Skoči na vsebino
Tole je pa kr smeh
Napisano

Tako se otrokom sporo?i, da pouk odpade: Ravnatelj ?ole na ameri?kem Rode Islandu je priredil je besedilo popularne pesmi Let it go, posnel video, ga objavil na youtubu in seveda po?el veliko navdu?enje ?olarjev. :P  :notworth:  :danzoman: 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Tudi pri nas ?e pada..in danes bo Mazda ostala pokrita pod plahto jaz pa na avtobus. Brezveze...in tudi ostanem brez skidanega parkiri??a - pa? blok in preve? lenob. Pa tukaj plu?ijo ?e od zgodaj zjutraj pa ga ne mede.

 

Izgleda jih danes veliko tako razmislja... Menije to vsec, ker tako prazne ceste, kot je bila danes zjutraj, ne pomnim... sploh ob takem vremenu... Ocitno je zaleglo, da mediji napovedujejo po amerisko katastrofo, rdeci in oranzni alarm in podobno... Jaz pa lahko uzivam v voznji po snegu  :jezicek:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

V Nem?iji in Avstriji me niso nikoli izlo?ili, pa so ble take razmere, da sem se raje sam ustavil...

 

Izlo?ajo tudi v Nem?iji in v Avstriji, da ne spomnim na Italijo, ki je celo dr?avo zaprla lani al pred lani zaradi 15cm snega.

 

Lahko so kje ?ist zaprli ceste, vem pa, da sam nisem NIKOLI bil izlo?en...?e smo stali, smo stali VSI...uro ali dve, potem smo se pa vsi peljali naprej... Vmes so pri?li neki kot rde? kri? in so delili vodo ali sendvi?e ( ?e se je dlje ?akalo ) in smo stali VSI.

 

Mogoce ti nisi bil nikoli izlocen... se pa dejansko dogaja to tudi drugje... Ravno sedaj recimo tudi v sosednjih drzavah ... :)

 

Tole sem zasledil:

 

 

Te?ave tudi v Italiji, Avstriji in na Hrva?kem

Po obvestilih iz sosednjih dr?av pri?akujejo te?ave tudi v Avstriji, Italiji, na Hrva?kem in na Mad?arskem, kjer prav tako opozarjajo voznike, da lahko pri?akujejo prepovedi vo?nje za tovorna vozila.

 

 

Zaradi slabih vremenskih pogojev v Italiji tako velja prepoved vo?nje tovornih vozil nad 7,5t na avtocestah in glavnih cestah. Tovorna vozila se izlo?ajo na na primorski avtocesti Gabrk - Ferneti?i v smeri Italije, obve??a Prometnoinformacijski center.

 

Prometno-informacijski_center_-_Razmere_

 

 

 

 

 

 

In smo spet pri tem, da pri nas so ceste vedno zasne?ene, medtem ko so v tujini kopne in skoraj suhe :-)

 

To sploh ni point. ?e so zimske razmere na ceste, so zimske. Pustmo zdej to, kdo je kriv za to da je sneg na cesti oz. ali je tam upravi?eno, ali ne. 

Vsi se preve? zana?ajo na to, ja bi moral splu?it..pr sosedih so ?e...Treba se je prilagodit, ne pa rint v te?ave. In vedno znova ob sne?enju je isto sranje. In jim dam prav, da kon?no zaprejo pa da vidmo kako bo. 

 

Lahko majo sosedje ve? mehanizacije, da lahko tolko hitro splu?jo, ne vem? Posledi?no ve? zaposlenih ljudi, zapravijo ve? ke?a za to...kaj pa vem. Faktorjev je najbr? n.

 

To ne drzi, da je povsod drugje bolje kot pri nas... Se mi je ze zgodilo, da smo se vracali iz Hanovra v marcu pred nekaj leti... In smo v okolici N?rnberga naleteli na zastoj zaradi snezenja. Kolona je bila menda dolga cca. 60 km ... Nekaj ur smo stali in se vsake toliko casa malo premaknili... do prvega izvoza, potem smo se obrnili in sli nazaj, poiskali prvo poceni moznost za prenocitev, naslednji dan pa nadaljevali v prelepem vremenu, ko je bila cesta ze ociscena. Ob prehitevalnem pasu smo potem opazili na odseku, kjer smo prejsnje popoldne stali, snezake, ki so jih verjetno delali otroci medtem, ko je vse na AC stalo :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Evo... Glihkar po radiju ... DARS je zaenkrat preklical prepoved izlocanja v notranjem prometu ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

To bo rekel tudi tisti, ki se bo tam moral ustaviti cez par ur, ko pa bo lahko cesta ze v precej slabsem stanju... Ampak takrat pac ne bo moznosti, da bi se normalno nekje ustavil in izlocil iz prometa ... 

 

Glede pocivalisc... Seveda stane... ampak to tudi stane, ce mora potem zaradi enega takega, ki nima dovolj soli v glavi, da bi se sam izlocil takrat, ko vidi, da ne more vec dalje, stoji vec sto drugih, ki bi se drugace lahko brez problemov peljali... In ukrepi so ravno zaradi takih... ne zaradi tistih, ki znajo uporabiti sem in tja tudi lastno glavo ... In takrat, ko je ze pizdarija na cesti, je po porocilih s terena sodec najvec krivde ravno na tovornem prometu, ker ti niso pripravljeni na zimske razmere ... 

 

Sicer pa... se vedno je bolje, da je hrana plasticna in draga, da je tus treba placati... kot pa, da tega sploh ni na voljo :) ... Se vedno se lahko v takem primeru odlocis, da tega pac ne koristis, tudi ce je tam. Ce pa tega ni, pa nimas moznosti izbire :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Ja...pravilno... Predstavljaj si ?oferja...tvojega soseda, ki se po 10ih dneh vra?a iz tujine, je cesta kopna, meja pa zaprta, pa bi tako rad domov k dru?ini pri?el, da skupaj vikend pre?ivijo... Res so pravo?asno ukrepali...

To so ?e ?ist normalne razmere za normalne ljudi...

 

Pac sosed sofer se je sam odlocil za tak poklic... In to je pac poklicni riziko. Kaj pa spremeni dejstvo, da mora cakati na pocivaliscu, kjer ima v blizini tu?, tople prostore, hrano in pijaco ali pa da bi moral cakati nekje na cesti v zastoju. Takrat, ko bo ze ?tala na cesti, so taki ukrepi brez pomena ... 

 

Sicer pa ja... taksne razmere so normalne, za normalne ljudi. Zal niso vsi taki ... :P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano

Evo, brezvezna panika...nikjer v ne sne?i...ceste kopne...

 

 

Takrat, ko bodo ceste ze zasnezene, bo prepozno za tak korak... In ne... ceste niso kopne... mogoce zaenkrat na tvojem koncu... tam, kjer sem se jaz peljal, pa so bile ze zasnezene... Sicer sele par cm... ampak niso bile pa kopne ... in nekdo z letnimi gumami bi ze imel lahko probleme. Ravno prej je bilo radiju, da se je nek cepec z osebnim avtom ze obrnil na AC pri Naklem :)

 

Tole zame ni ravno kopna cesta :) 

 

skitched-20150205-072912.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

ponočnjaki
Napisano

Ker mam zadnje ?ase tolk opravka s Kitajci....

 

Zao an

 

Zao an pa google ne zna prevesti... :) Si mislil mogoce ?? :P 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

ponočnjaki
Napisano

OK... pejmo se malo bolj severno :) 

 

hyv?? huomenta

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

ponočnjaki
Napisano

Dobro jutro!

Guten morgen... :);)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Mo? kon?a branje nove knjige z naslovom Lahko ste gospodar v svoji hi?i. Oddrvi v kuhinjo in stopi naravnost proti ?eni. Upre prst v njen obraz in ostro re?e: "Vedi, da sem od zdaj naprej jaz gospodar v tej hi?i in moja beseda je zakon! Zve?er mi bo? pripravila gurmansko ve?erjo in ko bom pojedel, mi bo? servirala sijajno sladico. Po ve?erji bova ?la v spalnico in se ljubila tako, kot jaz ho?em. Potem mi bo? pripravila kopel, da se bom lahko sprostil. Umila mi bo? hrbet in me obrisala, nato pa mi bo? prinesla pi?amo. Potem mi bo? zmasirala stopala in roke. Ugani, kdo me bo oblekel in po?esal, ko bo to opravljeno?" "Jaz bi rekla,da delavec pogrebnega zavoda?!

 

-------------------------------------------------

 

skitched-20150128-192542.png

 

 

 

Mali vragec prileti v New York in re?e: "Jaz sem mali vragec, imam mali kufer?ek in pri?el sem krast."

Takoj na letali??u ga pristojni obrnejo in re?ejo: "Tu ne more? krasti, pojdi v Anglijo." 
Poleti tja in spet ista zgodba: "Jaz sem mali vragec, imam mali kufer?ek in pri?el sem krast." 
Organi ga takoj obrnejo in po?ljejo v Nem?ijo: "Pojdi tja pa tam kradi, tam se krade." 
In poleti v Nem?ijo ... Prileti na letali??e in re?e: "Jaz sem mali vragec, imam mali kufer?ek in pri?el sem krast." 
Tamkaj?nji ga takoj dajo v rikverc in re?ejo: "Obstaja ena dr?ava tam doli ni?je, Slovenija, tam se krade na veliko, nih?e ne odgovarja za ni? in ne gre v zapor. Tja pojdi." 
Vragec res takoj poleti v Slovenijo, pristane na aerodrom na Brniku in re?e: "Jaz sem mali vragec, imam ... mali ... mali ... kje je moj kufer?ek, mater vam lopovsko ... !!!" 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Kolk si mel pol porabe, 12l/100km?

 

Ce je imel porabo samo 12l/100km, potem je moral voziti zelo previdno :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Kaj delata policista v pudingu?"

"I??eta dr. Oetkerja!
 
---------------------------------------------------------
 
"Zakaj policist seksa z dekletom na terasi?"
"Ker mu je rekla da mu mora priti zunaj."
 
---------------------------------------------------------
 
Gospodi?na, tukaj je kopanje prepovedano," re?e policist mladi lepotici.
"Zakaj mi pa tega niste povedali ?e predno sem se slekla?"
"Ker sla?enje tu ni prepovedano!"
 
---------------------------------------------------------
 
Policist je pri no?nem patruljiranju sre?al lepo dekle. Povabil jo je na sprehod skozi park, 
kmalu pa  se je opogumil, jo objel okoli ramen in jo za?el poljubljati.
"Ne, ne sme?!" mu je reklo dekle. "Menstruacijo imam!"
"To me pa res ni? ne moti. Jaz imam pa kadetsko ?olo!"
 
 ---------------------------------------------------------
 
Policista, ki bi se morala s patruljiranja vrniti ob dveh popoldan ste se vrnila ?ele ob osmih zve?er.
"Kje pa sta hodila tako dolgo?" ju okara pomo?nik komandirja, ki je ?e spro?il preplah pri vodstvu Policijske uprave.
"Klju?e sem pozabil v avtu" je rekel  voznik patrulje, nato pa sem se mu?il da sem z ?ico skozi priprto okno odprl vrata. 
Za to sem potreboval celo popoldne."
"In kaj si ti delal?" ?ef vpra?a vodjo patrulje.
"Mene je kolega zaklenil v avto. Pomagal sem mu z nasveti kam naj premakne ?ico.
 
---------------------------------------------------------
 
Policist je pri?el na zdravni?ki pregled in doktor mu je po pregledu rekel:
"Za kratek ?as bom od?el iz ordinacije, vi pa tisti kozar?ek na polici napolnite z urinom." in od?el iz ordinacije. 
Ko se je ?ez nekaj minut vrnil je videl, da je stekleni?ka prazna, ordinacija pa mokra.
"Kaj pa je zdaj to?" je jezno vpra?al.
"Ne nese mi tako visoko!" je z ?alostnim glasom povedal policist.
 
 
---------------------------------------------------------
 
Pride policaj k vede?evalki in ta mu je rekla:
"Vi ste o?e dveh otrok."
"To vi mislite," odgovori policaj. Jaz sem o?e treh."
Vede?evalka resno odgovori: "To si vi mislite!"
 
---------------------------------------------------------
 
Janez je imel nobel vikend v gorah. Tja je redno vabil ?enske.
 
Neko? je povabil fino damo in jo odpeljal k sebi. Razkazuje ji stanovanje in opremo.
 
Ona: Zelo lepo in funkcionalno kuhinjo ima?. Pa koliko vrhunskih aparatov. Oj, kako lepa kopalnica, zelo lepe plo??ice in toliko ogledal. O, kak?na lepa spalnica, omare in okrogla postelja. Zanimivo. Samo to mi ni jasno, zakaj nima? nobene ure na steni?
 
Janez: Ej, vsaka, ki je tukaj, dobr ve, kolk je ura!

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Prvi dan ?ole nekje v Ljubljani, Slovenija, leta....

U?itelj preverja prisotnost u?encev:

"Mustafa al Eih Zeri?" - "Tukaj."

"Achmed El Kabul?" - "Tukaj."

"Fatima Bin Pardin? " - "Tukaj."

"Ali Abdul Olmi?" - "Tukaj."

"Mohammed Bin Kadir?" - "Tukaj."

"Al Jabla Zic?" - Ti?ina v razredu.

"Al Jabla Zic?" - Ti?ina se nadaljuje,

vsi se ozirajo po razredu.

U?itelj ponovi vpra?anje:"Al Jabla Zic?"

Deklica v drugi vrsti vstane in re?e:

"oprostite, u?itelj, mislim da sem to jaz,

bere se pa Alja Bla?i?"

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

nakup avtomobila
Napisano

Jaz sem tudi razmi?ljal o menjavi. In bolj ko sem gledal avte (se ve da rabljene) bolj me je minevala volja za kaj kupit.

Takoj bi vzel ta novo 6-ko karavan (rabljeno) samo so  mnogo predrage. Mislim, da je problem v tem, ker jih je zelo malo prodanih in posledi?no jih ni tudi rabljenih dosti.Moja 6-ka jih ima sedaj 160 tiso? prevo?enih in jo bom pa? ?e malo zguslal.

Potem pa ?e po?akat, da jim pade konkretno cena.

 

 

Kaj to pomeni "mnogo predrage"? Veliko jih ni, ker je razmeroma nov model ... jaz imam eno izmed prvih in je januar 2013... torej dve leti... Za tako je tezko pricakovati, da jo bo kdoo prodaja za 13, 14 ali 15 jurjev :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

?e bolje bi bilo da razmisliko da naredijo novo cesto z rondojem za medno, samo teh 500m, ker kri?i??e za motel medno je smrtno nevaren

 

Za kaj takega bi po sedanjih izkusnjah najprej potreboval studijo... ki bi verjetno kostala par mio. ? ... poleg tega pa bi potrebovali vsaj ene 5 let casa  :ninja:  :angry2: ... Potem bi se itak se med sabo na smrt skregali, ker bi eni tiscali eno varianto, drugi drugo varianto... na koncu bi pa itak bila izbrana tretja varianta (ce bi sploh kaksna varianta prisla do realizacije ... :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Petrol to?ke
Napisano

Dvomim, da so prenosljive .... izdelki iz kataloga pa tudi niso nevem kako ugodni... ker marsikateri artikel se da brez pik drugje dobiti ceneje :) ... Imam pa tudi jaz cel kup teh pik... 3246 jih je trenutno :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Cene goriv danes in na dan?nji dan pred enim letom ... 

 

skitched-20150120-090141.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.