Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 42 minutami je Janez007 napisal:

Ne moreš izhajati iz posameznika - njegovega pogleda in njegovega primera (ali posameznih primerov), ampak pogleda na množico ljudi. Zaradi airbagov, boljših gum, omejitev hitrosti,..  na leto v Sloveniji na cesti umre veliko manj ljudi, mogoče pol manj, kot bi jih brez teh omejitev.

 

Seveda cepivo nikogar ne ščiti 100%, kot tudi ne vgrajen airbag. Saj to vsi vemo. Če pa okuženih cepljenih umre le 20% v primerjavi z okuženimi necepljenimi, pa je to za množico prava rešitev. In zato ne razumem, zakaj je za nekatere taka težava se cepiti. OK, bojijo se za svoje telo - zdravje. Po drugi strani isti nimajo težave z barvanjem las, ko v telo dobijo 100 kratno dozo težkih kovin cepiva. In nimajo nobenih težav z odvzemi brisov s sluznic v primeru angin, ... Meni se to zdi nespameten egoizem. Pomagal bom samo takrat, ko bom 100% imel tudi sam nekaj od tega. V primeru Covida pa to ni tako, saj v naprej daš delček sebe, čeprav ni 100%, da se bo ravno tebi to povrnilo. Ker to, da se s tem reši življenje 80% drugih, sploh starejših, meni egoistu, to ne pomeni nič.

 

Če te dobijo na cesti s preveč alkohola v krvi, prekoračeno omejitvijo, z gumami s premalo profila, itd, itd,.. tudi plačaš kazen, pa ni nujno, da si dejansko koga ogrožal, tudi sebe ne. Niso vsa pravila le za to, da se nekoga zafrkava, čeprav jih posamezniki mnogokrat tako vidimo.

 

Itak sva @Boss na nasprotnih bregovih in bova glede te teme zelo verjetno tudi ostala. Ti me ne boš prepričal s temi zame "od vsepovsod privlečenimi" argumenti, tudi jaz ne tebe z zagovarjanjem nekaterih glavnih odločitev naših odločevalcev, čeprav imam tudi sam o mnogih velike pomisleke in še zdaleč nisem pristaš njihove sedanje politike. 😉

Tako lepo pošteno in prav napisano, da imaš kaffé ali pivo v dobrem.... 👌:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 8 urami je Boss napisal:

 

Predno skačeš iz kože si še 1x preberi. Nihče ne trdi, da ni kovid kriv... vprašanje pa je zakaj kljub cepljenosti smrtni izzid. Bo šlo?

Seveda bo šlo,žal ne bo šlo, ker se prepričane v karkoli četudi v napačno ne da obrnit, škoda... 😓

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 14 urami je Bini napisal:

Ne ,ne to pa ne......😊

 

Ponedeljek je tu, dobro jutro... 😉

16399863467487070670074091805504.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 9 minutami je Boss napisal:

Vem Alex, ljudje tudi umrejo zaradi kovida oziroma komplikacij, ki nastanejo v zvezi z njim. Ja lahko se zgodi tudi ta smola, da je potegnil takratko pa čeprav je bil polno cepljen. Zato pa pravim, ne se hecat, četudi si cepljen lahko "zadaneš" na tej življenski loteriji.

 

Mogoče je pa on en od teh sicer redkih primerov, da je ravno cepljenje povzročilo oslabitev imunskega sistema, kot opozarja del stroke, da se lahko zgodi. Tega ne bomo nikoli izvedeli, ampak kakorkoli že RIP Carlos.

Ni bil kriv kovid ,nikakor ne !

Še starejši ne umrejo od kovida kako bi lahko mladi ali še mlajši,to nikakor ne gre tako..... 

Cepivo je krivo tudi ,če se mu samo približaš ti škodi ali te pokonča.

Takole se bere vaša burleska,ne morem verjet......😓😭

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Večino dneva sem bil odsoten zaradi rekreacije in uživanja v naravi.👍 V tej temi pa nič novega,no samo to,da so eni vedno bolj v dreku in ne vedo kako bodo prilezli od tam brez cepiva!🤔 Vedno težje bo takim in prav je tako saj si sami krojijo usodo in to žal slabo.....😭

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Tudi ob nedeljah delaš? 🤔Jaz sem tudi danes, prvič to leto, delal v nedeljo. Na srečo le par ur. Še to mi je bilo preveč. 😄

Ne ,ne to pa ne......😊

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 6 urami je pob napisal:

Nacionalna kampanja. :)

 

FB_IMG_1639835826820.thumb.jpg.b7eaf65baab5016fa35ab6c184f1d157.jpg

In  minister se bo tretjič cepil oziroma naredil samomor tako kot 95% vseh zdravnikov in tudi jaz,Alex itd..... Se mi necepljeni prav smilijo,ko jih nebo mogel nihče zdraviti....😓😭

No mogoče pa priskočijo na pomoč tisti " fb " medicinci z medico pa take pa to......😊😃😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 9 urami je Alex napisal:

Dober dan. 🤗 Škoda, da ne moremo v Italijo, bi bil idealen dan za smučanje. 🙄

😓😟

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Nop. Upanje umre zadnje. Nič ni 100%.😉

Je pa zanimivo, ko se greš cepit, pa sediš petnajst minut potem na stolu in čakaš... in čakaš. Se bo kaj zgodilo?... me bo infarkt? To je kar vznemirljiv občutek in hkrati adrenalinski. Nič. Potem, ko  drugi dan dobiš vročino in te vse boli, si misliš- to je to. Gotov sem. 😬 Drugi dan se zbudiš, kot da ni bilo nič. Alora je to to. Ampak prihaja drugi odmerek. 🤔Ali me bo tokrat pobralo? Zopet adrenalin. Itak na lotu ne zadanem nikoli nič, ni vrag, da bom prav tokrat kaj "zadel". 🤗 Kar vznemirljivo vse skupaj, moram priznati. 

Če pa vse skupaj še nekako deluje, če te obišče korona, je pa čista zmaga. 🤗 Zato pa gremo še na tretji odmerek. 

Mislim, da smo se nekateri  že "navlekli" in nas lahko reši le še Krek. 😬

A ti si čakal tam 15min,uf jaz sem v tem času že prevozil 10km,joj kako srečo sem imel,da ni prišlo do' črne kronike ' ......😲in to kar 3x,oh koko srečo imam....😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Joj,joj,joj ni čudno da se nam tako godi....🙃

Kaj vas mrtvi sodržavljani nič več ne ganejo,aja 12 in več vsak dan je premalo ker so pač stari in so za proč....😩 Vsaka vam čast,da imate toliko egoizma v sebi,da se vam ljubi še vedno upirat vsej strokovni znanosti in večini ljudi po svetu ki smo cepljeni in še vedno živi ja "živi" 😃

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 10 urami je Boss napisal:

 

Tele lanske so res natančne, še za naslednje leto nam napovedujejo dogajanje. Še dve fazi pa smo tam, kjer nočmo bit.

 

Phase 1: Simulate a threat and create fear.  (December 2019-March 2020)
 

- Mount a pandemic in China.
> - Kill tens of thousands of elderly people.
> - Increase the number of cases and deaths
> - Position vaccination as the only solution from the beginning.
> - Focus all attention on Covid-19.
> Result, (almost) general panic

- Phase 2: Sow the tares and division.  (March 2020-December 2020)
> - Impose multiple unnecessary, liberticidal and unconstitutional coercive measures.
> - Paralyze trade and the economy.
> - Observe the submission of a majority and the resistance of a rebellious minority.
> - Stigmatize the rebels and create a horizontal division.
> - Censoring dissident leaders.
> - Punish disobedience.
> - Generalize PCR tests.
> - Create confusion between cases, infected, sick, hospitalized and dead.
> - Disqualify all effective treatments.
> - Hope for a rescue vaccine.
> Result, (almost) general panic.
>
 Phase 3: Bring a treacherous and deadly solution.  (December 2020-June 2021)
> - Offer a free vaccine for everyone.
> - Promise protection and return to normality.
> - Establish a herd immunization target.
> - Simulate a partial recovery of the economy.
> - Hide statistics of side effects and deaths from injections.
> - Passing off the side effects of the injections as "natural" effects of the virus and the disease.
> - Recover the notion of a variant as a natural mutation of the virus.
> - Justify the maintenance of coercive measures by not applying the herd immunity threshold.
> - Punish health professionals for the illegal exercise of care and healing.  -
> Result, doubts and feelings of betrayal among the vaxx, discouragement among opponents.

 Phase 4: Install Apartheid and the QR code.  (June 2021-October 2021)
> - Voluntarily plan for shortages.
> - Impose the vaccination pass (QR code) to reward the vaccinated, punish the resistant.
> - Create an Apartheid of the privileged against the others.
> - Take away the right to work or study from non-vaxx.
> - Withdraw basic services to the non-vaxx.
> - Impose PCR payment tests on non-vaxx.
> Result, First stage of digital control, impoverishment of opponents

Phase 5: Establish chaos and Martial law.  (November 2021-March 2022)
> - Exploit the shortage of goods and food.
> - Cause the paralysis of the real economy and the closure of factories and shops.
> - Let unemployment explode.
> - Apply a third dose to the vaxx (boosters).
> - Take up the murder of the living old men.
> - Impose compulsory vaccination for all.
> - Amplify the myth of variants, the efficacy of the vaccine and the immunity of the herd.
> - Demonize the anti-vaxx and hold them responsible for the dead.
> - Arrest opposition leaders.
> - Impose digital identity on everyone (QR code): Birth certificate, identity document, passport, driving license, health insurance card ...
> - Establish martial law to defeat the opposition.
> Result, Second stage of digital control.  Imprisonment or removal of opponents.

Phase 6: Cancel the debts and dematerialize the money.  (March 2022-September 2022)
> - Trigger the economic, financial and stock market collapse, the bankruptcy of the banks.
> - To rescue the losses of the banks in the accounts of their clients.
> - Activate the «Great Reset».
> - De-materialize money.
> - Cancel debts and loans.
> - Impose the digital portfolio.  (Digital Wallet)
> - Seize properties and land.
> - Ban all global medicines.
> - Confirm the obligation to vaccinate semi-annually or annually.
> - Impose food rationing and a diet based on the Codex Alimentarius.
> - Extend the measures to emerging countries.
> Result, Third stage of digital control.  Extension of the N.O.M.  to the whole planet.

🙃🙈

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Nekaj tu ne razumem ali se je že vsem malo obrnilo v tem kovid času,da levi Pahorja ne marajo,desni pa ga 🤔 A ni vodil pahor levo vlado z Golubičem in Kresalko in bil predsednik SD....

Je pa res,da je za mene  pravi "poštenjak" in zaradi tega ga večinoma ne marajo ne levi ne desni politiki, ga pa zato " ljudje"! 😊

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.