Skoči na vsebino
Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 26 minutami je Slivka napisal:

Danes zjutraj, ko sem si zapenjal srajco, mi je odpadel gumb.
Potem sem pobral kovček, pa mi je ročaj odpadel.
Nakar sem šel zdoma, odpiral vrata in mi je kljuka v roki ostala.
Zdaj bi pa moral iti lulat, ampak... Kako bi napisal... Se bojim...

:hohoho:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Samo je sranje v teh časih hodit na smučanje v tujino. 

Kaj pa, če fašeš korono tam? 🤔 Pa, da, te še domov ne pustijo. 😬

Saj pravim,da se mora kovid končat,potem pa gasa 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Lajk za smučanje. Seveda po pameti :) če greš v Italijo ; en kup novih ukrepov na smučiščih imajo .

Ne ne, grem na Roglo za en dan,ko bo pa kovida enkrat konc pa pade kak teden Francije,da si dam duška....:jupiii:

Lani se prvič nisem smučal od kar pomnim,da sem stopil na smuči.....:hohoho:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 2 urama je Bossek napisal:

Smo si na siht kupil nov kavomat in mazda salcki idealno paseta not 

 

IMG_2129.thumb.jpg.0a5c8cc0cc6c55892a2326d61042369b.jpg

V belo bela v črno črna.... :party0035:😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 12 minutami je Nejc1986 napisal:

Omikron se kaže kot kašelj , boleče grlo,zamasen nos. Ni izgube vonja in/ali okusa. 

 

Pri meni isto; v soboto na poti iz Nassfelda suho in rahlo dražeče grlo.

 

V nedeljo pred službo negativen HAGT. V nedeljo v službi sem bil malo švoh in komaj čakal da bo konec službe (grlo in vse ostalo ok ).

 

V ponedeljek se zbudim z glavobolom, kašljem  in bolečim grlom, vročina do 38. HAGT negativen.

 

Torek malo bolje, kašlja nič vec, glava bolela, vročina blago povišana. 2x HAGT negativen,prav tako PCR.

 

Sreda samo še glava boli.

 

Četrtek skoraj ok (le utrujenost ).

 

Petek (danes) le še blago zamašen nos.

 

Seveda že v ponedeljek zjutraj kontaktiral vse ljudi s katerimi sem bil v stiku in so do danes vsi ok. V dobrih starih časih se je temu reklo prehlad. 

 

Kar se tiče "negativnih 3x cepljenih". So imeli negativen PCR ali pa se niti niso šli testirat,ker kao nimajo simptomov? Po mojim izkušnjah imajo (skoraj) vsi neke simptome. Le da se nekaterim ni potrebno testirati in saj veš... Dokler nisi pozitiven si negativen :)

Sem lajkal, ker mi je všeč opis te tvoje situacije ne pa tudi bolezni👍

Okoli nas je tudi situacija z omikronom malo J.... A 🥴Vsi okoli po naselju so pozitivni; šefica in cela njena družina, bratranci z družino, moja hčera z družino itd, itd.... 🙈

Sedaj samo čakam kdaj bom še jaz ZAJEBAL, seveda bom priznal čeprav sem 3x cepljen,ko ne bo slik Ljublja.kofeta sem v karanteni.. 😉

Tudi šolo so zaprli, ker je zmanjkalo učiteljev.... 🤪Ja tako je tu pri nas. 😟 Jutri grem pa smučat🎿, letos prvič in to z MASKO.... 😷 🙈

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 8 urami je Shrek napisal:

Evo. 

2x cepljen in pozitiven....

 

Bo priznal 3x cepljen, da je pozitiven? 

Zajebal si ni kaj.... 😲Kaj pa pravi maska in razkužilo pa..... 🤔

Dobro se zliži 👍

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Piščalka proti naletu divjadi
Napisano
pred 20 minutami je Bini napisal:

Meni je zrihtal kolega za 5€ ali nekaj takega.Mislim,da smo o tem debatirali predlani in je @Boss neko sliko nalimal iz neta,ki je bila identična! Je pa mislim USA izdelek....😊

WWW.PARKKA.COM

Avtomobilska piščal proti naletu divjadi

Evo tole firmo odganjalca imam....😊👍

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Piščalka proti naletu divjadi
Napisano
Pred eno uro je Gregster napisal:

Kje si nabavil?

Meni je zrihtal kolega za 5€ ali nekaj takega.Mislim,da smo o tem debatirali predlani in je @Boss neko sliko nalimal iz neta,ki je bila identična! Je pa mislim USA izdelek....😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Piščalka proti naletu divjadi
Napisano
Pred eno uro je Gregster napisal:

A to deluje?

Poznam kar nekaj voznikov,ki to imajo in niti en ni več nabasal divjad,prej pa kar nekaj....👍

Jaz ima to že nekaj časa in še nisem ulovil nobene srne....😜

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)

Pa še ena službena z Golnika za konec dneva.... :jupiii:

164200259216199610680920675577.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

pred 41 minutami je kacnje napisal:

Mogoče samo namig, ker vse stvari niso ravno samoumevne: pri vnosu podatkov za svoje vozilo, obvezno izberite tudi "Parameters Diesel Mazda". Brez tega vam v LIVE DATA ne bo pokazalo zavihka DPF.

Kode so še na voljo.

To za bencinarja ni, sam vprašam... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 4 urami je Freak napisal:

No evo, pa sem tudi jaz pokasiral kovid. Najprej zbolela dva sodelovca,pol naprej pa po tekočem traku.

Pozitiven na pcr testu sem bil v nedeljo, tako da se sedaj skrivam v sobi, da zmanjšam riziko,da bi okužil še partnerko in otroka. Čerpov ne vem, če ima smisel, glede na to, da smo bili itak do sobote v normalnem stiku. Ampak upam no, da se izognejo.

 

Kar se umrlih tiče, se je za kovidom poslovil tudi moj mehanik motorja z viča :( Sicer neuraden, ampak res stručko. Pa mi tudi ni deloval kot rizična skupina :( Ti da misliti.

 

Sicer jaz sem cepljen, je pa res,da je od druge doze minilo že pol leta, tako da ne vem, če ima še kaj učinka?

Pri omikronu je res loterija, da ga ne bomo kasiral saj je že povsod, ni da ni.... 😟

Zlizal se boš ni kaj.... 👍😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.