Skoči na vsebino
Pohvalite se,...
Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

 

Sam dve črki zamenjaš pa se čist drugač sliši

 

Obral češpljo u nulo. Zahteven projekt, ima več kot 40 let. Mlajše so bolj enostavne. 

To bo jeseni, ko bodo češplje... 😁🫣😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano (urejeno)
pred 3 urami je Shrek napisal:

Hm...

Ne vem, če so pri optiku kupljena RB očala čungalunga varjanta... 

Ti je že @Jest napisal, lahko ti pa tudi v optiki prodajo takšne in ni nujno, da so čunga linga... Poznam enga, ki ima Rajbanke ispred treh let za 200€ pa ima ta problem,ful je razočaran.... :nevem:

Moja sestra je optik, zato te stvari poznam, da nebi kdo slučajno mislil, da se kar malo hecam.... 😁😉

Je pa še ena zanimivost, kupil si telefon za do 200€ in ne vidiš nič, četudi imaš OK polaroidne leče, ker pri telefonih za tako ceno šparajo in vse porabijo do konca..... :nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
pred 12 urami je Mraušk Mčk napisal:

 

In potem z očali, ki so "pravilno" brušena vidiš normalno, recimo, na zaslon fotoaparata. Dokler iz "landscape" ne obrneš fotoaparata v pokončni format. Takrat kar naenkrat "pravilno" brušeni polarizacijski špegli ratajo nepravilni.

 

 

Točno tako, res je.... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Jaz še vedno kolesa po občutku zategujem zato sem napisal, da komplicirate.... 🫣

Sem za hec enkrat preiskusil koliko sem zategoval v primerjavi s ključem na vzmet in je bil rezultat za moje pojme dober, med 120 in 140Nm....:prstgor: Še nobeno kolo me ni do danes prehitelo in tudi pretegnil še nisem nobenga..... :danzoman:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Chat is back ...
Napisano
dne 14. 6. 2024 ob 21:39 je Shrek napisal:

Jsu imam rejbanke že uf...s tolarji sem jih še plačal... Vidi se nebeško z njimi, na telefon ne vidim, ko imam 360 folijo okoli telefona, pa na radio ne vidim v tovornjaku. Moram z navadnimi vozit zdaj...al pa očala predvigovat... 

 

dne 14. 6. 2024 ob 21:39 je Shrek napisal:

Jsu imam rejbanke že uf...s tolarji sem jih še plačal... Vidi se nebeško z njimi, na telefon ne vidim, ko imam 360 folijo okoli telefona, pa na radio ne vidim v tovornjaku. Moram z navadnimi vozit zdaj...al pa očala predvigovat... 

Ne delujejo dobro z avtomobilskimi armaturnimi ploščami ali zasloni LCD (zaslon s tekočimi kristali). 

 

Tole drži samo v primeru, da so leče narobe pobrušene in vstavljene v okvir. Zato ne vidiš na noben zaslon, telefon itd. Če pa telefon obrneš ali pa glavo, ko jih imaš na glavi pa boš videl na LCD števec v avtu! 

To se dogaja ponavadi pri slabših, cenejših ali pri nepravilni obdelavi leč v očala. Zato je najboljše očala pri nakupu preizkusit, da nimaš kasneje takne težave. 

Te stvari optiki dobro poznajo. 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 22 urami je Boss napisal:

 

Jaz pa ne želim več reskirat... nisem več v 30-ih, da bi srce lahko spravil na 180 in več. Kolo naj bo rekreacija ne pa stvar, ki te lahko za vedno spravi pod rušo.

Če imaš dost kondicije ti herc sploh ne pride čez 180 u/min... :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano

Jutri je petek in na vidiku je spet lep vikend, vsaj nekaj.... 🌞⛱️😉

1718263168199206503884309213416.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 1 minuto je Slivka napisal:

Jaz pri svojih 43.letih vsako jutro pretečem 10 km, delam 12 ur dnevno, petim sosedom pokosim travo, istočasno pišem 2 knjigi, prebelim vse sobe,... Poleg tega imam še čas za prijatelje in humanitarno delo. Nič ni težko, če zna človek dobro lagat...

Tapraw si za politika, bi lahko še več naredil..... :zvizga:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Lani mi je ene 70mnv zmanjkalo do najvišje asfaltirane točke....

IMG20230717102256_00.jpg

Kaj ti je vreme nagajalo.... :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 48 minutami je samuel napisal:

Za začetek bo dovolj Edelweiß-Spitze (2571m), s "podna" se bo pa že nabral neki višincev :).

Točno tako👍😉

pred 54 minutami je Mraušk Mčk napisal:

 

Kako da ne. Še penzionisti imajo izlete z avtobusom na Grossglockner.

Pojdi pogledat, da boš videl kam hodijo pezjonisti.... 🤣

Al pa @Nejc1986 vprašaj, on je že s kolesom bil... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.