Skoči na vsebino
Kava
Napisano
pred 59 minutami je NevLado napisal:

Dobro jutro, jaz sem si pa danes illyko privoščil doma. Delo od doma pa to 😬

👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)

Pri meni pa komaj dve, če druga šteje.... 😂

IMG_20211102_083239.jpg

IMG_20211102_120648.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 10 urami je scania napisal:

V familiji sta trenutno sestra in njen v bolnici (ni cepljen noben) oče in mami sta cepljena zbolela in gre na bolje sta imela kar močno obliko ampak če nebi bila cepljena bi bila zagotovo v bolnici ali kje drugje. Tako da moje mišljenje če pogledam svojo družino, cepljenje pomaga, ko si pa tako daleč da je že na meji z bolnico si pa vesel če ti pomaga magari 20%. Vsem ki dvomite pridite si probat k nam pa da vidite kakšen bo potek. Sam sem imel pred letom dni korono in to kar imajo sedaj moji je 40% kar sem imel jaz, hvala bogu sem cepljen in se na pozivitvenega grem, ker nocem tega dozivet kar trenutno dozivlja moja familija. 

@scania te popolnoma razumem in vem kako te stvari s kovidom zgledajo v resnici ne pa tiste fore,"rekla kazala"....

Vozim pacienta,ki je komaj preživel na respiratorju in je bil hudo zdravstveno prizadet. Mnogi niso imeli te sreče.☹️

V tistem obdobju jih je pa 15 umrlo,ki so prav tako bili priklopljeni! 😭

Eni se še vedno zajebavajo a na srečo jih je vedno manj in slej ko prej bodo prišli k pameti,nekateri mogoče prepozno.....

Želim ti veliko sreče in vsem tvojim,da bi čim lažje prebrodili vse težave,ki vam jih je prinesel kovid.....:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 6 urami je Alex napisal:

Kaj delaš tudi danes? 🤔

Žal ja,ne gre drugače.....☹️

 Od pon- sob,tudi vse praznike v tem terminu in raztegnjeno v času od 5.00 do 22.00,na dan cc6-8 ur ,kakor kdaj .:prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 7 urami je FuManchu napisal:

Nič več doma ne kuhaš kavo?:blink:

Seveda jo samo slikam jih ne....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 2 urama je Shrek napisal:

Včeraj opral vse tri...so danes tak lepe...

Sin vzel eno(bencinarko) , hčera drugo(diesel) ... 

Midva z ženo pa tretjo(bencinarko)... 

In vsi veseli... 

:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 6 urami je pob napisal:

 

Res je. To se sprašujem za cca 14 dni. Pa vseeno ne morm iz tvoje kože, da bi bil tiho.

 

Tako da, ja, tale post mi je dal kar misliti in sem prišel do zaključka, da čist preveč časa vlagam v svoje pisanje tukaj, pa ne, da bi koga prepričeval, pač pa, da dam vso svojo nejevoljo ven iz sebe. 

 

Se oglasim še kaj mimo, do takrat pa vsem vse dobro. :)

 

 

 

Joj ,s to tvojo izjavo se pa strinjam ,kaj strinjam veselim se.....:jupiii:

Hec....😆

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 2 urama je Nejc1986 napisal:

Kava za pred nočno,ki bo tokrat 1h daljša.... Prestavljanje ure pa to...

IMG20211030183358_00.jpg

:hohoho:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 11 minutami je Janez007 napisal:

Glede hitrih testov nisem strokovnjak, slišal pa sem od tistih ki so, da je tako.

 

Glede nadzora. Vsak dan vidiš kar nekaj šoferjev s telefonom na ušesu, pa so pravila jasna, kazni visoke in marsikdo jih plača (tudi sam pred kakšnimi 5-timi leti). Včeraj sem bil v pizzeriji, oba natakarja ves čas z masko pod brado, tudi ko sta mi preverjala QR kodo .... Imela sta jo le za slučaj, če vleti inšpektor.

 

Sam nimam proti necepljenim nič, jezi pa me, da se oni najbolj razburjajo pa hkrati najmanj naredijo (mislim na cepljenje), da bi bilo tega sranja konec.

 

 

 

:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.