Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je pob napisal:

@Boss, točno to, Twito tako lahkotno to počne že od nekdaj. Slej ko prej, bo narod obrnil en proti drugem... upam samo, da smo toliko pametni in ne bomo trznili.

 

Drugače pa mi dogodki v Italiji vlivajo malo upanja. :) Bom rekel, da kar dosti spremljam dogajanja na družbenih omrežjih in raznih YT kanalih in zgleda je pol Italije na nogah proti green passom.

 

Tale mi je huda:

 

Glede na to, da sem dolga leta hodil v Italijo na nogometne tekme, kar pogrešam tole strastno prepevanje:

 

Pa še malo človeškega pristopa s strani policije. :)

 

 

In vsi z maskami brez izjeme, pojejo pa lepo....😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 9 minutami je jures napisal:

CP je imel raka, ze upokojil se je takrat zarad te bolezni

 

80e57fd4-7f9b-485e-8aef-2d9a2cbee805.jpg
WWW.INDEX.HR

COLIN POWELL, prvi crnac na dužnosti državnog tajnika SAD-a, umro je od posljedica komplikacija...

 

Če tega preprostega pojasnila kdo ne razume mu ni pomoči....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Res je in ločit moraš kaj je obveščanje in kaj je propaganda,potem pa ni problem.....😊

Mene pa ne ganejo ne ene ne druge,tak,da se ne obremenjujem s takimi....😉

Sem naročnik Slov.novic že 30 let in že od daleč,ko jih poštar še pelje ločim dobre od slabih in tiste kar neki......😊😆😂

Tiste,ki jih pa tu obešate,nekateri( v tej temi) 🥴 so pa, ne bom napisal kaj........:hohoho:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 15 minutami je Janez007 napisal:

 

 

Ne vem če nekateri pesimisti v tej temi vidite, da počnete točno take stvari, katere sami kritizirate?😜

 

Korona novice, črnogledost, negativizem nekaterih že nekaj mesecev prednjači v tej "Mazda temi". To psihološko nobenemu ne korist, najmanj pa piscem, ki se z negativno energijo vedno bolj pogrezajo v obup, ki se močno izraža v pisanju.

 

Dajmo na plano kakšne pozitivne novice. 😉 :ouje:

"Prst gor" 👍👍👍:bravo:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Kava
Napisano
pred 1 uro je Bini napisal:

Za začetek novega tedna.... 👍

IMG_20211018_082548.jpg

In nadaljevanje današnjega dne v megleni Lj..... 🥴

IMG_20211018_100624.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 29 minutami je FuManchu napisal:

Če prideš z Goriških Brd prazen si sam kriv. Nazadnje sem pripeljal 5l domačega refoška:jupiii:

 

Super,če si ga pil kot coffe ni bil za dolgo......😊😃😆👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 urami je robertk6 napisal:

Jaz sem izgubljen slučaj??? Kaj sta pa potem vidva?? Tema se je kao cenzurirala ampak vidva pač ne moreta iz svoje kože in začenjata provocirat drugje. Ko vama nekdo lepo napiše da tema Gume nima nič v zvezi z corono in če je to vajin vrhunec se pojdita pogovarjat na ZS potem je ta najslabši vidva pa najboljša. Bini za tebe sem pa tisto napisal , ker po tistem kar si napisal v tej temi ( da se je treba malo ohladit in vse malo opustit, potem ko @Jestdvignilo dekl) sem imel občutek , da to resno misliš. Ampak ne zdržal si le pol dneva , ko si začel v drugi temi dajat povod da se @Alexoglasi in spet doživlja svoje vrhunce. Zdaj če to ni hinavsko potem res ne vem kaj je. Za Alexa itak vem da je to da lahko tukaj izraža svoje mnenje vrhunec njegovega dneva , ker v realnosti če med normalnimi ljudmi stresaš take neumnosti te slej ali prej kdo prizemlji, razen seveda če je obdan z samimi pacienti kova kot je on. 

Ker pa kot vesta pregovor pravi pametnejši odneha , bo tole moj zadnji zapis tak da le imejta svoj peskovnik in se lepo dopolnjujta naprej.

Kamot.... 👍

Kakor hočeš... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je robertk6 napisal:

@Binisi popolnoma isti hinavec kot @Alexsem nekaj časa imel še neko upanje da si boljši pa vidim da si isti g.....

Kar se pa tiče 💉pa bom vse odmerke z veseljem prepustil tebi , mogoče ti pa le kateri tisto možgansko celico prebudi

Ne vidim nobenega problema če tako misliš a ti povem,da se precej motiš in mi je žal,da je tako.

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 11 minutami je Jest napisal:


A ni tvoj prijatelj Alex rekel, da je ta tema neumna? Pa se nekdo je napisal, da zakaj sploh je taka tema na mazda forumu…? 
 

Izgleda se nekateri prav veselo trudite, da bi ta forum cisto “zjebali”… Najdite si peskovnik za taksna podjebavanja in provokacije drugje …

 

Ali bo treba res tako, kot na drugih forumih, uvesti strozje moderiranje… in taksne osebke banat? Ali si res to zelite? Jaz ne… najdite si potem nekoga drugega za “jebat v glavo”…

Ok👍Sem te razumel kaj hočeš povedat. Ni problema ne bom se več hecal na tak način,da bo mir v hiši.👍 Če sem slučajno koga užalil ni bilo namerno ampak v hecu.....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 4 minutami je canyon napisal:

to si sam ti reku .... use kar je treba je samo umret, use ostalo je opcija in odločitev ....mene pa silu nebo noben v nekaj kar jaz osebno nočem .... pa pika amen

Prav imaš,odločitev je samo tvoja👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)

Sem malo prletel stanje za tale kovid tukaj in ugotovil,da je stanje kot je bilo.....:nevem:

S tem,da je stanje vse slabše in nekateri imajo glave v pesku in ne vidijo kam gre svet,mi bi pa bili še kar na balkanu in ti nam tudi pomagajo z glasbinimi vložki pri protestih.....:wacko:

Kak procent predstavjajo ti v Ljubljani? 🤔 (3000:2000000)Pa še pol teh ne ve zakaj so tam in še za otroki se skrivajo,sramota.......

Bdw; hvala za prvi prst dol,ampak čez pol leta boste imeli kovid rezultate na dlani,saj že veste kakšni bodo....😲

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano
pred 15 urami je canyon napisal:

ko grejo cene pogonskih goriv u luft

 

 

Nekaj podobnega je danes v Lj.na protestih, NIČ JIM NE PAŠE......😆😂🤣

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.