Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 44 minutami je Shrek napisal:

Ne mi o kondiciji. Neštetokrat sem šel doma po stopnicah iz prvega v drug štuk, pa nisem bil nikoli zadihan. Zdaj se moram na podestu ustavit in par sekund počakat. 

V takih primerih me spiga, kaj šele kaj več...

Ne vem, če resno al trolaš toda jaz takih primerov kar nekaj poznam in ti čisto verjamem, porihtaj se 😊pa še kakega Kozla zvrni na moje zdravje... 😉(jaz se pa še vedno ne dam kovidu) 😊😇

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je AmpeR napisal:

Zna bit res, da ni kakšne bistvene razlike pri blagi okužbi. Neki let nazaj, prej, ko sem se cepil proti gripi, sem fanj zbolel z gripo. Pa kar neki časa bil tako reven...

Pa tudi pri klasičnih virozah (boleče mišice...). Pomojem pri vsaki taki okužbi telo rabi nekaj časa, da se "regenerira", kar je normalno.

  

Ja res je, je pa tudi res,da je odvisno v kaki kondiciji si pred tem....😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

To se dogaja mnogim po preboleli koroni. Tudi, če so jo preboleli v blagi obliki mnogi pozneje tarnajo, da se takoj zadihajo. Da nimajo moči. Imaš pa primere cepljenih, kot je moj kolega, ki je že par dni po preboleli koroni šel z mano na smučanje in sva smučala cel dan brez problema. Ja, še vedno odkrivajo, kaj pušča korona za seboj. 😬

Ravno to sem hotel napisat😊 Moja je imela omikron ne daleč nazaj in sva že dvakrat smučala 5 ur z eno pavzo za hrano in pijačo pa sploh ne ve za kake posledice....😃😉 Aja pa cca 5x sva imela hribovske ture po 3 do 5 ur in gre kot podmazana.....😂🤣

Leto in pol nazaj,ko jo je imela je pa kar globoko dihala na parih treh turah v hrib😛 Takrat še brez cepiva,zdaj pa 3x cepljena.....👍👌

Vsak si naj razlaga po svoje,toda jaz mislim,da bolj ko te zjebe korona večje in daljše imaš posledice pa  basta.....🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
dne 11. 2. 2022 ob 11:56 je jereb napisal:

Ne ne razumes, naj povem drugace z vprasanjem. Si ti dobil odlocbo o karanteni ali navodila po posti/mailu?

Na primer za vnuka za solo -izostanek- potrebujes odlocbo o karanteni s tocnimi datumi od kdajndo kdaj. Tega mi od NIJZ nikoli nismo dobili v familiji za 4 primere (tudi hcerka v javni upravi tonrabi).

Vedno si moral na eupravo sam izpolniti vse - datume, stike, datum testa

 

Ti verjetno mislis na poz rezultat ki ga posljes dohtarju. Jaz

Pa govorim o odlocbi o karanteni ki jo zahteva sola in tudi javna uprava. Tega ne posiljajo samo navodila dobis

 

Enako je za rizicen kontakt - za opraviceno odsotnost - samoprijava preko euprave

 

Se razumeva?

Ne ves o cem govorim....

😊😂

pred 1 uro je Alex napisal:

Danes sem naredil malo "panike" med privrženci Potrča na FB. Tako zelo, da me je kar sam kontaktiral in se mi zahvalil za čast, da komentiram pod  " njegovim" člankom, kjer zopet kot ponavadi nagovarja, svoje vernike. 

Je bilo kar zanimivo, kako njegovi privrženci držijo skupaj in predvsem zanj. "Njega" se ne sme omenjati.😊 Je kar nevarno povedati kaj proti "vodji" v njihovem taboru. 😉

Kaj mu spet ne paše🤔, mu bo sedaj dolgčas, ko bo konec kovida..... 😊

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

MSM-je sem kar nekako nehal gledati, ker so izgubili vso kredibilnost, ampak ker si glih omenil si bom pa vseeno pogledal tole tarčo.

Pa veliko zabave ti želim....😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 1 uro je Janez007 napisal:

Če bi se tako neprimerno obnašali le v oddaji, bi bilo še OK. 😁

 

Na črpalki sem videl brata našega velikega vodje (pripeljal se je z avtom za dobrih 70.000€), ki se je po notranjosti sprehajal kar brez maske ... to veliko pove o teh "ubogih drugorazrednih" ljudeh. Ko so bili v opoziciji, bi jim še sam najraje dal kakšen evro, tako so jokali, kako jih vsi na vseh področjih zatirajo.

 

 

 

Kot vidim po odzivu skoraj nihče ne gleda TV1.... 😟 Verjetno čepite na fb, tviterju ali pa na nova 24....😲

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Sedim u 'močvirju' pijem koffé in razmišljam.... 🤔 Razmišljam o včerajšnji oddaji Tarča, ki je bila bolj kot ne zanimiva, vendar v njej sramotno in poniževalno obnašanje politikov do ljudi-volilcev.... 😟😓

Kaj pa vi mislite na videno... 🤔

IMG_20220211_112509.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 36 minutami je Jest napisal:

 

 

Tole pa ne drzi... To dobijo pomoje vsi, pri katerih je bil test pozitiven (pred 1.2.2022 PCR, od takrat dalje pa je dovolj, ce je hitri test, ki ga naredis na eni od testirnih tock) ... Itak NIJZ dobi ta podatek takrat, ko dobis SMS z rezultatom ali potrdilo po mailu ... Torej je tu znanje racunalnistva popolnoma nepomembno... Problem je bolj ta, da te papirje dobis ponavadi takrat, ko je ze vse mimo ... Link do spletne verzije dobis itak v SMSu ... za to pa potrebujes nekaj tehnicnega znanja in ustrezen telefon, da lahko to sploh odpres ... 

Točno tako👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
Pred eno uro je Slivka napisal:

Ja, beži... Ko je žena prvič rodila, jo je še v porodnišnici obiskala sovaščanka, ki dela v bolnici. Žena je hčerko ravno previjala. In, kot je to navadno pri prvem otroki, se je lovila in privajala, kako se taki reči streže. Sovaščanka jo gleda in reče: "Ja, dvakrat se boš okoli obrnila, pa bo rekla za ključe od avta."

 

Glej, ravno danes ima občinske teste CPP...

🙈😃😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 24 minutami je Slivka napisal:

V gozdu, kjer običajno delam, imam eno majhno brunarico. Ni kdo ve kaj, je pa toliko, da je notri nekaj najnujnejšega orodja, malo hrane in možnost za prespat. Ni elektrike, ni vode, še signal mobitela je bolj slab. In sem enkrat v službi to omenil. pa je ena sodelavka zagrabila, da bi ona rada enkrat tam preživela en "Robinzonski" vikend. In končno sva se zmenila in je prišla v soboto do mene. Pa odpešačiva (tu, na 1000 metrov nadmorske višine je preveč snega za mojega "terenca") do te brunarice. Odprem vrata, vstopiva in jaz se lotim kurit "šparet". Sodelavka pa hodi okoli in ogleduje. Enkrat pa se oglasi: "To je pa res simpatično urejeno. Ampak nikjer pa ni nobene ure."
Ne da bi se sploh obrnil, ji odgovorim: "Hja, veš, še vsaka, ki sem jo pripeljal sem, je točno vedela, koliko je ura..."

😂😂😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.