nebi cepil, kot se nisi ti, saj te je takrat hudo skrbelo kako bomo mi poskusni zajčki preživeli to hudo, strašno bavbav cepivo.... 😉

Konec dober vse dobro, ti si vesel, da si se pravilno odločil in tudi jaz sem vesel, da sem eden izmed redkih, ki nisem zbolel in klub cepljenju preživel..... 👍

Aja, svoboda pa tudi nekaj šteje.... 🌍🗾🏔️🌋🏝️🏖️🚡🍻

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 24 minutami je Freak napisal:

Sam ok, če takole pomisliš, odpoved članstva v EU in NATU. Nato pa trepetaš, kdaj se bodo Rusi spomnili in sesuli tvojo državo (tako, kot sedaj to počnejo). Mislim, da bi jim EU in NATO vseeno prinesla nekaj pomirjenosti ali pa občutka varnosti? 

 

Kot vidimo, mir ni nekaj samoumevnega in male države bodo vedno trepetale pred velikimi. 

Plus to, da kot vidimo, nobeni državi pod Ruskim vplivom ne gre ravno nekaj dobro. Sicer, tle je najbrž spet problem v politikih, sej znanja in naravnih bogastev imajo dovolj. 

Je pa fajn pogledat tudi kak dokumentarec o Putinu, kako on uredi situacijo z ljudmi/novinarji, ki mu niso ravno pri srcu. 

Sem ga pa drugače do nedavnega imel za dost ok politika. Sicer mal diktatorja, sam očitno pri takemu narodu morš mal s trdo roko vladat 🥴

Tole zdaj si mi z jezika snel.... 😉👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

 

Hja, tako je če živiš v mehkurčku - glavna direktorica ameriškega CDC-ja Rochelle P. Walensky je že s stisnjenimi zobmi javno rekla, da so bili glede cepiv preoptimistični in premalo previdni. Ampak važn, da vidva vesta več --- so carry on boys, nothing to see here.

 

WWW.CDC.GOV

Director, Centers for Disease Control and Prevention

 

In ona zdaj vse ve, še malo pa bote Trampa privlekli na plano in rekli on je imel prav..... 😊😀🙈

Kdaj je že tisti dan, ki se nam cepljenim slabo piše..... 🤔

Ps; samo sigurne datume prosim, da se lahko malo pripravim..... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 8 urami je Boss napisal:

 

Če nekaj ne razumeš, kaj ti nekdo poskuša razložiti, to pač ni nakladanje, ampak nekaj drugega... Vidim pa da te fejst peče, da so celo anticepilci v zvezi s kovid cepljeni imeli večinoma prav.

Aja, ta pa je težka ja; so imeli večinoma prav.... 😀

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.