Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Hm. .. pozitivni na HAGT in negativen na PCR? Poznam samo en tak primer izpred enega leta. Po drugi strani jih pa poznam kar nekaj, ki so negativni na HAGT in pozitivni na PCR.

Je točno tako kot praviš,če si na HAGT pozitiven je nad 80% PCR tudi pozitiven,vse druga je spet nakladanje,ker enim spet to ne paše....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 8 urami je Boss napisal:

Srčno upam, da res ne obstaja 99% ljudi, ki jim paše ta situacija. ?zmeden?

 

Seveda virus ostaja in bo ostal - to smo nekateri razlagali že pred skoraj dvema letoma. Ostajajo vsi virusi, od virusov, ki povzročajo gripo, rinovirusi, raspiratorni sinicijski virusi, enterovirusi, edenovirusi, raznorazni koronavirusi, da ne naštevam v nedogled. Samo s prehladom je povezanih cca 200 vrst virusov. 

 

Ljudje smo zelo arogantna bitja in vedno mislimo kako bomo premagali naravo. Problem je da je ne moremo, ker bo vedno našla način, da nas zajebe in tresne z vso silo. Znanja moramo uporabiti, da se prilagodimo, da z naravo sodelujemo/sobivamo in ne da smo njeni nasprotniki. In ja naravni zakoni so pač glavni ne pa neki kvazi ukrepi kako bomo z njimi premagali naravo. Znanost bi morala temeljiti na tem, da naravne dogodke prepoznamo, ugotovimo kaj pomaga na osnovi dejanski strokovnih spoznanj in se prilagodimo tako, da ne škodujemo ne sebi in ne naravi sami.

 

In ja, da se vrnem nazaj na viruse - spoznanja imamo, da so manj mutabilni virusi premagljivi, da se jih lahko znebimo s cepljenjem enkrat za vselej, so pa taki, ki so zelo nagnjeni k mutacijam, tam pa pač cepljenje pomage slabo ali pa celo nič zato, dandanes recimo nimamo cepiva za prehlad. Zato je veliko bolj pomembno, da se zanesemo na svoj imunski sistem in sploh na to kaj je potrebno storiti, da ga ojačamo in kaj ne smemo, da bi ga oslabili. In tukaj smo več ali manj pogrnili na celi črti pa čeprav je to prva bojna linija.

Hvala 'onemu' , da nisem med temi procenti ki jim ne paše ne eno ne drugo znajo pa vse in pametujejo za nazaj, za naprej pa pojma nimajo... 🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Nekateri pravijo:"na volitvah aprila bom obkrožil tistega, ki bo ukinil vse omejitve in ki ne zagovarja cepljenja."

Hm, take stranke mislim, da ni trenutno pri nas. 🤔

Je, je.... 😉

Malo višje se nekaj novega piše, verjetno še ni registrirana a bo verjetno kmalu.... 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 minutama je Boss napisal:

Kaj mam jaz s tem? Predstavil sem samo uradne podatke, ki jih objavljajo po celi EU. Zdaj, če tudi njim ne verjameš pol se postavlja še vprašanje kdo je resnični teoretik zarot.

 

Kdo se odpira in kdo ne pa sploh ni stvar zdravstvene odločitve ampak zgolj in samo političnih. In ja marsikje potekajo hudi protesti, samo cenzura je tako močna, da zato danes ti ne veš kaj se dogaja s protesti v Belgiji, na Nizozemskem, Franciji, Danski, Italiji, da se je Trudeau v Kanadi zgodil tovornjakarski puč, da se Boris Johnson rešuje tako, da ukinja vse omejitve, da Izraelska vlada počasi ukinja obveznost cepljenja in 4. odmerek.

 

Turd beži

 

Tudi pri nas je 1% ljudi,ki jim ne paše čisto nič,upam,da hodijo volit,da bo kaj drugače....😊

Novi rešitelji prihajajo,virus ostaja....😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Po vseh tvojih čitabolah bomo kmalu ugotovili,da smo super in da cepiva sploh ne potrebujemo😉 Žal se cela evropa s tem ne strinja,ne vem pa zakaj....

Vsi se odpirajo po evropi mi pa ne ker smo prepametni....😁

 

 

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 7 urami je Alex napisal:

Jaz sem najprej pomislil da bi bil to lahko jaz, ko se še ni vedelo od kod je srečni dobitnik. Potem sem pa ugotovil, da je potrebno loto najprej  vplačati. 🙄

Ta zadnja izjava je bolj gorenjska... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 6 minutami je Alex napisal:

Zanimivo, da nas na vlečnicah v četrtek  nihče ni niti  pregledal,ali nosimo maske ali ne. 🤗Seveda, je posledično ni nosil nobeden. 😊

Zadnjič na Rogli pa so in tudi nosili so jo.... 😊smo jo... 😇

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Dobro jutro. Tudi pri nas je kava ma mizi. Kam jo bosta kaj danes mahnila glede na to, da je lepo sončno vreme?🤗

Danes nikamor,ker pride mladina na kosilo😊 pa delovno soboto imam....☹️ Tudi vreme ni ne vem kaj danes....😒

Jutri pa greva  ⛷️⛷️ za en dan....:jupiii:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 13 urami je AmpeR napisal:

Ok super. 

Kaj pa vročina napram 1. in 2.?

Takrat prvič nekje okoli 38-38.5 dva dni,če se dobro spomnim,sedaj pa nič vročine...😊

Začelo se je pa tako,da jo je treslo-zeblo in si je zmerila pa je bila temp.35.7 isto kot pri sodelavcu....🥶 Jo je tudi malo žgečkalo po grlu zato je en dan malo kašljala in to je vse kar je bilo.😃 Ja no pa tečnoba ni izginala.....😂🤣Sodelavca pa sedaj boli grlo,zelo kašlja in v hrbtu ga močno boli,zaenkrat🤔 Ni pa cepljen kar pa tako ni pomembno.....🤥🤥🤥

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 6 urami je Boss napisal:

 

Po tvojih izjavah sodeč bi verjetno bili vsi mrtvi al pa vsaj tolk kot sta jih Krek in Trampuž napovedala.

 

Sem pa vseeno pričakoval, da nas razveseliš s podatkom, ker vem, da imaš ti ene posebne statistike in številke.

 

Drugač pa primerjaš neprimerljivo. Leta 2020 se je testiralo sila malo, ker je večino časa obstajal samo PCR test in HAG so bili na voljo šele kasneje v letu 2021. Nobenih testiranj v službah, vrtcih, šolah, pa za T pogoj, pa za tujino pa ne vem kaj še vse. Uradno so sami v NIJZ priznali, da je okuženih cca 5x več kot so jih dobili na PCR-ju.

 

Pa da vseeno vzamemo samo uradno izmerjene podatke v jeseni 2020, ko je bil najbolj smrten drugi val (spuščen virus v vse DSO-je) je bila smrtnost na število okuženih cca 1,6% (če vzamemo NIJZ razlago torej 0,3% ali trije na 1000 okužb).

 

Glej, če men ne verjameš si poglej uradne podatke na NIJZ al pa na Covid 19 sledilniku - tako, da please, dovolj je sejanja panike in manipulativnega strašenja, ker to res ne služi ničemur, še najmanj pa resnici in realnemu stanju.

Jaz pišem eno ti pišeš drugo, samo to še povej, da bi brez cepiva bilo manj umrlih pa si zmagal.... 👌

Jaz sem realn in imam odprte oči?zmeden? nisem pa črnogled in sem ti napovedal odprtje čez cca en mesec😉ni to super po dveh letih zapora.. 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 16 minutami je AmpeR napisal:

A ni bila tvoja že drugič pozitivna od kar je korona?

Jp,prvič,ko še ni bilo cepiva in ga je fasala v službi od sodelavke. Imela je nekaj težav in 14 dni raznih simptomov kot je vročina boleče grlo,kašelj bolečina v hrbtnem delu pod lopaticami,bolečine v mišicah in izguba vonja.Jaz pa sem imel 10 dni karanteno in ostal neokužen.😊 Sedaj pa spet od sodelavke in to takšne neodgovorne,ki je kao mislila,da je samo prehlad in je okužila 3 v pisarni! Sedaj ni imela skoraj nič problemov....😊

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 30 minutami je jereb napisal:

Ti resno se vedno mislis da se odpira zaradi cepljenja? Cetudi je angleska vlada rekla - priznala drugace? Najprej preveri zakaj ukinjajo ukrepe

Ne samo zaradi cepljenja ampak zaradi dobrega zdravstvenega stanja v bolnicah in to je posledica več kot 80% precepljenih.😊

Se sploh zavedaš koliko mrtvih bi bilo,če nebi bilo cepiva 🤔  To bi bil pomor ljudi v imenu znanosti,če nebi uporabili tega cepiva,ki je trenutno na voljo.

Kako hitro pozabljate kakšen odstotek mrtvih je bil glede na odstotek okuženih pred dvema letoma ko še ni bilo cepiva ! Aja ,tisti so umrli,ki bi tako ali tako....☹️

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Jeb..i januar je mimo ,prihaja perspektivni februar....😊 Evropa se počasi odpira,mi pa kot ponavadi capljamo za njimi (se ve zakaj) zato se bomo odprli mesec dni za njimi,žal....☹️

Do volitev bomo ravno iz dreka potem pa na dopust.....:jupiii:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 42 minutami je Scr3am napisal:

Kaj boste na to rekli? Medtem k bi nekomu k ni cepljen in ima opravljen negativni test zavrnili nastop. Pa bi lahko imel en miljon proti teles.

 

WWW.ZURNAL24.SI

Nikola Karabatić je zbolel za covidom-19, a kljub temu lahko igra na evropskem prvenstvu v...

 

Ali pa ta groza.

 

MARIBOR24.SI

31-letni DJ Ferguson je bil izbrisan z vrha seznama čakajočih na novo srce, ker...

 

Luda kuča.... 🙃

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

1.  dan Selaronda + Gran Risa (start-cilj Badia)

2. dan Marmolada (start-cilj San Cassiano)

3. dan Selaronda + Sass Pordoi  (start-cilj Corvara)

 

S Sass Pordoi pod gondolo tokrat nisem smučal, je bilo premalo snega, sem pa pred 25 leti :) Od takrat je tudi tale posnetek (zgoraj ob sedežnici Rodella-Des Alpes), smuči pa še "sulice".

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=yaIkQViE3PU&t=363s

 

Kje je pa tukaj cofe.....🤔😃😂 

Dobro se boš razmigal,super zgleda.....:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.