Skoči na vsebino
Domače živali
Napisano

Tegale sem zadnjic ujel na Youtubu ... Potrpezljivost na visku :) ... lahko bi rekli tudi ignoranca ...  :jezicek:

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Poleg tega imajo v precej primerih otroci, ki so zazeljeni (tudi v istospolnih zvezah) ponavadi veliko lepse zivljenje kot v marsikateri "naravni" druzini ... Sem mnenja, da naj bi se taksne in podobne zadeve resevale indivudalno... in ne z zakonom doloceno ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

tukaj pa nima? prav... vpra?i katerokoli tu na forumu, da ti razlo?i.

 

Napisale bodo: "mo?ki pa?" :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Mene to ne moti... poznam pa nekaj ljudi, ki jih to zelo moti... ampak moti jih recimo to, ce vidijo dva moska v javnosti, ki se "kljunckata" ali drzita za roke... ne moti jih pa, ce to pocneta dve zenski (se nasprotno... to jim je celo vsec :) )... Pac "mati narava" se vcasih lahko tudi malo zmoti... In ce se gremo segmentiranje na taksne in drugacne... potem na nekatere tudi ni normalno, da je nekdo levicar... in ga silijo, da je desna "talepa" roka... in s tem, ko recimo otroka silijo, da pise z desno, naredijo lahko se vec skode ... 

 

Debata pa bo verjetno "vroca" :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

ponočnjaki
Napisano

Tokrat sem pa jaz en mal enega ponocnjaka... Ceprav se ravno spravljam spat... ;) ... Sem pa v Barceloni... Pred pol urce prisli iz vecerja in Erdingerja... Seda v flatu stisnil se enega tamalega Heinekena... Zdaj pa pocasi filat akumulatorje za jutri (ups... danes) ko bo kar naporen dan... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

Naj bi slo za Audi RS3, ce gre res toliko... :)

 

 

Kazalec za gorivo se vidno premika proti levi :)

 

 

 

Tukaj pa Volvo S60, kjer se tudi vidi, da se rezervoar kar hitro prazni... Tole verjetno ni 5,5 litrov na 100 km  :jezicek:  :dudek:  :jezicek:  :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

jst te ozadja zaznavam ze od lanskega leta ko sm ustopil v klub  sm vedel de nekaj nestima

 

nekaj mi di?i di?i pa ne po sadnju

mene zanima zakaj mamo Disciplinsko komisijo :harhar:  :harhar:  :harhar:  :harhar:  :harhar: 

 

Disciplinska komisija lahko ukrepa le pri sporih glede kluba... Ce nekdo ni clan kluba, pri tem nima nic ...  :harhar:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Ne Fizda, nobenih odtenkov, neki druzga.

 

Aja, sicer pa moj nasvet, ?e imate kak?ne zamere med seboj jih lahko re?ite kakor mi2 z Dejanom Pavlovi?em, kjer je vmes posegla usoda (dejansko kar sadje v Eurospinu, hehe) in sva ?la na :cheers:

Pomoje je "zamera" takrat na :cheers: sele nastala... ker se je izvedelo nekaj ozadji... in nekateri pravijo, da o zadevah, ki so se zgodile, nimajo pojma... in se delajo butaste (ali pa tudi ne :jezicek: )... Vsaj zase lahko trdim, da je tako, da sem dobil popolnoma drugacno mnenje o nekaterih osebkih... in sem prisel do spoznanja, da nekateri ocitno nimajo problema s tem, da hinavsko nekoga gledajo v oci in se mu lazejo v faco ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

AC/DC v Zeltweg-u 14.5.2015
Napisano

Kart ni vec

 

So... edino tistih, ki vkljucujejo prevoz ni vec... ce gres v lastni reziji imas na voljo se nakup kart + parkiranje 

 

Kupite_vstopnice_za_AC_DC_na_Eventim.-20

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

 

Pohvalno... voznik Audija, ki je celo uporabil zmigavec... Sicer je vseeno razbil avto, ker ni poleg zmigavca se preveril, ce lahko varno menja pas ... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Kaj ti vse ti nuca?

 

Moja ?ena ima diplomo iz fizike. In ko je delala na neki univerzi, so ji del pla?e nakazovali v neke pokojninske stebre (pojma nimam po katerem zakonu). Ja in? Zdaj je ?e ve? kot tri leta brez slu?be. In ni? ne ka?e, da jo bo v kratkem lahko dobila. Leta pa te?ejo. In ko bo "zrela" za upokojitev, bo imela mogo?e 10 let delovne dobe. In kolik?na bo potem pokojnina? Taka kot moja pla?a: kot menstruacija - krvavo jo zaslu?im, dobim jo enkrat na mesec, traja pet, ?est dni, pol se pa lahko j***m...

 

 

Hmmm... za nas bo itak verjetno pokojninski zakelj prazen... in se bomo za vse to, kar nam je drzava pobrala od place, lahko pod nosom obrisali ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Eo zarad novga zakon s katerim dobimo usaj delovno dobo.. 10 centov ni?ja urna postavka in brez pla?ane malce -.-

Samo pokojninske dobe menda ne dobis toliko dni, kot delas... Ampak nekako preracunajo, koliksen znesek si vplacal v pokojninsko blagajno...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Dans kupu enga Clia, na katerga mi je dal njegov lastnik - dr. Pelko kar 6mese?no garancijo, v soboto gre pa ?e LPG noter na SIGAS-u, pol pa bo tole totalni ?parovc in sem zra?unu, da me bo vsakodnevna vo?nja do Ljubljane in nazaj stala pri sedanjih cenah goriv cca. 2,5?, kar se mi zdi super.

 

Saj ce bi se vozil na bencin, bi bilo pa 5? :) ... in si mogoce ze izracunal, kolikokrat po 2,5? moras prisparat, da povrnes investicijo v plinsko napeljavo?  :glare:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Bob = Si.mobil ... Tako, da ce ti je prej na Si.mobilu vse delovalo, ti mora tudi na bobu... Je pa bob "nizkocenovnik" in je logicno, da nima na izbiro vseh storitev... In storitev "zgreseni klici" je ena izmed teh zadev, ki jih bob nima.... Poleg tega, da recimo ne mores imeti trajnika... pa se kaj ni se naslo... Omrezje je pa isto... in po mojih izkusnjah je boljse kot Mobitelovo... Vsaj tam, kjer se jaz gibljem in kar jaz bolj uporabljam (3G, LTE,... prenos podatkov...).do pred kratkim sem imel kartice vseh operaterjev (razen T-2)... tako, da sem se lahko sam preprical o kakovosti ali nekakovosti omrezji... ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik
Napisano

Zakaj potem imamo v avtih komplet rezervnih ?arnic, ?e jih itak sami na cesti ne moremo menjati? 

 

Predvsem zaradi zakonodaje... Jaz imam tudi v prtljazniku komplet navadnih zarnic... pa nobene luci ne morem sam zamenjat (vsaj tako pise v prirocniku)... Ksenonske ne smem sam menjat (itak je ni v kompletu zarnic :) ) ... Sam lahko zamenjam edino zarnice smernikov ali zarnice meglenk ... 

 

b2225_Mazda6_8EJ9-EE-14D-R-SI_Edition1_O

 

b2225_Mazda6_8EJ9-EE-14D-R-SI_Edition1_O

 

b2225_Mazda6_8EJ9-EE-14D-R-SI_Edition1_O

 

b2225_Mazda6_8EJ9-EE-14D-R-SI_Edition1_O

 

 

 

Fiat Panda je dolg 3,5 metra, pa ima? pri ?arometih vsaj 12 cm prostora (na eni strani, na drugi pa skoraj 20cm).

Pri 5 metrov dolgi Mazdi pa 3,5 cm (na desni strani, na levi pa za dve dlaki ve?). Si pogleda?, kak?na je situacija, ko pa gre? z roko zraven, pa ne vidi? ni?esar. In pri -2?C tipaj, kaj je kje.

 

Roko imam pa razmesarjeno, kot bi se z volkovi klal. 

 

Saj ta problem ni samo pri Mazdah... Sem zadnjic pri Mercedesu A160 menjal zarnico za kratke luci... Tam je sicer znotraj obloge blatnika ena loputa, ki se jo odstrani, da ni treba sneti cele plasticne obloge... Ampak vidis pa nic... in je treba delat vse bolj "na otip" ... Prostora je pa tudi tako malo da z roko komaj prides not... Edino pri zadnjih luceh je pa fino reseno... ker snames tapeto v prtljazniku in vzemaes ven celo letev z vsemi zarnicami (stop luci, zadnje, meglenka, rikverc,...) :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Danes izgleda izlocajo osebna vozila... ker na kamerah vidim vecinoma samo tovorni promet :) ... 

 

Prometno-informacijski_center_-_Cestne_k

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Noja... ni povsod brez snega... Iz Dolenjske ze porocajo o snegu ...

 

Prometno-informacijski_center_-_Cestne_k

 

Prometno-informacijski_center_-_Cestne_k

 

Pa proti Primorski tudi ni ravno kopna cesta... probleme pa dela bolj veter, ki dela snezne zamete ...

 

Prometno-informacijski_center_-_Cestne_k

 

Prometno-informacijski_center_-_Cestne_k

Prometno-informacijski_center_-_Cestne_k

Prometno-informacijski_center_-_Cestne_k

Prometno-informacijski_center_-_Cestne_k

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Ni clanka

 

Sem mu popravil link ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

A se ?e zdej nisi pomiril. Saj so odprli prehode..kaj zdaj? Jutri ?e bo ?tala, jih bodo pa najbr? spet zaprli, ker je bolj ali manj po celi dr?avi napovedano sranje.

 

Prehode menda niso odprli... le notranji promet so sprostili zaenkrat ... 

 

EDIT:

Oz. kot kaze so delno sedaj tudi odprli promet na mejah... le se na mejnih prehodih z Madzarsko in Hrvasko jih ne spuscajo ...

 

Prometno-informacijski_center_-_Razmere_

 

Je pa problem ta, da se kamionarji sami ne izlocajo... zato je pac treba prisilno to narediti tam, kjer je najbolj enostavno. Shrek bi verjetno rad, da bi jih "lovili" po celi Sloveniji in izlocali le tam, kjer je res stanje na cesti tako, da bi lahko ovirali promet... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Tole je menda naslovnica Slovenskih novic  :ninja:  :aaaaa:

 

B9D8KTBIQAEYJPR.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Mujo:Svi?a? mi se

Fata:Ha-ha-ha-ha
Mujo:Volim te
Fata: Ha-ha-ha-ha
Mujo:Kupit ?u ti stan na moru
Fata:Stvarno?
Mujo: Ha-ha-ha-ha

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Takole se delajo novice:

 

 



Jaz pa vremenarje in njihov rde?i alarm razumem. Edino tako se lahko re?ijo PoopTV style novinarskih prispevkov:

- Novinarka (raport medtem ko hodi proti kameri): "Po tem neo?i??enem plo?niku so morali otroci danes v ?olo. Zaradi poledice je komaj 10-letni Miha padel in si zlomil nogo. Zdaj le?i na otro?kem oddelku travmatolo?ke klinike in vsaj 3 tedne ne bo mogel v ?olo. Kdo bo za to odgovarjal?"

- Novinarka (v bolni?ki sobi): "Miha, kako se je zgodilo?"

- Miha: "Ja s prjatli smo ?li v ?olo, pa sm hotu vzet telefon iz ?epa, takrat pa mi je v [all-starkah - to se izre?e ven] spodrsnilo in sem padel".

- Novinarka: "In koliko ?asa ne bo? zdaj v bolnici, kaj pravijo zdravniki?"

- Miha: "Ma kaj jaz vem, en teden bom tukaj, pol pa ?e dva tedna doma".

- Novinarka: "In kako se po?uti??"

- Miha: "Super je, ker ni treba v ?olo [opomba novinarke: to bomo izrezali ven], malo je dolg?as"

- Novinarka: "Posku?ali smo poiskati krivca. ?li smo Komunalnega podjetja Ljubljana, ki je zadol?eno za ?i??enje plo?nikov, tam pa so nas odslovili, da oni niso odgovorni, ?e? da je bila vremenska napoved, da naj bi za?elo sne?iti ?ele dve uri kasneje."

- Novinarka (napadalno, medtem ko rine mikrofon pred usta de?urnemu vremenarju na ARSO): "Torej ste za zlom noge in to, da Miha 3 tedne ne bo mogel v ?olo, krivi vi, ker niste pravilno napovedali sne?nih padavin?"

- Vremenar: :FACEPALM:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.