Skoči na vsebino
Tole je pa kr smeh
Napisano

?e ena dobra na to temo je, da bomo na dana?nji dan praznoval nov praznik - v DOBoVZETJE :)

 

Jaz sem na mail dobil se ilustracijo za ta novi praznik :) 

 

10458869_10152232288006312_2779655131330

Pa da se malo tematiko zamenjamo :) 

 

?upnik in me?nar 

 

?upnik in me?nar stojita ob va?ki cesti in zabijata v tla tablo z napisom: 

"Konec je blizu! Obrnite se, dokler ne bo prepozno!" 

 

Mimo pridrvi avto, voznik skozi okno zavpije: "Pustita ljudi pri miru, 

verska fanatika!" 

 

?ez nekaj trenutkov se zasli?i cviljenje zavor in nato glasen pljusk. 

 

Me?nar se obrne k ?upniku: "Ali misli?, da ne bi bilo bolje, 

?e bi napisala preprosto: most je zru?en?" 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano

Js delam isto, pa ni nobenih tezav.

Edini problem so Windows XP, pri katerih je Security Essentials marca nehal delat... Potem je pa bilo treba pri parih strankah iskati drugo resitev... Sem probal pri enemu najprej Avira ... Pa pol ni vec nic delalo... Niti mail, niti internet... se sploh nisem potem ubadal.. Ampak sem skinil dol, pa probal se Avast... Ta pa je potem delal...

 

Se sreca, da se mi na mojem racunalniku ni treba se s tem ubadat ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano

Mam 7ko winse...... ah Jures...sej to je res najbolj pametna zadeva sam se mi res ne da tega po?et pa potem spet vse ?timat :)

 

 

Microsoft Security Essentials >> http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5201

 

Windows Defender je pa tako ze vgrajen pri Windows 7 >> http://windows.microsoft.com/en-us/windows7/products/features/windows-defender

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Računalništvo
Napisano

Jest dam gor ponavadi kar Microsoft Security Essentials... Pri Windows 8 so recimo ze del sistema... pa Windows Defender... 

 

Problem se zna pojaviti edino, ce imas Windows XP, ker pri teh pa od marca dalje tile programi ne delujejo vec, ker se je M$ odlocil, da OS ne bo vec podprt... in da tudi njihovi programi, ki so napisani za ta OS ne bodo vec delovali ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

http://www.24ur.com/novice/svet/michael-schumacher-zapustil-bolnisnico.html

 

Michael Schumacher ni ve? v komi in je ?e zapustil bolni?nico v Grenoblu, kjer je bil vse od smu?arske nesre?e decembra lani. Novico je medijem sporo?ila Schumacherjeva tiskovna predstavnica.

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

piknik plac
Napisano

 

mogo?e kak kontakt od placa na jeprci? voklo ima zasadeno. 

 

 

 

Sem se danes, ko sem sel iz sihta mimogrede ustavil... in imas tukaj stevilko >> 040 678 590 na drugih vratih pa izgleda, kot da je 040 679 590 :) )

 

 

IMAG0007-20140603-154945.jpg

 

IMAG0007.jpg-20140603-155130.jpg

 

IMAG0008-20140603-155016.jpg

 

 

IMAG0008_1-20140603-155034.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

piknik plac
Napisano

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

Tudi tisti veliki so z majhnim zaceli...a jim noben ni postavil meje...

Na DURSu pa so po moje sfookali izkljucno zaradi malomarnosti, s tem pa preko 4000 ljudem povzrocili sitnosti... a se ti ne zdi da tudi za to mora nekdo odgovarjati? Drugace imajo itak vtis, ?e? mi smo DURS in nam nihce nic ne more... pri vsej tej avtomatizaciji ki jim je na voljo, zgleda to kot en napacen klik nekoga, ki mu je pac vseeno za svoja dejanja... knjizenje teh sredstev pa verjetno ni odvisno samo od enega zaposlenega...

 

Dost zalostno je to, da programerji ne poskrbijo za to, da se taka cloveska napaka sploh ne bi mogla zgoditi ... Sploh pri taki instituciji, kjer se transakcije delajo masovno... in ce se pojavi napaka je hitro prizadeta vecja mnozica ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Aktualni dogodki!
Napisano

A ne pise pri blagajnah na banki ponavadi "Denar prestejte takoj, kasnejsih reklamacij ne upsotevamo:jezicek:  :ouje:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Jebemu, da je res... ampak smo si krivi pa ?ist sami ?e posebi zato, ker padamo na lepore?enje in zvitost politike. ?e bi mal s svojo glavo mislili in ve?krat podvomili v karkoli bi lahko politikom zastavljali sila neprijetna vpra?anja ne pa da jih nekateri celo idolizirajo. Pol pa lohk serje vsak po nas brez, da bi to zanj imelo resne posledice mi pa pridni k ov?ke samo gledamo ali je pastir ?e tu in bohnedej, da bi kam ?el.

 

 

Noja... to, da smo sami krivi generalno ne drzi... Jaz recimo ne padam na leoporecenje in zvitosti politike... in mi gredo politiki (vsi po vrsti) na kozlanje... ampak zato ni nic bolje... Edina stvar, ki jo lahko kot posameznik naredim, je to, da spizdim iz Slovenije cimdlje...  :jezicek:  Ali pa da se zoprstavim sistemu in pristanem tam, kjer bi vsi ti politiki morali biti...  :ninja:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

EJ MADONCA, PA ?E ?IST RES JE !!!!! IN KAJ SEDAJ ?????????

 

Zadeva:

 

Ameri?ki novinar je v New York Times o Sloveniji zapisal:

 

> Obstaja dr?ava v Evropi pod Alpami, ki meji na Balkan in je omejena sama s seboj.

 

> Tam ?ivijo najlep?e ?enske, vendar nataliteta upada. Tam nezaposleni najve? delajo.

 

> Tam ?ivijo ljudje na najbolj plodni zemlji, ki pa je neobdelana. Ker se obdelovanje plodne zemlje kmetom ne izpla?a.

 

> Tam ve?inoma prazni vlaki ?e vedno vozijo najpo?asneje v Evropi, brez upo?tevanja voznega reda, po avtocestah pa se vozijo noro hitro - s pla?evanjem cestnine, ki je med najdra?jimi v Evropi.

 

> V tej dr?avi vsi igrajo ko?arko, smu?arji dosegajo svetovne ?portne dose?ke. Rekreacija jim je prioriteta, delo pa rekreacija. Vsi hitijo v slu?bo, a vsi zamujajo. Osemurni delavnik traja deset ali ve? ur. In nih?e se ne upira fevdalnemu izkori??anju.

 

> Zdravstvo je tam brezpla?no, zdravljenje pa morajo vsi pla?evati.

 

> Tam so svobodni novinarji, ki svobodno pi?ejo, poro?ajo pa po ukazih svojih ?efov, katerim objave narekujejo skorumpirani politiki in zakulisni veljaki, odvisno od njihovih potreb.

 

> Tam je svetovna kriza dobila dr?avljanstvo.

 

> Tam so javna naro?ila skrivnost, dr?avne skrivnosti pa javne.

 

> Tam ?e niso znani kon?ni zmagovalci 2. svetovne vojne.

 

> Tam pi?ejo zgodovino nepismeni, najbogatej?i so pa tisti, ki nikoli niso delali.

 

> Tam je Slovenija.

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

ponočnjaki
Napisano

Da se ?e jaz enkrat tukaj pofo?kam....

post-10-0-87265000-1400381266_thumb.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Razni zanimivi posnetki in članki
Napisano

Zanimiv "time lapse" video...  

 

 

Ljubljan?an Beno Sarad?i? je po dveh letih in pol trdega dela iz ve? kot 225.000 fotografij ustvaril presunljiv videoposnetek, ki prikazujejo veli?astne Zdru?ene arabske emirate. Brez besed je ostal celo prvi mo? Dubaja. Preverite sami!

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Tole je pa kr smeh
Napisano

Inteligentno dvigalo ...

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Motoristi vs. avtomobilisti
Napisano

Na odprti cesti se jaz ponavadi umaknem na skrajni desni del... da gre motorist hitro mimo in da ni treba stalno ga spremljat v ogledalu, kdaj se bo odlocil iti mimo... To me niti ne moti... Mi pa tudi ni vsec, ko se s kaksnim tezkim motorjem ali sirokim skuterjem guzvajo pred semaforjem mimo med avtomobili, da so potem lahko prvi pri semaforju... Ce je dovolj prostora, potem OK... vcasih pa je ravno toliko, da gre komaj skozi ... Ampak OK... manj kot se sekiramo zaradi tega, bolje je :) ... Itak ne bo nic drugace, tudi ce se jezimo zaradi tega ... 

 

Itak pa glede hitrosti ni nek problem... ce je to tam, kjer se da hitro voziti in ne ogorozajo nikogar... Nekateri so pa taki, da morajo na vsak nacin... ce gre ali pa tudi ce ne gre ... potem pa morajo drugi udelezenci delati prostor, da se izide ... Srecujem pa tudi "normalne" motoriste... ki se celo zahvaljio, ko se jim umaknes na skrajni desni rob ceste... Prav tako pa tudi "nenormalne" voznike avtomobilov, ki pocnejo traparije na cesti ...  :cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.