Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je pob napisal:

 

Pretnarja so zgleda nekaj mesecev nazaj nehali plačevat, glede na njegove objave zadnje čase. Bohnedaj, da to storijo isto z Ihanom, potem se vse propagande sesujejo v prah.

 

image.thumb.png.95275a925940f438333c1f31b46836d0.png

 

Hvala bogu, da smo necepljeni še živi, glede na tiste komentarje.🙈

Žav nimajo vsi take sreče kot ti... 😭

pred 22 minutami je jereb napisal:

Si ti infektiolog, doktor in znanstvenik potem?

No zapomni si te besede cez par mesecev

Vse bo drugače, boš videl... :prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je jereb napisal:

Tako kot so tisti ki niso raziskovalci in zdravniki govorili v prid cepivu? Torej komu verjeti potem?

Poglej svoje posmehljive komentarje tega poletja

Sem vedno dobre volje, ker sem optimist in vidim malo dlje od nekaterih med nami, ki vidijo samo črko "f"..... 🙈Boste videli kaj bo konec pomladi, konec tega sranja in prepirov glede kovida in zaživeli bomo na polno, seveda če bomo imeli sčim..... 🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 22 urami je Deeyan napisal:

 

Ta teden sem brez avta, tak di bi tezko prsu prav cas 😁

 

Med letos zal ni bil domac, tole pa ce bi hotu prodajat bi mogu postavit 15€ na pol litra, da bi sploh mel kej racunice, na sestavinah namrec lih ne sparam 🙂

:prstgor:pa drugič.... 🥘😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 51 minutami je SpEkTr napisal:

Taki smo mi, vsako leto ko začnemo rekreativno sezono basketa na jesen 🙂 

Pri nas je isto,ko začnemo na jesen smo vsi slabi pri sapi,sedaj se je pa zimska sezona predčasno končala....🙈🤪

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 50 minutami je Deeyan napisal:

letovsnja zaloga medice ze pod streho 😁IMG_20211212_123119.thumb.jpg.1d6425964dcf66b0cf7e692c7da6b4df.jpg

Odlično, zamenjam za eno pizzo napolitana, če prideš pravi čas... 😁🙃😂

IMG_20211213_141840.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Formula 1
Napisano

Ne se skregat, to ni prava tema za kreg..😬

Prvaka za to sezono že imamo,kakšna je kaj napoved za naslednjo.....🤔🏎️

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano
pred 2 urama je Boss napisal:

Tole je pa kr znanje, da dobiš 0 zvezdic in s takimi avti se jaz vozim službeno naokoli.

 

f2bf8626a75e900cd5bb.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

Po katastrofalnem izidu testnega trčenja električnega avta renaulta zoeja, ki za varnost ni prejel niti ene zvezdice, je pri francoskem...

 

Res huda stvar,koliko bi pa danes jugec imel ? Vse preveč se zanašamo in gledamo na te zvezdice in varnostne sisteme rajši bolj varno vozimo  pa v resnici zvezdice sploh ne potrebuješ.....😊( Ko paj od vsega tega kaj zataji potem gre pa kasko😬)

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 37 minutami je Janez007 napisal:

Super serija 👍, materiala za nove epizode pa ne bo zmanjkalo. 😁

 

Danes se peljem z Mazdo 6 in se nisem mogel spomniti, kako točno deluje gumb Auto Hold. Takoj mi je prišla asociacija na včerajšnjo epizodo, ko je manjše letalo strmoglavilo zaradi panike in slabega znanja pilota in kopilota. Z ženo sva s strinjala, da bi tudi za Mazdo rabil ustrezno usposabljanje, tudi na simulatorju. 😂

 

Ko smo že pri Air crash investigation, ena epizoda je bila, ko je leta 1996 kmalu po vzletu eksplodiral Boeing 747. Po dolgi raziskavi je uradno poročilo pokazalo, da je eksplozijo povzročila iskra v pregretem rezervoarju. Sam sem imel to srečo, da sem se o tem pogovarjal z glavnim inženirjem 747, Josephom Sutterjem. Prepričan je bil, da je bil sklep v poročilu napačen - do eksplozije ni moglo priti na ta način.

 

 

👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 urami je Boss napisal:

 

Edino logično razmišljanje in če sem mal sarkastično zajedljiv - kdo je pol v tj zgodbi dejansko egoist. A tist, ki je cepljen večinoma zaradi navidezne svobode in mu baš maha za druge ter se obnaša v stilu "sej sem cepljen"  al tist, ki ni pa ima toliko omejitev, da enostavno niti ne more širiti virusa, tudi če ga je recimo dobil. Za vsako stvar (ok razen kuhančka in hotdoga na novoletnem sejmu) mora narest uradne teste, da se prepriča ali je še zdrav in če ni marš v karanteno. Cepljeni pa lahko okužen laufa naokoli, širi virus in če se po nekem čudnem naključju celo testira in je pozitiven mu celo niti ni nujno it v karanteno.

 

Če je kej logike v tej situaciji pol sem jaz tricikel s predrto zračnico.

Tole je pa čisto res kar praviš,resno mislim ! 👍

Spustil si edino cepljene in testirane,ampak ok.....😊

pred 3 urami je Deeyan napisal:

 

js sigurno ne!

👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Aha,že vidim, da bo naslednji avto bo 4x4. 😉

Neboo, sigurno ne, ker ga ne rabim! 

Razen, da bi kupil stari avto in slučajno že ima 4x4. 😀

pred 2 urama je Janez007 napisal:

Ja se strinjam, Mitsubishiji, predvsem pa tisti "Made in Japan" so odlični avti. 

 

Mene je pozitivno presenetila tudi Suzuki vitara 1.4 allgrip, tako na avtocesti, kot po strmih kolovozih. Poraba pa okoli 6,5 l/100 km.

👍Ta pije meni cc6 do 6.5,odvisno koliko ga vozim kot 4x4. 😉

pred 1 uro je Alex napisal:

Ne vem, ali je za se pohvalit ali za se potožiti. Danes smo malo na zasluženem dopustu.🤗 Sem mislil iti s kolegoma na Krvavec, a sem si v torek pri teku pretegnil mišico na nogi. Mislil sem, da bo do danes bolje a ni. Tako, da bom kljub današnjemu lepemu vremenu in obilici snega lepo doma. 🤔

 

Ej, mogoče je cepivo krivo.... 😊😀😂🙃

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Jaz pijem ponavadi zadnjo spodaj levo. (illy). 🤗 Ali pa na drugem avtomatu lavazzo. 

Enako ali pa predzadnjo. 😊

Sedaj pa ena kot je treba.... 😉

IMG_20211210_082512.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.