Skoči na vsebino
Pohvalite se,...
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Upam, da ne med smučanjem? 😊

Skoraj, po zadnjem smučanju ji je odpadla vsa privijačena plastika na podplatu, prav razletela se je, kot bi bila zoglenela-drobila se je kot suh kruh...?zmeden? :party0035:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Pravkar popil kavo... In pivo je tudi padlo. 😊 Smuka je pa fenomenalna. ⛷️

IMG_20220205_115433.thumb.jpg.447c2c2babad2e453b86426e589e943e.jpg

Alex nikar tu dol....🙈

Dobro in prijetno smuko vama želiva.:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 5 urami je Slivka napisal:

Naložil smuči v avto. Jutri na Cerkno.

😂🤣

pred 7 urami je Nejc1986 napisal:

Vplacal 1teden smučanja v Franciji 😎😎

Kje pa,če ni skrivnost...🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 6 urami je Alex napisal:

Smuka je odlična. Proge so cel dan "speglane". So pa proge za vse gušte. Dobili smo celodnevne karte za samo 33€/osebo skupaj z zavarovanjem, ki je v Italiji sedaj nujno. Je pa omejitev mislim na 4250 smučarjev. Potem ne prodajajo več kart. 

Je pa to kar kmalu zjutraj po 8.uri, ker je tam ob sobotah ponavadi pol obale, Trsta in Udin. 

Uživaj pa kako dobro kavo spij....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

 

Žalostno a ne, da je ratal cepilni status in pa cepilno prepričanje faktor odločitve. Ampak to niso krivi tisti, ki se zdaj odločajo komu dati glas le  na osnovi tega, ampak tisti, ki so s svojimi neustavnimi odloki povzdignili cepljenje na najvišji prestol in se zadnje leto govori praktično samo o tem. Pralnica mozga press.

 

Kar se pa Italije tiče boš pa razočaran, ker ne zahtevajo več cepilnega statusa - zdaj jim je bolj važno, da bi ja sploh kdo prišel. Men je smešno, da se kr tolčem po kolenih, zate pa ne vem. 😆

 

Tudi Italija nekoliko omilila ukrepe - 24ur.com

 

 

Hvala za skrb, z mojimi živčki je čist vse ok - jaz se zjutraj lahko pogledam v ogledalo in sem zadovoljen s sliko, ki jo vidim.

 

Glede tvojega prvega stavka pa takole - pravno ne zdrži tvoja navedba kot tudi tista ne, da je ženska sama kriva, če jo partner pretepa, kaj pa ni šla stran.

Samo da si ok 👍,glej s pretepenimi ženskami pa ravno nimam izkušenj.....☹️😒

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 6 urami je Boss napisal:

Lepo, da uživaš v tem, da "druge" maltretirajo in tebe pustijo pri miru - upam, da si ponosen sam nad sabo, da te take stvari veselijo. :bravo:

Sam si se odločil,da te matretirajo,samo to sem hotel povedat.Mi je pa žal,da je tako in bi bil bolj vesel,da bi vsi živeli normalno in veselo....😊 👍

Pa malo se sprosti in daj živce na pašo....😉

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 30 minutami je jereb napisal:

Brez skrbi lokomotiva se naprej pelje. Sedaj je dovolj tudi hitri pozitivni test, TUDI za hrvasko. To so Hrvatje imeli ze pol leta prej samo da nasi to pompozno naznanjajo, so pa samo skopirali.

To pomeni prebolelost dobiti sedaj veliko enostavneje kot prej. Italija in ostali EU bodo zelo kmalu sprejeli to, gre za zadnje izdihljaje,.o cepljenju sploh vec noben ne govori. 

Ko pride sezona pa sploh to ne bo vec vazno....

 

Link

MUP.GOV.HR

 

predočenje pozitivnog PCR ili brzog antigenskog testa, kojim se potvrđuje da se vlasnik oporavio od infekcije virusom SARS-CoV-2, pri čemu je taj test napravljen unazad 180 dana, a stariji od 11 dana od dana dolaska na granični prijelaz ili uz predočenje liječničke potvrde o preboljenju;

😊😃😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
Pred eno uro je Deeyan napisal:

 

nism reku, da jo bom znucal ampak ponucal 🤣

 

to je neka podobna fraza kot v Prekmurju, ki gučajo in gučijo, kar pa ne pomeni eno in isto :D

Točno tako,sem jo kupil 1 dec.in sem jo ponucal do danes za dva mesca....😉

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
dne 27. 1. 2022 ob 20:07 je Bini napisal:

Jeb..i januar je mimo ,prihaja perspektivni februar....😊 Evropa se počasi odpira,mi pa kot ponavadi capljamo za njimi (se ve zakaj) zato se bomo odprli mesec dni za njimi,žal....☹️

Do volitev bomo ravno iz dreka potem pa na dopust.....:jupiii:

Se spomnite tega zapisa 🤔 Še slabše je sedaj za necepljene, cepljeni pa fraj (neprecenljivo) 😁

pred 12 minutami je Jest napisal:

Jaz tudi ;) … Sem ravno v izolaciji… pozitiven PCR sem dobil vceraj… potrdilo o prebolevnosti velja od 9.2.2022 do 28.7.2022 … Zena pa nekaj dni manj… nima dostopa do ZVEM, zato mora enkrat v lekarno izpisat potrdilo…

Sreča pa taka, da se veseliš ko si okužen, da lahko greš potem na dopust.... ?zmeden? 

Veliko sreče.... 👍

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano
pred 9 urami je Slivka napisal:

 

 

Zanimivo mi je, kako imajo gonjo proti jedrskim elektrarnam, a pri vsem tem je pa jedrski reaktor 6 kilometrov od Koloseja, pa to nikogar ne moti - skoraj bi lahko rekel, da marsikdo tega sploh ne ve, čeprav se z avtoceste (Ljubljana - Maribor) lepo vidi.

Vemo, vemo, sem se vozil par metrov mimo, ko še ni bilo  AC. 

Najhitrejša pot iz Štajerske v Ljubljano takrat.... 🤪

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 17 minutami je Bossek napisal:

No nasa pisarna se zapira za 1 teden :D

 

Jaz v petek tak prehlajen. Tece iz nosu, mal me tko vse boli (nic kaj posebnega). V soboto isto. Naredim test in ... negativen.

V nedeljo sem tko 95% bolse (bi lahko rekel cist ok), ampak se zacne.

 

Prvi iz pisarne ob 12h napise da je nekaj bolan. Vrocina, vse ga boli ampak nima hitrega testa. Gre dons po teste naredi in je negativen.

Sodelavka (sedi zraven mene v pisarni), da ob 13h sliko testa in je pozitiven.

Drug sodelavec iz pisarne ob 15h napise da ma 39 vrocine in je cel svoh ampak dobi teste sele zvecer. No zvecer v nedeljo javi da je + na hitrem.

Se en (5 nas je v pisarni) pa je cisto ok.

 

No in dons prideva 2 v pisarno, grem za vsak slucaj po teste tacas drugi skuha kavo. Lepo pijeva kava narediva hitri test .... in njemu lepo pokaze +.

Sva lepo spila v miru kavo, se zmenila kaj bomo naredili in sla za 1 teden lepo na delo od doma :) On se je pa spotoma ustavil se v vojasnici v BTC za PCR test.

 

Tako da trenutno smo na 3/5 pozitivnih.

Jbg,žal tak to je....😒😓

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 47 minutami je Slivka napisal:

Saj bi zadeva še bila smešna, če ne bi bila tako prekleto resnična...

Lev je ustanovil firmo in zaposlil osle kot svoje delavce. Na začetku je vse potekalo odlično. Lev je vodil podjetje, osli so delali in firma se je razvijala.

Čez čas je lev spoznal, da so dobički tako visoki, da si lahko privošči managerja. Zaposlil je medveda.

Kot profesionalni manager je medved zahteval od oslov različna poročila, da bi lažje vodil podjetje in levu oddajal poročila. Lev je užival, medved je vodil firmo, osli pa so delali in za povrh še pisali poročila.

Seveda je medved prav kmalu uvidel, da porabi preveč časa za analizo teh poročil, zato je zaposlil tri volkove, kot poslovodje. Njihovo delo je bilo, da naredijo iz vseh poročil za medveda povzetek.

Da bi volkovi dokazali medvedu, kako so strokovni in dobri, so za osle uvedli še dodatno poročilo. To osle seveda ni osrečevalo, saj so morali ostajati v službi po službi, da so spisali vse, kar so volkovi zahtevali.

Medved je ugotovil, da morala v firmi pada, zato je zaposlil lisico, da dvigne razpoloženje. Ta je izvajala ankete, organizirala različne tečaje, dogodke, srečanja, … - vse to seveda izven delovnega časa – najraje med vikendi.

Osli so vedno bolj očitno izražali nezadovoljstvo. Imeli so vedno več dela in vedno manj časa. Motivacija je padla na dno.

Lev je uvidel, da dobiček firme drastično upada, zato je poklical na posvet medveda, volkove in pa lisico. Na sestanku je bilo določeno: potrebno bo odpustiti polovico oslov in tako zmanjšati stroške poslovanja, ostalim oslom pa znižati plačo za 20 odstotkov.



Bolj ko berem, bolj premišljujem, če res sodi v rubriko "Tole je pa kr smeh"...

Vse to je resnično in žal žalostno....😒😓

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.