Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 29 minutami je Boss napisal:

 

Se strinjam z napisanim ampak vseeno dodajam  - ne podcenjevat ljudi. Če to dela oblast res ni treba, da jih podpiramo v takem razmišljanju.

Vsekakor se strinjam.... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

Ravno sem hotel napisat nekaj podobnega kot Janez007 in bi se mu zahvalil za trud!👍

Tisto za 91'pa vam povem,da tile,ki so zdaj na cestah bi se takrat usrali in to zelo.

Še enkrat povem,da imamo še zaenkrat demokratične volitve in pejte prosim kandidirat in volit taprave,da bo že  enkrat mir!:nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 19 urami je pob napisal:

A bo na srečanju potreben PCT? ;) Saj me ne bo, ampak vseeno vprašam za prijatelja. Da me ne bo, je bolj zaradi tega, ker se ne znam o avtih pogovarjat, haha.😅

 

Cel vikend pavze od korone je pasal, sedaj pa novim zmagam naproti. Jutri je nov protest, mogoče se pa tam kje zagledamo. :)

 

Glede nato, kam zadeva pelje, da smo ljudje čedalje bolj nadrkani do teh PCT fašističnih ukrepov, naj povem samo to, da počasi tudi mene dajejo živci počasi. Po naravi sem ekstra miren človek, ampak samo dokler ni mera polna, zadnje čase nisem najbolj ponosen nase, ampak jbg, cajti so zafukani.

V petek je namreč falila ena iskrica, pa bi šel Mimovrste v BTCju v luft. Varnostnik me je FIZIČNO napadel sredi trgovine izza hrbta (pičkica mala). Skočil name, me objel in me začel porivati proti vratom. Ja, bil sem brez maske in na njegovo vprašanje sem odgovoril, da je ne nosim, potem pa boom. Wow, za 10 let zapora. Porival me je toliko dolgo, da mi ni počil živec in sem ga odrinil stran in mu povedal, če me samo še enkrat dotakne, bo potreboval plastičnega kirurga. In mi reče, da naj kar kličem policijo, če hočem, hahaha. Nato je raje šel na obhod po trgovini za celoten čas moje prisotnosti tam, za pomiritev živcev sem nataknil masko pod brado in to je bilo zgleda čisto legit.

Neb hodil v trgovino sploh, kjer zahtevajo PCT, vendar sem ravno kupil bejzbolski kij, s katerim bom svoje otroke naučil, kako se igra ta igra.

 

Mi je pa zanimivo, kako so se začeli varnostniki spravljati na ljudi, nazadnje sem videl video, kjer se je eden spravil na mamo z otrokom. Noro. A to imajo sedaj kakšna nova pooblastila kar naenkrat? Ker če jih imajo, se ne bom čudil, ko jih bo en fasal od kakšne stranke.

 

Ampak kot pravim, ohranimo mirne živce in imejmo se radi. Peace.

 

PS: zgleda imajo tudi na Portugalskem probleme z antivaxxxerji:

 

 

Ja povsod se najde 5-10% takih, ki ne veš ali se delajo ali res ne razumejo..... :nevem:

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 50 minutami je Boss napisal:

 

Namen je bil, da se srečamo, da bi mal počvekali (pa ne čvek o koroni), da bi šel kdo mogoče še zaplavat al pa na sprehod, lahko tud obisk slapa Savice al pa korit Mostnice za recimo kakšni 2 uri, pa da se kaj popije in dobrega poje. Vse bi bilo zrihtano, moj plac, pijača, hrano bi sam pripravil, ... ne vem a sem še kaj pozabil, da bi zadeva dobila svoj namen. :nevem:

Boss,verjetno bi bilo odlično in mi je prav žal,da nisem imel takrat časa.😭. Bi prišel,če nebi bil takrat na Dobrči z Iceland prijatli....😊.

Nisem pa zasledil a je potem bilo kaj iz tega....🤔

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 14 minutami je robertk6 napisal:

Če si tak mislil potem bi tak napisal zelo slabo ti gre tole tvoje izvlačenje pač si eden tistih , ki slepo verjame in kot je @canyonzapisal če bi JJ reko da skočite iz strehe ker boste imuni si ti v prvi vrsti za skok.

Joj, joj, kak si naiven.... 😊

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 uro je Janez007 napisal:

Verjetno je Bini bolj mislil, da zelo izstopamo. Ja, nas 2 MIO ne predstavlja niti pol % Evropejcev ...  

Točno to sem mislil, komentiral pa ne bom, ker vem kam to vodi.... 🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 minutami je robertk6 napisal:

V Evropski uniji je polno cepljenih 62,4 odstotka celotnega prebivalstva, kažejo podatki ECDC. 

 

janez007  ne nabijaj

To je povprečje in mi ga zelo, zelo kvarimo s temi 47%.🥴

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)

Ponekod celo pogojujejo odprtje držav glede na %precepljenosti kot so npr, Danska, Portugalska, Avstralija pa še katera.... 😉 Dost mam te teme in grem zdaj

 na en cofe.... 😊

Pa še en pir za povrh...... 🍻 

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 10 minutami je Jest napisal:

To, da se mogoce motim je mogoce celo res... ker te poznam vecinoma samo preko tega, kar napises na tem forumu... 

 

To mogoce ti mislis, da vecino Evrope nic ne motijo ukrepi... Malo se ozri tudi po kaksnih lokalnih virih... ne samo verjeti, kar pise na 24UR, RTVSLO ali mogoce celo Nova24... Res pa je, da mogoce pa drugje nimajo toliko ukrepov, ki bi bili nesmiselni in vse preveckrat tudi idiotski... In velikokrat ti ukrepi nimajo nobene zdravstvene osnove... ampak so postavljeni predvsem politicno in s strani politike ... 

 

 

Se strinjam s tabo glede teh(političnih) ukrepov, ampak ukrepe imajo povsod po Evropi a vedno manj, ponekod sploh nič, ker so precepljeni..... in to slednje zagovarjam, ker verjamem v cepivo in kot vidiš tudi v vedno več državah po Evropi in svetu. 👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 15 minutami je Jest napisal:

Kakorkoli.. ce se tebi te omejitve ne zdijo nic posebnega, potem je to fajn… predvsem za tiste, ki pisejo te ukrepe… Ce bodo rekli, da bos moral skociti z mosta v globino, bos to tudi brez pomislekov naredil in trdil, da to ni nic takega in da te ne moti? Predvidevam, da ja… in potem pravis, da so ovce tisti, ki se ne cepijo … pa ni vazno, zakaj se ne… ??? In ti so potem oznaceni, ko zdraharji, antivaxerji, teoretiki zarote… Zakostno, kam smo prisli… Nekaj casa sem bil mnenja, da je tak “orto” vernik samo Alex… vidim pa, da mu lepo sledis… predvsem s talanjem negativnih lajkov, ne glede na to, kaj oise… vazno je samo, kdo je tisti, ki kaj napise…  in sedaj se z nekimi izjavami, ki so skregani z logiko…

Mi je zelo žal, da tako misliš o meni a ti povem, da se v 90% motiš! 

Malo si zamešal v kakem smislu sem kaj napisal, toda nič hudega. 

Jaz sem vedno zagovarjal zdravstvene ukrepe, politika me pa ne zanima. Žalostno pa je, da večino Evrope nič ne motijo ukrepi nas pa vse po vrsti moti.... :nevem:S tem sem ti vse povedal. 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.