Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)
pred 36 minutami je Nejc1986 napisal:

 

 

Cepljen, izogibam se skupin, v zaprtih prostorih nosim masko,skrbim za psihofizično kondicijo , ne prckam si po obrazu brez da bi si prej umil roke, ob pojavu bolezenskih znakov ostanem doma , ne kašljam v ljudi .:)

 

 

@Nejc, vse to počnem kot ti le kašljam ne nikamor, samo premalo nas je da bi iz tega bilo kaj efekta😉

Eni še virusa ne priznajo.... :vskalo:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 5 minutami je Janez007 napisal:

In ker je veliko takih, smo tam kjer smo. 😟

 

Torej moje mnenje je, da smo si Slovenci sami krivi za sranje v katerm se vedno bolj utapljamo. Smo najbolj srečni, če kršimo predpise in nas hkrati nobeden pri tem ne zaloti in kaznuje. To velja na vseh področjih, od neupoštevanja zaščitnih ukrepov (nošenja mask), tudi ko damo svojo Mazdo servisirati pod kozolec, ali pa kupujemo Kozla na črnem trgu. Smo Balkanci (v slabšalnem pomenu), žal. 😟

:bravo:

Ta s Kozlom je dobra..... 😀

Je pa res problem, če ga preveč spiješ in potem ne veš kaj delaš.... 🙃

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 45 minutami je Janez007 napisal:

Včeraj mi je študent 4. letnika fizike razlagal, da pri enem predmetu ravnokar za vajo modelirajo potek epidemije in kako očitno iz izračunanih grafov sledi, da cepljenje nedvomno vpliva na potek epidemije. Seveda je izredno pomemben odstotek precepljenosti ter učinkovitost cepiv. In se čudi ter je žalosten, da eni teh stvari ne morejo in ne morejo in ne morejo dojeti, kljub vsem dokazom, ki so danes na voljo. 😟

👍

Pred eno uro je pob napisal:

Če odmislimo cepiva, kaj vse je izboljšalo v tem zadnjem letu, da se izognemo bolnišničnem kolapsu? 

 

Vse se je stavilo na cepiva in to je to. Mogoče imam samo jaz tak filing, ker ne gledam TV, zato pa se sprašujem. 

Dejstvo je, da je bla lani kriza in so nas morali zapret not za celo zimo. Pa pustmo stat neustavne ukrepe, recimo, da so hoteli dobro in ker se čez poletje 2020 niso pripravili, je bila mogoče to edina rešitev. Sedaj je od prejšnjega zapiranja skoraj eno leto in samo poslušam o teh procentih precepljenosti in gor in dol. Ste se kdaj vprašali, kaj bo, če se izkaže, da cepiva ne bodo toliko učinkovita kot so obljubljali?

 

Staviti samo na eno karto je za moje pojme loterija.

 

PS: pa prosim, da mi PCT pogoje ne štejete kot izboljšavo, ker to ni.

🙈

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pivo mi paše
Napisano
pred 2 urama je Alex napisal:

Pr imeni je zmanjšano za 95% pozimi. 😊

Suma sumarum si na istem, ker pri vas je zima mesec, dva..... 😀😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pivo mi paše
Napisano
pred 6 urami je DonFelipe napisal:

Ste za letos nehali s pivi oziroma je že premrzlo postalo?

 

Drugače pa vidim da jih še kar veselo popivajo kljub jutranjem mrazu ter izkoristijo sončne dni kar jih je še ostalo ....

Kar se mene tiče samo še ob kaki pici in v gostilni ob hrani..... 😉

Ziher je 50%tno zmanjšanje porabe ob prihodu zime..... 🥴

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 9 minutami je Alex napisal:

Saj je verjetno kar nekaj prostovoljnih poskusnih zajcev, tudi v Sloveniji. In to brezplačnih. 😊 Moram priznati, da so kar pogumni, da si upajo. 🤪

Poleg vsega tega pa dvomijo v cepiva, ki so preizkušena na več kot 2 milijardah ljudeh..... :whatever:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 54 minutami je Janez007 napisal:

Vidim da jaz, v primerjavi s tabo @Boss in @pob, nimam pojma o zdravilih. 😟

 

OK, če je izumitelj dobil nobelovo nagrado, potem pa kar veselo jejte fantje. 🙃

 

Kupujete in jeste takole na pamet tudi penicilin, za odkritje katerega je bila tudi podeljena Nobelova nagrada? Si mislim da ja, saj je fina zadeva, ki pobije bakterije. Več ga poješ, tem bolj jih pobije. 🤪

:jupiii::prstgor:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Uf, globoko v srednji vek so nekateri padli, težko se bodo izvlekli od tam🥴

Eni ker so budale drugi pa zaradi ega, ne vem kaj je slabše..... 🤔

Nikogar ne žalim, da ne bo pomote, samo diagnozo sem postavil... 😷

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 16 minutami je Janez007 napisal:

Tale informacija pove veliko in še posebej pameten ne rabiš biti, da razumeš:

 

slika.png.5e42d21d734a7822207a8ac73e0895cb.png

 

fadf590d7a466257e42f.jpeg
WWW.ZURNAL24.SI

Predlagali so, naj prebolevnikom status podaljšajo za tri mesece. Ministrstvo predloga očitno ne bo upoštevalo.

 

Kdo bo pa njemu verjel,tisti ki mu že sedaj......😤

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)

Ja ja, sedaj se bo pa jamranje začelo.... 🥴

Tisti testi gor ali dol v bolnicah bo en kup ljudi, ful bolnih pa vsak dan 20-30 mrtvih,če ne še več, ki bi tako ali tako enkrat umrli od starosti ravno tako kot mi....😓 😭

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
Pred eno uro je NevLado napisal:

 

Tako ja, vzel sem 2017 zaradi novega volana in 192 konjev. Karkoli je novejšega ima prenapihnjeno ceno, realno gledano je pa sprememba na avtu minimalna - razen drugega headup in 360 kamere.. apple carplay pa lahko vgradiš sam če kupiš modul, oziroma ti ga dajo tudi naši pooblaščenci.

Čestitke za novo makino in varno vožnjo ti želim.... 👍👍👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Jamralnik v2
Napisano
pred 39 minutami je Alex napisal:

Ker naročam tedensko in veliko iz tujine bi sam razvrstil hitre pošte glede hitrosti in korektnega odnosa do strank takole: 1. Gls, 2. DPD potem pa daleč nič in šele nato pošta Slo. Pošta, slo. je zadnja leta katastrofa. Paketi iz tujine ležijo pri njih tudi po teden in več, pustijo ti listek v nabiralniku, da te ni bilo doma, čeprav si bil in čakal na paket. To se mi je v kratkem zgodilo že trikrat. 

😭

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)
pred 1 uro je NevLado napisal:

Ta tema ratuje čist brezvezna odkar ni več reakcij. Fovš za burek, pečjak je vrhunski! Če pa rad kupiš zmrznjene za doma da jih sam spečeš pa raje vzami hofer - isto od pečjaka iz iste linije, samo več nadeva. :punk:

 

Tudi jaz danes od doma!

 

 

872A0F68-26A6-4DDB-81CD-72E61D76A389.jpeg

Hvala za info, drgač jem mesnega samo ga je zmanjkal... 😟🥴

Ps; ja reakcij-všečkov ni, ker so eni pre pametni.... 😁

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 8 urami je TiEn napisal:

To za weber je fajn ja sam še en termometerček pa držat temperaturo med 450-500 stopinj,.. pa maš napolitasnko pico v minutki narjano

Res je v minutki, dveh,s čim pa kuriš,da dobiš 500?🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 22 minutami je pob napisal:

@Bini, me sploh ne preseneča. Bodo pa vsaj zrak očistili malo. :)

 

Mal mi je smešno dejstvo, da je pošto prejel na dom, glede na to, da vso pošto preverjajo na pošti in je bilo že tam umaknjeno po nekaterih uradnih besedah. Tole pa kr slikano na domači mizi, še prt se vidi spodaj desno. Aja, je bila pa objava kar hitro umaknjena baje, tako da mogoče pa le ni noben videl....

 

Dejstvo je, da so nerodni in to nerodni na kuBIK.

 

248553834_4534290133315256_8634047624249114458_n.thumb.jpg.6f2bd16e2d528a1b5e664d94f4dd8046.jpg

 

PS: Kdo bi slikal ovojnico tako, da se vidi še domači naslov? Nerodno ali namensko? ;) 

🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano (urejeno)
pred 19 urami je Nejc1986 napisal:

Soča :)

Ljubljanica🙃🙃🙃

👍

Jp, 😂😂😂

1635246420398717944925744144432.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.