Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je FuManchu napisal:

Najbolj me fascinira, ko se naši veljaki slikajo z "iglo v roki". Na roki sestre, ki cepi pa niti rokavic... zanimiv postopek izvajanje neke osnovne higijene.

Razkužila pa to......👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 46 minutami je FuManchu napisal:

Zgleda bolj, ko martinova pijanka:D

Jaz pa sem enga jacobsa po turško prvič zdele skuhal.

Glej na Štajerskem je prvo pijača potem pa jedača..... 😀😂🤣🥂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Salomon s-max blast. Baje, da so špica za zelo hitro smučanje po ribnikih. 😊

 

Zgoraj napisano. 😊 Do sedaj sem uporabljal dve sezoni Elan Amphibio 16 Ti Fusion 16. Te bo sedaj podedoval sin. 

Odlične smučke ni kaj....👌

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 3 urami je Alex napisal:

U, sneg okoli tebe. 👍Komaj čakam, da zasneži Dolomite malo bolj in da preizkusim nove smuči, ki sem jih letos nabavil. Se pravi, da je z roko vse v redu? 

 

Kaj si pa nabavil zaene? 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 2 urama je NevLado napisal:

Verjetno mu je en cilinder odpovedou, pa se je sam na 3 vozu :lol:

 

Šalo na stran, kolikor poznam tele displaye, je verjetno avto iz PSA grupe... kakšen 1.5 ali 1.6 hdi, pri relacijski vožnji do 110kmh je to realna poraba.

Seveda je Citronček hdi 110KM. Vozim pa po Ac cc140 po števcu in polovica tega je taka vožnja,ostalo pa regionalke in nekaj Lj.mestne vožnje.😊

Imam pa na 10kkm porabo 4.2 nekje enake vožnje bolj al manj.👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Boss napisal:

 

Zdaj ne vem a to namensko delaš al si se tolk postaral in ratal sklerozen? :nevem: Vedno si dobil moj odgovor, ampak ti nikoli ni bil všeč in si se pač delal kot, da ga nisem napisal. Če pa si spraševal naknadno za stvari, ki sem jih že odgovoril pa mislim, da me ni potrebno imeti za norca in zahtevati, da to ponovno pišem. Zadeve so tu objavljene, nihče jih ni brisal le čas in volja pa se da vse prebrat in videti vse dileme, kjer se da delovat popolnoma drugače in res v prid zdravju.

 

Ko pa tako rad podtikaš drugim kaj je kdo odgovoril in kaj ni, se samo spomni mojega vprašanja tebi, kjer bi moral napisati samo eno številko od 0-100 pa kljub štirim dodatnim prošnjam tega nisi naredil. Ene boge številke nisi znal napisat, zdaj pa menei očitaš, da sem pezdetek in da ne odgovarjam na vprašanja. Ne vem zakaj to počneš? Z mojo diskreditacijo se stvar ne bo spremenila in "zmage" kjer se uporabi argument moči in ne moč argumenta so vredne piškavega jabolka.

Glej tudi tokrat za mene ni to odgovor, da pišeš neuresničljive ukrepe.(jaz marsikaj od tega upoštevam) 😊 Kdo pa misliš, da bi te ubogal v taki družbi, ki jo trenutno imamo, da ne spoštujejo navadnega nošenja mask pa da ne naštevam naprej....🙃Poleg tega pa tako nisi meni odgovarjal...... 😊

Tisto vprašanje od 0 do 100 sem pa očitno spregledal, lahko mi ga prilepiš, da vidim kaj je bilo. 

 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 13 minutami je pob napisal:

 

Končno se strinjava. Bravo!

Če res tako misliš,ti garantiram razočaranje nad svojimi otroki čez cc 20 let.☹️

Seveda ,če že nisi ti sedaj  tak kot bodo takrat oni....😥

Poznam ogromno takih primerov in tudi otroški psihologi opažajo grozne spremembe pri taki vzgoji in pretiravanju v razvajanju itd....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Po eni strani jim je prav, drugače pa milim, da če imaš res pravo voljo in poveš kako in kaj, da te bodo z veseljem cepili. Tista prava lažna pri nas ravno nimajo v večini so samo slikane kode, ki jo potem pokažeš in sedaj ko moraš pokazat dokument si v riti🥴

@Janez007 težko boš dobil odgovor, sem ga že jaz enkrat vprašal pa je bil odgovor v smislu, da na drugačen način in z drugačnim pristopom. :nevem:

To je verjetno  mislil bolj glede politike. 

No pa se pustimo presenetit.... 🤔

(verjetno nič, ker je že v osnovi bilo vse zafurano 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 5 urami je Boss napisal:

 

Ne vem... poskušam se čimbolj držati uradnih podatkov in potegnem razlago na osnovi le teh. A ti potem praviš, da ti podatki niso resnični in da gre mogoče za teorijo zarote ali vsaj manipulacijo? Na dan umre v Sloveniji 55-60 ljudi v povprečju pa al imamo v državi korono al je pa nimamo. Ljudje smo minljiva bitja in ne živimo večno.

 

Pojdi si pogledat na uradne podatke na Covid 19 sledilniku in tam je zabeleženo, da je v bolnišnici na akutnem oddelku do zdaj umrlo 2964 hospitaliziranih, na intenzivni negi 885 in izzven bolnišnice 890. Človek bi pričakoval, da bi vseeno večina umrlih bila na intenzivni negi. Zakaj niso? Verjetno zato, ker gre tukaj za ljudi z raznoraznimi boleznimi od raka, ciroz, tumorjev, sladkorne, itd itd, da ne naštevam. Se pravi vsi teli so na kovid oddelku prišli, ker so bili PCR pozitivni na kovid. V bistvu so pa hospitalizirani zaradi raznoraznih bolezni.

 

Kaj hočem povedat... te ljudje nimajo recimo dihalne stiske ali nizke vsebnosti kisika v krvi in zato se jih ne da na intenzivni oddelek ali pa na respirator, ker ne potrebujejo takega načina zdravljenja. Žal pa kljub temu preminejo zaradi vzrokov pridruženih bolezni a vodeni so pa vseeno kot, da so žrtve kovida, čeprav sploh niso bili zdravljeni za kovid.

 

Da ne bo prevelikega razburjenja, da o mrtvih govorim le skozi številke, ampak tudi uradno so priznali tudi strokovnjaki, da realne slike koliko jih dejansko umre zaradi kovida pač nimamo. Tudi zaradi tega ne, ker vse bolnike s kovidom vodijo pod vzrok smrti kovid pa ali je dejansko to bil vzrok ali ne. Obdukcij NI.

 

Bini ne prepričujem v nič, ampak če to ni res kar razlagam, potem so zdravniki v hudih škripcih, ker če niso zdravili bolnike zaradi korone in jih zaradi vpliva virusa korone niti niso imeli na intenzivni negi pol so prelomili zdravniške zaveze in se jih lahko celo sodno preganja. Ali zaradi opustitve zdravljenja, ali zaradi zdravniške napake ali pa celo zaradi malomarnosti in nevestnega dela.

 

Saj vem, da ne bo nihče bral ampak tukaj so te zadeve kar lepo razložene

https://drmed.org/wp-content/uploads/2014/06/Zdravstvene-napake.pdf

 

 

Kot ponavadi :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 33 minutami je Boss napisal:

No no, zdaj pa vseeno ne pretiravat in paničarit. To kar pišeš se bere glih tako kot, da vsak, ki se ne cepi in faše kovid umre. :whatever:

 

Realno pa je tako in to poudarja tudi stroka, da cca 3-5% od uradnih PCR pozitivnih dejansko je nato hospitaliziranih. Od teh cca 25% konča na intenzivni. Se pravi od 100 pozitivnih eden na intenzivni. Približno petina umre. se pravi umreta na 1000 pozitivnih res 2, ampak ker jih še nekaj umre izzven bolnišnice in nekateri tudi izzven intenzivne nege je ta številkoa bolj proti 5.

 

Stroka tudi pravi, da od zaznaih PCR pozitivnih naj bi bilo še vsaj 2x do 3x toliko tistih, ki imajo tako blago obliko, da se sploh ne pridejo testirat. Če še to vračunamo, potem je pač verjetnost, da nekdo umre 1000:1 oziroma 1 promil.

Ti vsako mojo trditev potenciraš v negativno smer, vse kovid probleme pa zmanjšuješ! Ti lahko računaš gor ali dol, na dan umre med 5 in 20 ljudi pa nikogar ne gane, ko pa dve v pol leta je pa živa groza! Daj bodi realen in si mogoče poglej po Tv tistega zanikovalca virusa, ki je na koncu moledoval in jih prosil naj ga priklopijo na aparature, ko je uvidel koliko je ura in takih ni malo! 🥴

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Janez007 napisal:

Sem dojel "point",  pa se nisem želel z njim ukvarjati, ker zadeva ni enostavna (virus in cepivo imata pri vsakem človeku drugačne učinke, tudi časovne poteke) in tvoji pomisleki so utemeljeni. Določeni ukrepi zato v vseh primerih niso razumljivi, na množici pa bi kljub temu morali ob večji precepljenosti učinkovati. V tej ogromni množici pravil, si ne predstavljam še podrobnejša navodila - za vsak primer posebej. 😉

 

Podobno je z omejitvami hitrosti na cestah. So omejitve 30, 40, 50, ni pa omejitev 34, 45, 52 ...itd, čeprav bi bile na določenih odsekih bolj smiselne. Ali pa krivične pavšalne cestnine (enake za avto, ki na leto naredi 5.000 km in 50.000 km), zavarovalne premije, itd. 😜 Takih nelogičnih, nerazumnih, krivičnih pravil je okoli nas ogromno, pa se z njimi nihče ne ubada.

Primer: rabljena Mazda, ki sem jo kupil prejšnji mesec, ni imela letne vinjete. Da pridem do decembra, bom moral kupiti 2 mesečni vinjeti za 60€ (eno sem že), pri čemer letna pride 110€. Zame bi bilo pošteno, da je cena mesečne 110€/12... 9,2€, ne pa 30€.

 

:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.