Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 10 urami je canyon napisal:

ej tud ne spremlajm kej velik kar po FB pisejo, ker me ne zanima, to kar po televiziji govorijo je tud en kup bluzenja, ostrahovanja pa izkazovanje ega in nadvlade ... 

ukrepi so totalno nelogicni in neutemeljeni ... 

nej en junak pokaze ze dokaz o lociranem in izoliranem virusu, kokr sm jest uspeu raziskat ga ni, ga nima ne WHO, ne EMA, ne laboratoriji po svetu, pa ce se prov spomnem so tud pri nas povedal da ga nimajo, pa mi odgovori zakaj bi se cepu proti neki bolezni, ki je sploh ni dokazane da obstaja ... pa nehi ze 1x to agonijo furat iz precepljeno evropo sam mi ne ... si slabs k stara baba k hoce neki grozit z totalno nelogicnimi izjavami ... takim jest pravm manipulatorji 

Dokaze imaš pred vrati, samo videt jih je treba..... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 23 minutami je canyon napisal:

 

točno to, nič novega, ko da prejšna leta pa ni bilo nikoli bolnih ljudi, še večji šok zate je pa najvrjetneje info "da jih je blo po par let nazaj" po par tisoč na intezivnih negah ... 

.... dejte že glavo vn potegnt iz peska, pa pogletej kva se realno dogaja .... slabši ste ko furmanski konj 

 

 

itak da je use sam zarad dnarja .... dons pač sistem tko deluje, dela se samo tisto kar se splača za profit, pa da je čim več profita za določene, za dobrobit ljudi in ostalih stvari jim pošteno dol visi, da že za sabo po tleh vlečejo ... pa naj mi kdo dokaže, da se motim ...

 

 

 

Pravi se oglaša ja,cela Evropa bo precepljena mi pa ne,ker smo 'fb geniji' ....😳

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Ogrevanje & izolacija samostojne hiše
Napisano
pred 2 urama je Shrek napisal:

Tu se lahko začne prepucavanje tako kot na kovid varjanti... 

Za normalno življenje za povprečno delavsko plačo ni mogoče zgraditi tako oh in sploh hišo. 

Poglej, kaj je v teh elektrarnah. Jaz imam TČ, pa ni računica to montirat gor. Papir prenese vse. Izračuni tudi. 

Zakaj čist zrak? 

Zakaj čist zrak? 

 

Verjetno ne menjaš Tč za TČ ampak peč na olje, drva, plin, pelete itd. in če je še veliko takih je čistejši zrak vsaj v tvojem okolju..... 😊

Drugače pa vem na kaj misliš... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
Pred eno uro je Alex napisal:

Dobro jutro na dopustni dan.😊Kapučino sem danes popil doma, lepo v miru, brez nekega hitenja. 

👍Jaz pa na poti v službo v prijetnem lokalu. 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sončna elektrarna
Napisano
pred 14 minutami je x-layer napisal:

Verjetno res, ampak dandanes malo kdo gleda na finančno plat...

Zdaj je bolj v stilu, moram tudi jaz narediti sončno elektrarno, če jo ima sosed...

 

 

😆😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Sončna elektrarna
Napisano (urejeno)
pred 8 urami je AmpeR napisal:

Vedno več imam primerov sončnih elektrarn na hišah. In skoraj vsaka ima toplotno črpalko za ogrevanje. Ta današnja pa celo Tesla hranilnik el.energije. Vložek 30+k€. Vse skupaj en kp elektronike...

 

Stem sistemom je hiša skoraj neodvisna od omrežja. 

 

No, kdaj se ti povrne investicija pa??? 

20211021_103148.jpg

20211021_105805.jpg

20 let, odvisno kakšno hišo imaš pa še sosedi dihajo bolj čisti zrak.... :nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 8 minutami je sportman333 napisal:

Dobr si(sta)jedel(la)...jaz sem nazadnje v "vaših"koncih jedel burger pri bohorju v rog.slatini in je bil tudi bomba👍😉, zgleda ste v tistih koncih dobri v tem....mislim da ostali kraji kar zaostajajo (tako kakovostno, kot cenovno...).

 

:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

Imel sem rojstni dan...

 

Zjutraj se moja zbudi in mi ne vošči...ok...

 

Starša sta tudi kot kaže pozabila... Jbg...

 

Na sihtu me šef niti pogledal ni... Ok...

 

Sodelavci so me dali skoraj na ignore... "Ko jih j**e" si mislim.

 

Pride res luštna sodelavka do mene in mi vošči... Bog obstaja .. Me povabi k sebi domov.... Ok... V nasprotju z mojimi prepričanji,ampak ko je človek slabe volje...

 

Se nasmiha... Lepo gleda. Noro lepo oblečena... Mi reče da naj ji oprostim za minuto,saj gre v kopalnico...

 

Uf,pulz divja... 

 

Čez minuto se sliši "happy birth day" iz kopalnice... Sekundo za tem pridejo starši,punca in sodelavci s torto v roki....

 

Jaz pa pomanjkljivo oblečen na sedežni s kondomom na .....

 

 

 

 

Grozljivka....😳

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 32 minutami je Alex napisal:

Po moje je krivo to, da ni več naju v tej temi in jim ni zanimivo dajat kontre. 🤣

Možno🤔. Lahko pa, da so prišli k pameti in ugotovili, da tisto njihovo ne drži vode.... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano (urejeno)
Pred eno uro je Matick napisal:

a majo dobre burgerje?

 

Nisem jedel burger, ampak po reakciji žene sodeč je odličen! (Krpan burger) 😊👍

Še ena za lušte..... :prstgor:

IMG_20211020_193404.jpg

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
dne 14. 10. 2021 ob 16:31 je FuManchu napisal:

Pri nas bilo danes zjutraj3°C. Ni glih, da bi šel bos ven scat:D

Kaj si zmrznil? Daj kako kavico spusti po dolini...  😉

16347916798045598007639032770548.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 9 urami je Bini napisal:

Ko boš poročen 35let bo tudi tebi šlo na smeh..... 😊

Danes pa na eno dobro večerjo h Krpan-u..... 😉

Obljuba dela dog.....😊

Večerja v teku.......:bravo:

IMG_20211020_193404~2.jpg

IMG_20211020_193342.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 8 minutami je Nejc1986 napisal:

Potem ko se je 2x slikalo in ni točno vedelo a je šlo za zlom navikularke ali ne, je današnji RTG pokazal, da ni videti nikakršne poke ali posebnosti...

 

jaz sem se pa že pripravil na 3mesece bolniške...

 

Baje moram razgibavati desno zapestje. Nevem zakaj mi to vsi povejo z nekim čudnim nasmeškom...

Ko boš poročen 35let bo tudi tebi šlo na smeh..... 😊

Danes pa na eno dobro večerjo h Krpan-u..... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.