Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je Janez007 napisal:

En @Boss ali en @Janez007 ne moreta več vedeti, kot cele inštitucije strokovnjakov, ki se s temi težavami ukvarjajo desetletja. Kot je zadnjič dobro rekel dr. Samo Zver, v smislu, da nekdo nekaj na hitro prebere in potem pametuje tistim, ki se profesionalno s področjem ukvarjajo 30 in več let. 

Včasih je treba biti realen. 

Ampak to kar si napisal ni verjetno nihče poslušal pa tudi če je ni hotel nič slišat....☹️(jaz sem)

Eni tako ne gledajo Tv ne poslušajo Radia niso poslušali predavanj in kako lahko kaj vedo?🤔

Aja fb.....😁

Mi vsi skupaj tule smo res nula od nule v znanju o kovidu in ne se delat kot da bomo kaj rešili,ker ne bomo......😉

pred 2 urama je Boss napisal:

Pa a si prepričan, da je obvladovanje epidemije raketna znanost? Da cele inštitucije strokovnjakov ne znajo pogledat kaj so recimo naredili v Indiji. Za Japonsko so si sicer izmislili zgodbico, da je virus sam sebe uničil, ker ker ... je bil naveličan obstoja in je izvedel sepuku (harakiri) al kako?

 

Ne res, ne pristanem na to, da v enem trenutku govorijo kako je vse varno in kako se bomo rešili le če se bomo dovolj pikali a se komaj zaključuje prvo leto uporabe novih tehnologij cepljenja, da ne rečem kakšnih bolj bogokletnih besed. V naslednjem trenutku pa se razlaga, da full premalo vemo, da je virus nov, da nimamo študij o učinkovitosti zdravil. V glavnem, v enem momentu zgledajo totalno pametni prepričani o svoji nezmotljivosti, v naslednjem momentu pa kot, da je to nekaj čisto novega in strašnega, na meji da bomo kar izumrli.

 

Takšna bipolarnost podajanja informacij je milo rečeno moteča. Drugače pa ja, znanost mora biti stalno na preizkušnji, stalno na preverjanju ali raziskave sploh še držijo. Če se vse izrečeno vzame kot suho zlato potem imamo problem. Če kdo ne ve kaj sem s tem mislil naj si pogugla Thalidomidski otroci.

:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 5 urami je Deeyan napisal:

Zgleda, da sm js en redkih, ki se v tej temi zna zadržat in si mislit svoje.... 🙄pa sploh ni težko, vrjemte mi 😉

👍👍👍Si verjetno res, tudi jaz se vedno bolj distanciram od te teme, ker vidim, da enim kak dobrohoten nasvet ne pomeni nič, žal je danes tako pri tej gromozansko razvajeni družbi.... 👍

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 18 minutami je kacnje napisal:

Moja prva zima z Mazdo CX-5 ... obul sem jo v Continental Wintercontact, ki jih že leta uporabljam na vseh družinskih avtomobilih.
V teh dneh je bila priložnost, da se avto sreča s snegom na cesti. In moram reči, da sem zelo pozitivno presenečen, kako se CX-5 (in gume) obnaša(jo). Zares odlično. Pred leti sem imel nekaj Subarujev in je Mazda občutno boljša na snežnih podlagah. Glavna razloga sta dva: pogon je modernejši od tistih, ki sem jih imel na Subarujih (več elektronike (i-Activsense), kar imajo sedaj tudi novejši Subaruji), hkrati pa je podvozje kar dosti oddaljeno od tak (kar ima kar nekaj prednosti). Pogrešam le sistem za pomoč pri spustu, čeprav me je tudi pri tem pozitivno presenetilo.
Priznam, da nisem pričakoval tako suverene vožnje.

:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 7 urami je jereb napisal:

Evo spet kontra drugace mislecim….zacaran krog

Sem se ti lepo zahvalil ampak tam kjer ti hodiš te ne doseže, žal ne znaš drugega kot se prepirati in kriviti vse okoli sebe za tak položaj.... 👍

Malo se vsedi, zadihaj in razmisli pa bo verjetno boljše.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 10 urami je Alex napisal:

A si gor na kakem žuru? 

Družinski obisk, malo 2urnega trekinga potem pa zaslužena jedača..... 😊:danzoman:

IMG_20211205_121656~2.jpg

IMG_20211205_110607~2.jpg

Aja dobro jutro.... 😂😂😂

16387710278503484648115358668401.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Nisem mislil komentirat tega'podna' ampak ga bom,ker sem bil parkrat omenjen čisto brezveze od @jereb-a in to samo zato, ker se pač ne prepiram z @Alex-om in ga včasih podprem.

Sploh ne vem zakaj se je potrebno razburjat in obremenjevat v tej temi,saj ne služi drugemu kot temu,da se nam vsi smejijo......🤪

Sem pa opazil,da je vedno več cepljenih anticepilcev,če jim sploh lahko tako rečemo a to me žalosti,ker se niso cepili za svoje zdravje ampak za svojo svobodo! To je narobe glede mišljenja efekt je pa tako ali tako isti, hvala vam ,da ste se cepili.....:bravo:

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 9 urami je FuManchu napisal:

Enako. Jo že koristimo. Goveja župca počasi vre:bravo:

Pri meni pa divjačina izpod peke na Slivniškem pohorju.....👌😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 19 minutami je jereb napisal:

Misljen je blo za Alexa :) :) . Ampak njemu daj raje srčke pa kako mavrico

Normalno sa ti je vsec, saj od ponedeljka ne bos mogel tam srecati zdravih in necepljenih ljudi. Virus bodo prenasali samo cepljeni in preboleli s t.i. Super green passom.

vidis to je okolje zate, očiščeno, zdravo, brez tvojih antivoskarjev

:jupiii::bravo:bravo!

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 6 urami je g.Wankel napisal:

 

Krvavec ja, zame po ene 12ih letih :D 

Smuka je bla super, ker sm lih zrihtu smučke in so lepo zagrabile. Je bilo pa neki gužve ker sta odpri samo 2 sedežnici. Pa maske smo morali imeti. So se pa po 10h že začeli kuclji delat, ker je bilo kar dost ljudi gor. Na vrhu Krvavca je pa kar konkretno pihalo, ampak spodaj v Tihi dolini ni bilo panike. Se -10°C ni tok poznal :D

👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Problem se je pojavil, ker ne bodo mogli sloneti na šankih novoletnih stojnic in z vsakim kuhanim vinom ali ginom bodo necepilci še bj pametni kot so že. Bodo še kako neumnost več pogruntali. 🤣

Važno je, da so smučišča odprta in da je že sedaj veliko snega. Pa ga bomo srali in uživali na smučiščih. :danzoman::jupiii:

:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je jereb napisal:

Teb se veckrat zarosi….

Dajte pamet na pašo pa uživajte v svobodi kolikor jo je še.....😃

Sočustvujem s tistimi,ki je nimajo dovolj.....

Poprimite za kakšno delo,da se malo utrudite in ne boste imeli časa razmišljati kam ne smete ampak kam lahko greste......

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 urami je jereb napisal:

In vseh nas ki smo nasedli farmacevtom!

Ja dokazano fuuuuul pomaga. Res bravo. Seveda bo Alex prikimal, vidva sta neomajana podpora farmacevtskim lobijem.

Nekaterim pac ne potegne…..

Dejansko pod korono vsem cveti posel, cene so sle gor, nepremicnine so rekordne, nafta tudi.

zakaj bi se znebili korone?

S takimi koment.ful pomagaš se znebiti korone,mislim virus ne PIR...😊😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.