Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 15 minutami je Bossek napisal:

A mam samo jaz tak obcutek ali je res mozno .... da bi tole temo, ki ima sedaj ze 159 strani spravili na 1 stran pa tko ene 5 postov.

 

- Alex bi napisal, da bodo vsi necepljeni dobili korono in enkrat umrli.

- Boss bi napisal, da bodo tudi vsi cepljeni tudi dobili korono in enkrat umrli.

- Za stanje kot je so krivi oboji in oboji bodo enkrat umrli

- Vecina jih preboli. Tisti, ki ne .... umrejo

- Vsak pozna nekoga, ki je umrl

 

Uglavnem, tok nekega prepucavanja, da vsak pove, da bomo vsi enkrat umrli

 

giphy.gif

To ni možno,bilo bi pa fajn.....:jupiii:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

In kaj jim pomaga? So se znebili virusa? Nimajo okužb? Ne nosijo več mask? Bolnice so prazne? Nihče več ne umre?

 

A ti nalimam grafe teh držav al si boš znal sam poiskat?

Točno tako,zelo malo jih je v bolnici in zelo malo jih umre 👍Pri nas jih več kot deset na dan

Maske in razkužilo je pa tako obvezna oprema.....😉

Ne virusa se niso znebili,zakaj bi se ga saj sloh ne obstaja.....😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)

Brezveze razglabljamo, saj je vse znano in se vse ve, samo priznati si eni nočejo zmote! Sreča je samo ta da za kovidom umirajo starejši in ne mladi, če bi bilo obratno bi bile vrste pred cepilnimi centri..... 😲

Če tole morda kdo zanika se naj spomni na pred lansko pomlad, ko ste bili vsi posrani od strahu, vsi delo od doma, prazne ceste, gostilne zaprte itd, ker se še ni vedelo kako in kaj pa ste komaj čakali 

(po javno mnenjski anketi) kdaj bodo naredili cepivo, ki nas bo rešilo.... 😊

 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 42 minutami je Jest napisal:

Govora je o boosterju... ali sem kaj spregledal? Itak je znano, da prvi in drugi odmerek bore malo pomaga pri omikronu... 

 

Ampak OK... Ce si ti srecen, potem je vse v redu... ni pa treba zato tako skodozeljno pisat o tistih, ki niso cepljeni ...

Škodoželjno nisem nikoli pisal o anticepilcih ampak sem jim samo priporočal cepljenje in mi je bilo žal tistih od teh,ki so potem umrli pa jim nebi bilo treba da so....😓

Še enkrat se bom ponovil,kar sem povedal že jeseni, poleti bo konec vsega v večini....👍

Eni bomo precepljeni eni preboleli in žal veliko umrlih,ki jih bomo pogrešali...😓ali pa nekateri tudi to ne....🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 2 urama je Z M A J napisal:

Mi je umrla najboljša stara mama, s katero sva bila dobesedno best frenda (skupaj pekla potico, kuhala vino, imela večurne debate, se smejala raznim prigodam).

Stare mame so ene in edine pa seveda najboljše.... 

Iskreno sožalje 😓

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je NevLado napisal:

Dobro jutro,

 

delo od doma :ouje:

 

A @Bini si še živ, danes ni kave?

Seveda sem še živ in še vedno neg.ob 5 zjutraj... 👌

Zdajle po 300km pa paše ena prava kavica 😉👍

16431015405966814112168400359780.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je Martin Cufer napisal:

Jaz se nebi s tem hvalil..pač imaš "srečo" da si še živ... 
10 dni nazaj mi je umrl kolega,ki je takoj po NL prejel booster in je umrl zaradi kapi. 
Tip aktiven športnik,brez kakršnih koli pridruženih bolezni.
Tko da ja,veselo špikanje še naprej 

Res sem vesel,da imam srečo in da jo imajo tudi vsi cepljeni okoli mene cca 3 miljarde ljudi...😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 2 urama je AmpeR napisal:

Karantena mi ne da mira in zadevo sem še 1x celotno razkopal. Vse pošprical z megliotom, očistil in na koncu pošprical še z silikonskim sprejem. 

In ne moreš verjet. DELA😄😆.

 

Koliko časa pa bomo videli...

Škoda,da nisi posnel....☹️ Bi za naprej imeli rešitev na dlani.....:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 2 urama je Jest napisal:

Ogromno ljudi se tudi nic ne prime… pa sploh niso cepljeni… Kako potem lahko trdis, da pozivitvena doza deluje v nulo? Pa dosti je tudi takih s pozivitvenim odmerkom, pa so vseeno bolni… Torej je bolj odvisno od cloveka samega, kot pa od tega, koliko odmerkov cepiva je dobil…

 

 


Z obsojanjem in oznacevanjem drugih z geji si ti zacel… Sledili so pa tisti, ki stalno prcajo in oznacujejo druge, katerih sploh ne poznajo… 

 

Ce ne ves, kdo se skriva za nickom, je bolje, ce si tiho… 

Glej pri meni deluje al pa ne😊 Za druge pa ne pišem, ker ne vem.... 👍

Pri ženi ne deluje pa je tudi 3x cepljena, jaz pa od nje ne dobim in tudi predlani nisem, ko še nisem bil cepljen.... 😀Je pa tudi res, da ji nič ni razen prvi dan jo je malo treslo brez vročine in zato sem jo testiral in je bila pozitivna..... 😲 Še vedno mislim, da je najboljša preventiva higijena s cepljenjem vred proti hudemu poteku bolezni👌

Statistika temu potrjuje..... 😉

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 4 urami je Slivka napisal:

Ko sem se odpravljal iz službe, so mi sporočili, da je ena sodelavka naredila samomor. Punca je bila pri triindvajsetih že diplomirana medicinska sestra, dva dni po petindvajsetem rojstnem dnevu so jo pa našli obešeno...

Res hudo,moje sožalje.:(😓

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 40 minutami je jereb napisal:

Zakaj zal? Clovek lahko gre v penzijo, pa bo na izgubi tenis in to v taki meri da bodo se spreminajli pravila zanj. V Avstraliji sonto ze naredili, vse so spremenili da en posameznik ki je pomembnejsi od pravil, pride. Usrali so se pa ker so se ljudje pobunili. To so pa glasovi na volitvah. Se zavedas da je Melbournski turnir izgubil 239M€ sponzorskega denarja ker ni stevilke 1 na svetu? 

A mislis da je Bauerju pa Hadalinu zal? Ne ni jima, sta bolj pokoncna kot kdorkoli in se raje odpovesta olimpijskim igram in veliiiiikim dodatkov sponzorjev.

 

Gre se za politiko pri Djokovicu ne zdravje

Saj je prav,da so narod poslušali al ne?

Nihče ga ne pogreša brez skrbi in tudi žal in sram ga je kar se je dobro videlo v Beogradu,ko še navijače,ki so ga do konca podpirali ni pozdravil,sramota....🙈

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)

Tole s testi je bolj kot ne nakladanje....🤥 Še jaz dodam svojo zgodbo,žena je bila s hitrim testom pozitivna v sredo zvečer, včeraj opravila pcr test in danes je dobila obvestilo po sms da je pozitivna ☹️ Meni ne pripada karantena (3xcepljen) zato se od srede testiram 2x na dan (zjuraj in zvečer) vsi testi do danes zvečer negativni! Sem si mislil,da ne more biti res da se nebi okužil,ker sva res skupaj in se ne paziva ne vem kako, zato sem enak test preizkusil še na njej in rezultat je bil "pozitiven" 😊. Iz tega sledi,da so ti moji testi zanesljivi in so to tudi dokazali !!!😉

Testiram se tudi po grlu in nosu kot imam navodila in priporočila za omikron.👍

Še sliko dodam.....:prstgor:

IMG_20220121_212959~2.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 42 minutami je AmpeR napisal:

Po 7 dneh v stiku z tamalim tudi jaz +. 

Službeno obiskal cca 250 hiš/objektov xxx strank, skupaj pili kavice in nič. Nakoncu staknem od tamalega in to doma. Simpomi 38-39 vročine...

😓

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.