Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 26 minutami je Nejc1986 napisal:

Nekaj (ok, marsikaj) ne razumem. Zakaj naj bi Jereb izigral karanteno?

Karantene pa no sem 2xC + P ker sem cepljen lahko delam kar cem, tudi o tem smo pisali, a nekateri ne dojamete da je cepljenje glavni vzrok prenosa okužb. 

 

Preden sem videl tale zapis zgoraj sem odgovoril in vidim, da sem se prenaglil, ker sem kasneje videl, da je 2xc+p👍

Popravek sledi.... 🙈

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 uro je jereb napisal:

Prosim povej kako  in s cim sem jo izigral, prosim?

Razlozil sem, da sem naredil samoprijavo in se drzal karantene ceprav sem cepljen! Ni mi bilo pa tega treba - to sem razlagal in ce tvoj neumen um tega ne razume ne norem pomagati. Zato vem kako to gre in na to temo smo imeli debato! Nihce - uradno ne dobi karantene ce se ne prijavi sam! To so vladni ukrepi! Karantene pa NI uradno ce prides cepljen domov.

 

Bini si nizkotna oseba ki obraca besede in namerno provocira. Za take osebe ni vredno kulture. Nizkotna baraba si. V bistvu je se Alex nehal provocirati a ti ne mores iz svoje koze. To je sramotno.

Najprej pišeš, da ni karantene potem, da se moreš sam prijavit itd, itd.... Kaj si lahko kdo misli o tem glede na to, da si proti večini ukrepov! 

Nisi pa videl tistega,kar sem napisal, 'da tako vsak sam ve kaj dela'? 

Hvala za oceno osebnosti, jaz tebe ne bom ocenjeval, ker te ne poznam osebno in ne mislim pisat take bedarije o tebi kot jih ti o meni. 

Nekaj je zajebancija, nekaj žaljenje in nekaj resna debata.... Sam pa moraš izluščiti pri teh zapisih kaj je kaj🤔 Žal ali na srečo si zgrešil pri oceni za kakih cc90% 😊aja pa brez zamere in vesel božič in srečno n.leto.🌲

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 3 urami je jereb napisal:

Nobene karantene ni poba

Sem ze napisal da je karantena en velik papirni larifari, SAM se moras prijaviti v karanteno, NIJZ or kdo drug ne dela tega tudi ce si pozitiven (cepljen ali necepljen). Bil na tem nedavno. 

Ampak ti si jo izigral, da si tako seznanjen o izogibanju, bravo 🥴👏👏👏

😓😭🙈

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 urami je jereb napisal:

Srecno in zdravo, nasa druzba gre v petek do 3.1 praznovat v beograd. Stran od te norije, dol vse operira normalno, je pa ze vse bookirano, slovenci svuda

 

4. odmerek je pa ze tu, se preden se je dobro zacel 3.

Pametno,pa karantena te že čaka.....😃😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
Pred eno uro je Nejc1986 napisal:

Še jutri in petek na šiht, potem pa dopust. Izkoristil vavčerje in 2tedna nazaj kupil 3mesecno karto za fitnes, danes pa še 5kart za Vogel (tnx babici,da mi je odstopila svoje vavčerje 😂). 

 

Pa itak ravnokar padel kufe na Šmarni :)

IMG20211222143943_00.jpg

:prstgor: pa ne da brez kolesa......😲

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 8 urami je Alex napisal:

Kako to misliš 7x? To pomeni, da ni umrl od cepiva in si vse anticepilsko teorije ovržene? 🤗

Ne ,ta je ime samo srečo......😃😂🤣

Ona 20 letnica je žal ni imela.....😓😭

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 34 minutami je jereb napisal:

Se pravi tebe ne skrbi, da te upravlja farmacevtsko podjetje? Saj ti je jasno da doktorji in eu niso dali sami teh smernic?

 

No super.

Torej,kaj te skrbi ,bremeni ali celo mori ? 🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

Se strinjam - odebeljen tekst opisuje našo realnost, ki se jo tudi sam sramujem, ampak to zame ne more biti razlog, da vendarle ne bi naredil nekaj, kar se zdi prav in smiselno, pa ne glede na to, ali je formalnost ukrepa ustavna ali ni. Važna je vsebina, da moje ravnanje pomaga meni in soljudem in hkrati ne škoduje drugim. 

 

:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 5 minutami je jereb napisal:

Z danasnjimi ukrepi euja se vse resetira ponovno.....zakaj? Ker ce hoce kdo, ki je ze 2x cepljen poleti do dopust mora se 2x cepiti pozivitveno! Torej 4x

 

Bolje da se potem cepis od zacetka pa drzi dlje, pa ceprav sta dva odmerka manjsa zascita....

 

Pa kdo je tu nor res? Cez leto bomo imeli ljudi prepolne cepiva in ogromno takih se prebolelih povrh vsega. Ce to ni sedaj nacrtno porabljanje cepiva brez omejitev kolaterarne skode ne vem, tudi otroci so sedaj popolnoma izpostavljeni.

Katastrofa za clovestvo. Res moglce 1x 2x ok ima smisel a ce ne deluje, ne deluje. 4x pa tudi 5x pa nima veze z zdravjem. Cestitam pfizerju za zmago. Pa ne nad virusom.

 

 

Te kaj skrbi,me res zanima kaj?😲

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Vsa cepiva na trgu so eksperimentalna pa če s s tem sprijazniš al pa ne. Glede tehnologije in načina delovanja pa uporabljajo eksperimentalni način prvikrat uporabljen v pogojno odobrenih cepivih le proizvajalca mRNA cepiv in deloma tudi obeh vektorskih.

 

Če porabljenih 7 milijard doz  Faizerja ni dovolj za varnost cepiva potem pa ne vem....🤔

 

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 24 minutami je mazdaman napisal:

A je to novo cepivo Nuvaxovid podjetja Novavax kaj boljše,

prosim za odgovore BOSS-a (ali koga drugega) ker on se poglobi zakaj ne se cepit z katerim od cepiv.

 

https://www.24ur.com/novice/korona/ema-odobrila-novavaxovo-cepivo-proti-covidu-19.html 

 

Samo preverjam katero naj vzamem za poživitveno dozo. Prve dve sta bile AZ.

 

Če je že bilo govora o tem cepivu se opravičujem, ker nisem bral zadnjih par strani.

Če se misliš cepiti se daj čimprej,ker od AZ nisi nič zaščiten,če se ti gre za zaščito,če pa samo za potrdilo,ki bo veljalo 9 mes pa kombiniraš do kdaj hočeš,da ti velja.....Jaz sem s Fajzerjem in nimam nobenih težav in nikogar ne poznam,da bi jih imel pa hodim veliko po bolnicah....😊

Odločitev je vedno tvoja....👌

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

Žal sem se zmotil in prebral tole skropucalo. Tole je šele FB/Twiter nabijanje. V bistvu je to pranje ljudi, ki razen ponujenih novic si sami ne znajo poiskat realne podatke, kaj se dogaja po svetu in da so z virusom več ali manj opravili tisti, ki so ubrali čisto drug pristop od množičnega precepljanja. Pa ali jim je to dejstvo všeč al pa ne.

To skropucalo je za ene od tistih ki tukaj pišejo,da sploh ne gledajo  tv in drugih medijev,ker vsi samo lažejo in sedaj so dobili podroben opis kako in kaj v času kovida....😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 20 minutami je Shrek napisal:

Zdaj pa že ti žališ necepljene. So necepljeni nerazumni in neracionalni? Ustavi konje, prosim. Zakaj so zdaj tudi necepljene medicinske sestre napredovale za 5 plačilnih razredov? Zakaj so zdravniki in medicinske sestre vesele, da je kovid? Zaradi denarja. 

Denar, denar in še enkrat denar. 

Si pač izbral kar si izbral,samo dve možnosti so 'biti ali ne biti'...🤔😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 minutama je jereb napisal:

Prosim ce nas razsvetlis kdaj se 'rekreiras'

Screenshot_20211220-111211_Chrome.jpg

Izvoli, lahko nadaljujem za cel teden. Od jutra do vecera so objave z najvec pol ure vmes. Dober si

Nisi razumel napisano, tisto za rekreacijo je bilo mišljeno za včeraj do večera,med tednom ni časa za rekreacijo. Poglej še v kako drugo temo..... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.