Skoči na vsebino
Kava
Napisano

Prva"močvirska"..... 😀

Potem pa gasa domov, ker bo kot kaže spet kako s... je po Ljubljani.... 🥴

IMG_20211013_094632.jpg

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 16 minutami je robertk6 napisal:

@Binizakaj žal ni tako pri nas ??? A si želiš tega ??? Verjemi ko pride do tega tudi cepljeni ne boste dobro skozi prišli, če si računal na to.

Ma ne,hecam se. Ja vidiš smejkote....👍

Kaj takega pri nas sigurno ne bo.....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 38 minutami je Boss napisal:

Hja, sej UDBA tud ni prihajala k 99,99% folka pa je danes sinonim za represivni nadzor nad državljani. Najbolj ste mi smešni tisti, ki se še vedno zgražate nad takimi prijemi v prejšnjem sistemu a istočasno enake vrste prijemov zdaj pa veselo zagovarjate. Res ne štekam? :nevem:

Potem se pa smejimo skupaj in bo dosti bolše, slaba volja ti nič ne pomaga..... 😉

Naslednje leto ne bo več kovida in tudi te vlade ne, tako da se pripravi za sodelovanje v novi vladi, ki bo dosti boljša kot praviš..... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Pohvalite se,...
Napisano
pred 1 uro je TiEn napisal:

Po dveh dneh testo za napolitanske pice hmalu pripravljeno..manjka mu samo še kako urco na sobni temperaturi

 

20211009_154413.thumb.jpg.b907b9a9b8aab073295178c9df646f56.jpg20211010_111440.thumb.jpg.4b5a9bd19705a66a227657f7df30a882.jpg20211010_155140.thumb.jpg.cb7287e8aece39caec66db408432e466.jpg

Lahko daš recept, da vidim, če je tvoj recept kaj drugačen? 

Imaš pravo moko? 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 urama je pob napisal:

 

Jaz, žena in otroka ne nosita maske že od spomladi. Razen v torek, ko sem zaradi solzica potegnil eno iz denarnice, je pomagala, haha. :D 

 

Sem pa vesel, da nas je več takih. ;) 

 

PS: seveda so redke izjeme, kjer sem jo nosil, recimo 20 min pred zaprtjem upravne enote, kjer sem nujno rabil osebno za na morje in je varnostnik težil...

Sanja svinja kukuruz.....😂😂😂

pred 3 urami je robertk6 napisal:

Mi že 4 mesece hodimo po vseh trgovinah in nakupovalnih centrih brez in nikjer nobenega problema. Tudi osebne izkaznice sva z sinom urejala na pošti brez maske😀

In potem pravijo,da ni svobode pri nas.....🤔

Tudi jaz ne čutim nekih omejitev,lahko grem kamor hočem :danzoman:,no v javno hišo ne smem.....😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)

Odlična in poučna pesem hkrati! Imam eno vprašanje, da malo presečemo s to vse bolj politično temo..... 😁

A mogoče kdo ve kaj je posebnost na tej uri v ozadju?? :whatever:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 14 minutami je Boss napisal:

Pa dobr no... a še 1x moram razlagat v čem je bil problem zadnjič. Pa ti ratuješ že kot drugi Grims, še slikce mi kaži pa z levim fašistom me zmerjaj pa dobiš prestižno Geoblesovo priznanje za zasluge v propagandi.

 

Ok, ne, vzamem nazaj, Grimsa ne moreš dosečt niti presečt.  😜

 

Drugače pa, imaš prav huda kriza prihaja pa ne zdravstvena, pa ne virusna... kot se zdajle tole odvija se bojim, da ne bomo stal v vrstah zaradi PCT pogojev ampak, za hrano in golo preživetje.

Joj,@Boss ne se jezit,saj bo kmalu boljše,bodi optimist....😂

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 14 minutami je Boss napisal:

Ne vem kako še vedno ogromno folka pri nas ni jasno kam to pelje. Eni pa so še vedno prepričani, da gre za zdravstveni problem. Sicer pa je današnja Tarča povedala marsikaj. Ko poslušaš kdo ima škarje in platno v rokah je očitno samo še vprašanje časa, kdaj bomo imel Avstralijo tukaj.

 

Pa kje so zdaj tisti močni in ponosni avstrali tipa Crocodil Dundee? Kako dovolijo, da jim oblast to počne?

Ja res je pri tarči bilo marsikaj slišat,danes in tudi zadnjič! Pa mi zadnjič nisi dal prav,da Erika ni podkupljena,ko je zadnjič govorila kar ti ni pasalo!

Upam,da bodo kmalu volitve in 'tapravi' na oblasti pa upam,da bo takrat še virus čeprav dvomim,da še bo pa ,da potem vidmo,kako se rešuje kriza.....😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.