Skoči na vsebino
Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 4 urami je pob napisal:

Pobi, tukaj ne bomo nič rešli, tako da, danes so protesti, se vidimo v čim večjem številu. To se mora nehat takoj! 💪

Pa ne mi govorit kdo in kaj je organizator, ko mi zarad njega puca k., važno je samo, da se je folk zbudil in je začel hodit na ulico. Nekateri hodimo na proteste od januarja dalje in vemo, kaj pomeni, če ni mase ljudi na ulicah, izpadeš teoretik zarote, hahahaha. Kje je pa vaša rdeča linija? Je že prestopljena? (retorično vprašanje)

 

PCT bo spoznan za neustaven slej, ko prej, ponavadi se to zgodi z večmesečno zamudo. To so samo podle taktike naše vlade, da bi se pocepilo čim več ljudi. Z vsakim tem nesmiselnih ukrepom se gre izključno samo za to pridobivanje promilov cepljenih in izpolnjevanje EU direktive in vlada ve, da dela narobe, vendar nikoli ne odgovarja za nič. Me zanima kako nategnjene se bo folk počutil na koncu vsega tega - verjetno se tisti prebolevniki, ki so se dali tudi cepiti, že sedaj počutijo nategnjene. #samopovem

Ste videli kakšnem posnetek, kjer se je folk uprl PCT represiji in kljub policajem, se ni zgodilo nič, ker ukrep ni zakon. ;) Tisti, ki se zna postaviti zase, ne potrebuje PCT, le muda so potrebna. Mogoče kakšna tožba ne bi škodila, da se tile študenti na vratih malce spametujejo.

 

Čakam še, kako se bodo policaji in vojaki odzvali na obvezno cepljenje. Mogoče tudi njim primanjkuje jajc, al se morda kej kuha. Who knows.

 

PS: malce poglejte kakšni protesti se sedaj dogajajo v Avstraliji. Vrag je odnesel šalo.

Kje bo to, pridem še jaz..... 😁

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 5 minutami je Janez007 napisal:

Se z napisanim strinjam. Ampak kaj sedaj? Biti državljansko nepokoren do te mere, da se ne cepim in s tem škodim sebi in svojim bližnjim (vsaj jaz tako mislim), da ne vnovčim turističnih bonov in s tem škodim družinskemu proračunu, da zaradi prekrška na cesti plačam višjo kazen, .. skratka ne upoštevam ničesar, kar je nastalo pod to vlado?

👍👍👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 16 minutami je canyon napisal:

ce to ni navaden marketing ... ja pol ni nc ane 

 

FB_IMG_1632287395201.thumb.jpg.35bc72529e1cbcd7a6186080eb502dd6.jpg

pa ne pozabt zravn dat kartico zvestobe za naberanje pik

 

kaj pa ta odlocitev sodnega sveta ??? 

FB_IMG_1632278573989.thumb.jpg.805cacf1a2c3610d215c2d0e5d8a8364.jpg

 

@Bini na prejsni strani si tako veselo pisu da nemors it nikamor brez PCTja ... zakaj jest pol nimam problema it kamorkoli brez tega ... nikjer me ne vprasajo, NE na bencinskih servisih, ne v trgovinah, ne v lokalu, ne v firmi v katero dostavljam tovor ... 

mislm da so ljudje hitr ugotovil da ce bojo jebal narod z PCT pogoji hitr dobil tozbe in na koncu tudi kazni, ker nimamo nobene zakonske podlage za izvajanje takij ukrepov, se 1x tko kokr @Boss pise ... odloki niso zakon in odloki so pod zakonom, zakoni so pa tudo pod ustavo in clovekovimi pravicami

plus tega nevem kako lahko se zmeraj tezijo z ukrepi, ker NIMAMO razglasene NE epidemije in NE pandemije oz. kakersnega koli izrednega stanja ... 

 

Imaš pa res srečo, da ne hodiš veliko po trgovinah...... 😉

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 2 minutama je Boss napisal:

 

Saj razlagam, dokler ne bodo naleteli na "tapravega". Večina ljudi se pač izogne konfliktu in si misli svoje, se bo pa najdu en, ki ima čas, voljo in potrpežljivost in ja, tud taki se bodo najdli, ki jim je jebanja dovolj. Govorim samo o tem, da če je kdo od nas v taki poziciji, da mora odganjat ljudi, ne se zanašat na to, da vam je kdo to naročil in da vas to odvezuje odgovornosti. Odloki niso zakoni, sploh če so v protislovju z zakoni.

 

 

Bini, čist tako vprašanje. Če recimo šofer kamiona krši recimo zakon o obveznem počitku, ker mu lastnik naroča, da mora prpelat robo do roka. A ko ga policija dobi bo rekel, da mu je tako naročil šef. 😂 Ne lepo bo kazen dobil in plačal. 

Si pozabil tisto o jabolkih in hruškah....😁 

A veš,da če te ne pustijo v trgovino lahko samo vdreš in potem pokličejo policijo,ker si vdrl v prostor katerega je nekdo tudi lastnik in kaj sledi?(tudi če popizdiš je isto) 

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano

@Boss si bil zadnje čase kaj zunaj,pri nas še tankat ne moreš brez pct pa v Tedija ne moreš pa v ele.trgovino ne boš prišel itd....😩

Če ga nimaš ali ne pokažeš te obrnejo in vozi.....😳 

In potem jih toži,da ne moreš v njihovo trgovino...:aaaaa: 

Ne gre to tako lahko kot pišeš....

Je pa res,da to ni najbolj prav,saj bo kmalu bolje....👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
Pred eno uro je Bossek napisal:

@Boss nocem bit zaljiv ampak zadnje nekaj dni delujes kot da scrollas po FB in sem kopiras vse kar najdes :D

 

Ne vem ce je kar tako preprosto no. Da ti prides do trgovskega centra, te varnostnik ne spusti not ker nimas PCT in ti bos tozil varnostnika osebno direktno. Mocno mocno dvomim da tole pije vodo.

👍

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 8 minutami je Janez007 napisal:

Ja se strinjam, da ne moremo na zadevo gledati samo ozko, samo z enega zornega kota. Zato me pa pretirano poenostavljanje moti. Ni vse dobro, ni pa tudi vse slabo. Niso vsi ukrepi v namen zdravja, ni pa tudi vse zarota.

Bi ti lajkal pa ne morem....😩

👍👍👍👍👍.........

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 1 uro je Alex napisal:

Ali pa ne. Glede na to, da je takih, ki podpirajo trenutno vlado le kakih 28%, bi bili precepljeni najbrž večja 🤔

Ok. Kakih 25% je pusijev, ki se bojijo injekcij. 10% pa ne verjamejo ničemur, česar ne morejo primi z roko. Tej se ne bi cepili nikoli. Tako, da bi bilo verjetno na koncu isto število v vsakem primeru. 🤔

Se pa strinjam s teboj, da je kar nekaj ukrepov bedastih. Recimo, kakšna razlika je, če greš v nek Lidl, ki je prosto stoječa zgradba, ne rabiš Pct potrdila, v nek Špar ali Mercator, ki je v nakupovalnem centru, pa le z Pct? Ali pa, zakaj ni možno brez Pct na terase lokalov? 

Pa na vrtove gostiln? 🤔

 

Saj veš kdo nam je to zakuhal,če bi bili precepljeni bi bili danes kot Danci.....😊

No saj bomo ampak šele drugo leto....😭

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 3 urami je pob napisal:

 

Ti si FB doktor samo takrat, ko se omenja obvezno cepljenje (takrat si večji FB doktor od legendarnega originalnega firerja) in takrat, ko je treba maltrerirat svoje sodelavce. Zato sem te vprašal za argumente. Ampak to je bilo bolj retorično vprašanje.

 

Jaz in moja kompanija nimamo pojma o cepivih, tako kot ti in tvoje kompanija ne, ampak še vedno lahko debatiramo o tem in onem.

 

@Alex, skozi prekle tedne si navrgel kar nekaj primerov korone in tega. Dej mal obveščaj, kako je z zdravjem teh ljudi. Si je kdo premislil, sedaj ko je zbolel in je na smrtni postelji. Hvala.

 

Recimo, prve besede moje 58 stare sodelavke, ki je prebolela kovid v teh dni, so bile, da ima sedaj mir pred cepivi pol leta, torej ni imela straha pred boleznijo.

Očim od moje tamale tudi preboleva brez težav. Ima kašelj, to je to. Se veseli statusa prebolevnika, ker se je soočal na šihtu z veliki pritiski. Njegova žena je nonstop z njim, pa je bila na PCR testu negativna, cca 3 dni po tem, ko je zvedela, da je mož pozitiven.

 

To je pa to iz moje strani.

 

 

 

Ste pravi srečneži s temi dobrimi zgodbicami.... 😀 Jaz sem pa osebno poznal 8 ljudi(prijatlov in znancev) ki niso imeli take sreče in so umrli. Ti ljudje ne morejo povedat kako jim je bilo takrat, takrat je prepozno a veste..... 😟

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano
pred 14 urami je Bini napisal:

Teden dni sem bil na super dopustu,tu pri nas na forumu pa še kar trmarite proti cepljenju in polnite intenzivo in delate kšeft pogrebcem! Ste morda v kaki navezi?😁 

Res žalostno,da ne vidite kakšne so posledice in še kar  mislite,da ste pametnejši od cele Evrope......:nevem:

Hvala za razumevanje in upam da vam čimprej pride.... 😁 (👎👎👎

Povezava za deljenje
Deli na druge strani

Cepljenje - Korona in vse ostalo.
Napisano (urejeno)

Teden dni sem bil na super dopustu,tu pri nas na forumu pa še kar trmarite proti cepljenju in polnite intenzivo in delate kšeft pogrebcem! Ste morda v kaki navezi?😁 

Res žalostno,da ne vidite kakšne so posledice in še kar  mislite,da ste pametnejši od cele Evrope......:nevem:

Popravljeno od Bini
Povezava za deljenje
Deli na druge strani

You do not have permission to view this content.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.