Skoči na vsebino
Jamralnik v2
Napisano

Ta naš @Slivka ima pa res same neke čudne dogodivščine: čuden avto, čudne hribe, kup otrok, sedaj gume itd.... in da ne omenim še ono lopato, ki je vedno na čakanju.... 😊😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Pred davnimi leti sem take 6m cevi vozil kamot z yugecem, se ve kako.... :nevem:

pred 11 urami je Z M A J napisal:

Pedalastično osvojil GOLTE in sicer iz Mozirja. Fotke bom pa prilepil v rubriko "kolesarji", da jih boste lahko smatrali kot vabilo za zanimiv kolesarski vzpon. POZOR; Ni primeren za DeSUS! :)

Kat dobra tura, bravo.... :jupiii:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 1 uro je TBA napisal:

Petkova kava in fruštek

20240607_091636.jpg

20240607_091705.jpg

Luštna kava.....😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kolesarjenje in tek
Napisano
pred 1 uro je Boss napisal:

Včeraj preveril ta nov del Štrekne od Velenja do Zgornjega Doliča. Lepo, zelo lepo, tuneli in tunelčki so slikoviti, nadvozi čez glavno cesto tudi. Tko, da do Dravograda in nazaj je zdaj kar lepa turca 70km. 

 

Majo pa en velig fail. Na začetku moraš prečkat glavno cesto pri semaforju in je gumb za prtisnt in sem 3x stisnil in čakal in čakal in čakal. Po moje kar kakšne 3-4minute pa nič. Pol pride na to križišče avto in glej šmenta čez pol minute se mu odpre zelena in spelje, ampak zelene za kolesarje pa še vedno ni in po ene dveh letih sem prvič šel čez pri rdeči luči.

 

Zdaj sam ne vem, a je to nameno, češ sej kolesarji itak ne čakajo in gredo pri rdeči čez al je pa dejansko takoj že pokvarjeno.

Kje pa, mal gorenjce zafrkavajo... 😋😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano

Čaka me sanacija kotička za picnic🫕🥩 in uživanje🍺, roba je že tu samo voljo še najdem pa gasa...:danzoman:

Aja, pa vreme naj ne bo prevroče in brez dežja, če se da.....🙏😉

IMG_20240606_083313.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 2 urama je Slivka napisal:

Pa glej, da ne bova midva prišla skup, da ne bi ti potem šel malo počez...

 

Lopata pa to...

Tolk, kolk si jo @Boss-u obljubo, te lopate več ne bo.... 😋😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 1 uro je Slivka napisal:

:vskalo:

 

Danes pride dostava prav pred garažo in možakar zloži ven dve pnevmatiki...

 

In pojma nima, kje sta še dve...

 

In na telefon se nikjer nihče ne oglasi...

 

:vskalo:

Ti pa si rojen pod nesrečno zvezdo še dobro,da imaš lopato......:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 1 minuto je Z M A J napisal:

Sem v komisiji predčasnih volitev, ma to je taaako sranje s papirologijo, obiska pa ogromno. Brez treh POSVETOVALNIH referendumov bi bil pičkin dim, a tole. :(

 

Poleg vsega je zraven neka ostarela mladenka, ki stalno otresa jezik in se ne ugasne, strelja pa taka brezveznjaštva, da je groza. Sem ji parX rekel naj začepi, a kasneje obupal nad ženščino nadležno. :(

Na koncu vsega hudega bo pa za nekaj pic.... 👌😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 31 minutami je Slivka napisal:

Na servisu pravijo, da so homologacijo pisali na tehničnih.

Na tehničnih pravijo, da so homologacijo spisali po deklaraciji uvoznika.

Uvoznik pravi, da je vse dokumente skupaj z vozilom poslal na servis in da so tam urejali homologacijo.

Na servisu pravijo, ... ... ...

 

Sem pa zvedel, da je bilo to prvo vozilo v taki konfiguraciji v Sloveniji. Vsaj z nečim se lahko pohvalim, da ne bo vse tako žalostno...

S tem se jaz nebi hvalil, avto je zmetan skupa z vseh vetrov zato pa ne znajo skupaj spacat eno preprosto, bogo homologacijo...:nevem:

Verjetno je tudi za tebe to malo čudno "za deca s hribu doma" 🫤🥴😉

Hec🫣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 3 urami je FuManchu napisal:

Da še mal pojamram... Bosch brisalce so mi prodali zadnjič. Za posuhem so najboljši :zvizga:

Ob prvi priliki jih vržem dol. 

Bosch orodje raje kupuj... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.